ROHLIG SUUS LOGISTICS ROMANIA S.R.L.
| Denumire | ROHLIG SUUS LOGISTICS ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 43097749 |
| Nr. Reg. Com. | J2020012311400 |
| EUID | ROONRC.J2020012311400 |
| CAEN | 5226 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-09-25 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHMIELEWSKI TADEUSZ WIESLAW | - | Polonia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58 620 303 | -3 010 843 | 16 641 861 | 482 758 | 17 369 038 | 917 071 | 26 |
| 2024 | 69 654 410 | -3 009 967 | 21 418 878 | 476 784 | 19 378 444 | -2 044 486 | 24 |
| 2023 | 21 900 151 | -3 089 810 | 12 354 895 | 410 102 | 9 110 078 | -2 539 074 | 0 |
| 2022 | 7 563 464 | -1 334 964 | 3 723 944 | 39 864 | 2 548 767 | -931 414 | 8 |
| 2021 | 3 118 162 | -1 165 732 | 3 000 703 | 34 914 | 1 556 566 | -1 377 838 | 6 |
| 2020 | 21 145 | -308 794 | 377 416 | 30 081 | 131 253 | -212 106 | 3 |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises58 620 303 lei
-16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROHLIG SUUS LOGISTICS ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5226 Rev. 0 (echivalent: 5226 Rev. 1, 5226 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor din tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor din tutun |
| Cod CAEN principal | 52 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 5226: Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROHLIG SUUS LOGISTICS ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROHLIG SUUS LOGISTICS ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROHLIG SUUS LOGISTICS ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 476.784 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.378.444 |
| Creante | 18.321.911 |
| Casa si conturi la banci | 1.056.533 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 340.399 |
| DATORII | 21.418.878 |
| VENITURI IN AVANS | 228.198 |
| PROVIZIOANE | 593.037 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.044.486 |
| Capital subscris varsat | 108.672 |
| Cifra de afaceri neta | 69.654.410 |
| VENITURI TOTALE | 70.250.766 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.260.733 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.009.967 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.009.967 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 410.102 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.110.078 |
| Creante | 7.991.850 |
| Casa si conturi la banci | 1.118.228 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 663.147 |
| DATORII | 12.354.895 |
| PROVIZIOANE | 367.506 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.539.074 |
| Capital subscris varsat | 107.680 |
| Cifra de afaceri neta | 21.900.151 |
| VENITURI TOTALE | 22.190.176 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.279.986 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.089.810 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.089.810 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.864 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.548.767 |
| Creante | 2.147.248 |
| Casa si conturi la banci | 401.519 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 262.918 |
| DATORII | 3.723.944 |
| PROVIZIOANE | 59.019 |
| CAPITALURI - TOTAL | -931.414 |
| Capital subscris varsat | 106.688 |
| Cifra de afaceri neta | 7.563.464 |
| VENITURI TOTALE | 7.775.863 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.110.827 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.334.964 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.334.964 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.914 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.556.566 |
| Creante | 1.119.925 |
| Casa si conturi la banci | 436.641 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.385 |
| DATORII | 3.000.703 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.377.838 |
| Capital subscris varsat | 96.688 |
| Cifra de afaceri neta | 3.118.162 |
| VENITURI TOTALE | 3.165.129 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.330.861 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.165.732 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.165.732 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| Active imobilizate | 30.081 |
| Active circulante | 131.253 |
| Creante | 35.517 |
| Disponibilitati | 95.736 |
| Cheltuieli in avans | 3.976 |
| Datorii | 377.416 |
| Capitaluri proprii | -212.106 |
| Capital social | 96.688 |
| Cifra de afaceri | 21.145 |
| Venituri totale | 22.550 |
| Cheltuieli totale | 331.344 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 308.794 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 308.794 |
| Nr. salariati | 3 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-25 19:05:15 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-25 19:05:15 |