WOLF CON-SERVICE S.R.L.
| Denumire | WOLF CON-SERVICE S.R.L. |
| CUI | 43111444 |
| Nr. Reg. Com. | J37/595/2020 |
| EUID | ROONRC.J37/595/2020 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-09-29 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LUPU GINICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | -12 773 | -31 188 | 494 603 | 23 438 | 371 604 | -40 131 | 0 |
| 2024 | 44 800 | -39 074 | 562 066 | 37 457 | 464 297 | -8 942 | 1 |
| 2023 | 1 463 154 | 306 933 | 625 217 | 52 286 | 831 692 | 310 131 | 10 |
| 2022 | 988 528 | 72 552 | 388 515 | 67 114 | 408 539 | 73 198 | 13 |
| 2021 | 635 719 | 161 678 | 278 089 | 0 | 515 203 | 230 646 | 7 |
| 2020 | 97 642 | 68 768 | 6 412 | 0 | 82 380 | 68 968 | 4 |
Statistics
Commercial networks and enterprises-12 773 lei
-129%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “WOLF CON-SERVICE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „WOLF CON-SERVICE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „WOLF CON-SERVICE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „WOLF CON-SERVICE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 37.457 |
| Active circulante | 464.297 |
| Stocuri | 198.081 |
| Creante | 171.479 |
| Disponibilitati | 94.737 |
| Cheltuieli in avans | 70.523 |
| Datorii | 562.066 |
| Venituri in avans | 19.153 |
| Capitaluri proprii | -8.942 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 44.800 |
| Venituri totale | 44.800 |
| Cheltuieli totale | 83.426 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 38.626 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 39.074 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 52.286 |
| Active circulante | 831.692 |
| Stocuri | 198.081 |
| Creante | 179.561 |
| Disponibilitati | 454.050 |
| Cheltuieli in avans | 70.523 |
| Datorii | 625.217 |
| Venituri in avans | 19.153 |
| Capitaluri proprii | 310.131 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.463.154 |
| Venituri totale | 1.463.154 |
| Cheltuieli totale | 1.142.190 |
| Profit brut | 320.964 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 306.933 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 67.114 |
| Active circulante | 408.539 |
| Stocuri | 51.631 |
| Creante | 60.339 |
| Disponibilitati | 296.569 |
| Cheltuieli in avans | 12.120 |
| Datorii | 388.515 |
| Venituri in avans | 26.060 |
| Capitaluri proprii | 73.198 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 988.528 |
| Venituri totale | 988.529 |
| Cheltuieli totale | 906.584 |
| Profit brut | 81.945 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 72.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active circulante | 515.203 |
| Creante | 71.499 |
| Disponibilitati | 443.704 |
| Cheltuieli in avans | 11.532 |
| Datorii | 278.089 |
| Venituri in avans | 18.000 |
| Capitaluri proprii | 230.646 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 635.719 |
| Venituri totale | 635.719 |
| Cheltuieli totale | 468.900 |
| Profit brut | 166.819 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 161.678 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active circulante | 82.380 |
| Creante | 200 |
| Disponibilitati | 82.180 |
| Datorii | 6.412 |
| Venituri in avans | 7.000 |
| Capitaluri proprii | 68.968 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 97.642 |
| Venituri totale | 97.642 |
| Cheltuieli totale | 27.898 |
| Profit brut | 69.744 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.768 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |