BOURBON PARFUMS S.R.L.
| Denumire | BOURBON PARFUMS S.R.L. |
| CUI | 43517915 |
| Nr. Reg. Com. | J2021000090402 |
| EUID | ROONRC.J2021000090402 |
| CAEN | 4775 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-01-06 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CODIŢĂ CARMEN CRISTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55 879 256 | 531 003 | 3 695 315 | 13 433 | 4 804 628 | 1 122 746 | 6 |
| 2024 | 6 571 294 | 700 150 | 942 666 | 0 | 1 990 092 | 1 047 426 | 1 |
| 2023 | 571 453 | 128 997 | 127 581 | 0 | 478 280 | 350 699 | 4 |
| 2022 | 433 719 | 130 680 | 144 295 | 0 | 469 148 | 324 853 | 4 |
| 2021 | 386 252 | 193 973 | 24 643 | 0 | 218 816 | 194 173 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises55 879 256 lei
750%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BOURBON PARFUMS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4775 Rev. 2 (echivalent: 4775 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4775: Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BOURBON PARFUMS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BOURBON PARFUMS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BOURBON PARFUMS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 1.990.092 |
| Stocuri | 225.967 |
| Creante | 1.632.792 |
| Disponibilitati | 131.333 |
| Datorii | 942.666 |
| Capitaluri proprii | 1.047.426 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.571.294 |
| Venituri totale | 6.571.294 |
| Cheltuieli totale | 5.760.358 |
| Profit brut | 810.936 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 700.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 478.280 |
| Stocuri | 83.331 |
| Creante | 13.168 |
| Disponibilitati | 381.781 |
| Datorii | 127.581 |
| Capitaluri proprii | 350.699 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 571.453 |
| Venituri totale | 571.453 |
| Cheltuieli totale | 436.742 |
| Profit brut | 134.711 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 128.997 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 469.148 |
| Stocuri | 26.761 |
| Creante | 98.795 |
| Disponibilitati | 343.592 |
| Datorii | 144.295 |
| Capitaluri proprii | 324.853 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 433.719 |
| Venituri totale | 433.719 |
| Cheltuieli totale | 298.702 |
| Profit brut | 135.017 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 130.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |