GRAMONT 23 SOCIAL MEDIA S.R.L.
| Denumire | GRAMONT 23 SOCIAL MEDIA S.R.L. |
| CUI | 42429238 |
| Nr. Reg. Com. | J2020004167400 |
| EUID | ROONRC.J40/4167/2020 |
| CAEN | 7311 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-03-24 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STĂNILĂ CORNEL-ȘTEFAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 204 228 | -185 946 | 560 115 | — | — | — | 6 |
| 2024 | 2 199 541 | 825 242 | 436 440 | — | — | — | 2 |
| 2023 | 2 292 897 | -203 774 | 541 885 | — | — | — | 1 |
| 2022 | 1 410 528 | 901 560 | 94 637 | — | — | — | 1 |
| 2021 | 4 200 | -87 478 | 212 093 | — | — | — | 0 |
| 2020 | 6 000 | -118 253 | 126 208 | — | — | — | 0 |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises204 228 lei
-91%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GRAMONT 23 SOCIAL MEDIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7311 Rev. 2 (echivalent: 7311 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Cod CAEN principal | 73 Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere activitate (principal) | Publicitate și activități de studiere a pieței |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GRAMONT 23 SOCIAL MEDIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GRAMONT 23 SOCIAL MEDIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GRAMONT 23 SOCIAL MEDIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 52.061 |
| Active circulante | 1.234.485 |
| Creante | 1.125.516 |
| Disponibilitati | 108.969 |
| Datorii | 436.440 |
| Capitaluri proprii | 850.106 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.199.541 |
| Venituri totale | 2.199.565 |
| Cheltuieli totale | 1.237.814 |
| Profit brut | 961.751 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 825.242 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 83.361 |
| Active circulante | 483.388 |
| Creante | 353.240 |
| Disponibilitati | 130.148 |
| Datorii | 541.885 |
| Capitaluri proprii | 24.864 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.292.897 |
| Venituri totale | 2.292.897 |
| Cheltuieli totale | 2.475.836 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 182.939 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 203.774 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 21.945 |
| Active circulante | 768.720 |
| Creante | 672.454 |
| Disponibilitati | 96.266 |
| Datorii | 94.637 |
| Capitaluri proprii | 696.028 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.410.528 |
| Venituri totale | 1.410.528 |
| Cheltuieli totale | 495.242 |
| Profit brut | 915.286 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 901.560 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 560 |
| Active circulante | 6.002 |
| Creante | 5.713 |
| Disponibilitati | 289 |
| Datorii | 212.093 |
| Capitaluri proprii | -205.531 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.200 |
| Venituri totale | 4.200 |
| Cheltuieli totale | 91.552 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 87.352 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 87.478 |
| Active imobilizate | 2.241 |
| Active circulante | 5.914 |
| Creante | 5.170 |
| Disponibilitati | 744 |
| Datorii | 126.208 |
| Capitaluri proprii | -118.053 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.000 |
| Venituri totale | 6.000 |
| Cheltuieli totale | 124.091 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 118.091 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 118.253 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-22 04:17:43 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-22 04:17:43 |