VANTAGE TOWERS S.R.L.
| Denumire | VANTAGE TOWERS S.R.L. |
| CUI | 42432578 |
| Nr. Reg. Com. | J2020004225405 |
| EUID | ROONRC.J2020004225405 |
| CAEN | 4222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-03-27 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MAHLER NICOLAS | - | Germania |
| HANGIU MARIA | - | România |
| CĂTĂLIN TĂNASE | - | România |
| TOMIŢĂ RADU-FLORIAN | - | România |
| OŞLOBEANU ADRIADNA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 364 038 852 | -195 618 407 | 77 839 645 | 286 592 420 | 462 011 571 | 651 389 051 | 40 |
| 2024 | 346 517 424 | -273 496 660 | 39 529 496 | 556 261 139 | 346 766 474 | 847 007 457 | 32 |
| 2023 | 331 419 101 | -259 364 815 | 36 639 261 | 880 782 899 | 295 474 976 | 1 120 588 737 | 34 |
| 2022 | 324 786 585 | -269 057 535 | 48 664 894 | 1 215 918 178 | 226 789 597 | 1 379 868 930 | 34 |
| 2021 | 273 473 840 | -315 599 427 | 73 917 709 | 1 577 297 601 | 164 093 925 | 1 648 926 468 | 29 |
| 2020 | 28 632 591 | -33 493 164 | 15 341 355 | 1 964 298 001 | 35 144 617 | 1 964 976 233 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises364 038 852 lei
5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VANTAGE TOWERS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4222 Rev. 2 (echivalent: 4222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 4222: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VANTAGE TOWERS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VANTAGE TOWERS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VANTAGE TOWERS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 556.261.139 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 346.766.474 |
| Creante | 321.849.027 |
| Casa si conturi la banci | 24.917.447 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.476.353 |
| DATORII | 39.529.496 |
| VENITURI IN AVANS | 6.431.227 |
| PROVIZIOANE | 27.535.786 |
| CAPITALURI - TOTAL | 847.007.457 |
| Capital subscris varsat | 1.999.540.800 |
| Cifra de afaceri neta | 346.517.424 |
| VENITURI TOTALE | 363.226.042 |
| CHELTUIELI TOTALE | 611.374.166 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 248.148.124 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 273.496.660 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 880.782.899 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 295.474.976 |
| Creante | 199.202.665 |
| Casa si conturi la banci | 96.272.311 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.751.854 |
| DATORII | 36.639.261 |
| VENITURI IN AVANS | 5.952.952 |
| PROVIZIOANE | 26.828.779 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.120.588.737 |
| Capital subscris varsat | 1.999.540.800 |
| Cifra de afaceri neta | 331.419.101 |
| VENITURI TOTALE | 341.088.527 |
| CHELTUIELI TOTALE | 586.521.977 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 245.433.450 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 259.364.815 |
| Numar mediu de salariati | 34 |