UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L.

Cauta alta firma:
UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L.
CUI: 42336937RegCom: J2020002975405EUID: ROONRC.J2020002975405CAEN: 8425Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS CHITILEI, NR.178, BIROU NR 7. CAMERA 2, ET.2

Denumire UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L.
CUI 42336937
Nr. Reg. Com. J2020002975405
EUID ROONRC.J2020002975405
CAEN 8425
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2020-02-28 (6 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS CHITILEI, NR.178, BIROU NR 7. CAMERA 2, ET.2
Cod Poștal 12403
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
FRUMOASA-ȘUȚEANU MIHAI-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 761 841 250 939 371 175 9
2024 1 181 264 786 276 205 263 6
2023 1 003 428 491 390 305 703 12
2022 1 026 689 498 477 341 668 13
2021 805 428 375 495 302 829 14
2020 338 905 -136 994 366 366 16
Statistics
Commercial networks and enterprises
761 841 lei
-36%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 8425 Rev. 2 (echivalent: 8425 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
Descriere Activitate Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
Cod CAEN principal 84 Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
Descriere activitate (principal) Administrație publică și apărare; asigurări sociale din sistemul public
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS CHITILEI, NR.178, BIROU NR 7. CAMERA 2, ET.2
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 13712 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti

Locul 4133 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
786.276 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
5 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 8425
Active imobilizate 24.034
Active circulante 1.556.421
Creante 1.556.153
Disponibilitati 268
Datorii 205.263
Capitaluri proprii 1.375.192
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 1.181.264
Venituri totale 1.181.269
Cheltuieli totale 369.410
Profit brut 811.859
Pierdere bruta 0
Profit net 786.276
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 8425
Active imobilizate 81.936
Active circulante 812.683
Creante 811.922
Disponibilitati 761
Datorii 305.703
Capitaluri proprii 588.916
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 1.003.428
Venituri totale 1.003.428
Cheltuieli totale 505.211
Profit brut 498.217
Pierdere bruta 0
Profit net 491.390
Pierdere neta 0
Nr. salariati 12

WEB_UU_AN CAEN: 8425
Active imobilizate 139.839
Active circulante 700.546
Creante 678.432
Disponibilitati 22.114
Datorii 341.668
Capitaluri proprii 498.717
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.026.689
Venituri totale 1.026.689
Cheltuieli totale 520.457
Profit brut 506.232
Pierdere bruta 0
Profit net 498.477
Pierdere neta 0
Nr. salariati 13

WEB_UU_AN CAEN: 8425
Active imobilizate 197.741
Active circulante 343.789
Creante 340.883
Disponibilitati 2.906
Datorii 302.829
Capitaluri proprii 238.701
Capital social 200
Cifra de afaceri 805.428
Venituri totale 805.428
Cheltuieli totale 424.291
Profit brut 381.137
Pierdere bruta 0
Profit net 375.495
Pierdere neta 0
Nr. salariati 14

WEB_UU_AN CAEN: 8425
Active imobilizate 148.588
Active circulante 80.984
Creante 79.322
Disponibilitati 1.662
Datorii 366.366
Capitaluri proprii -136.794
Capital social 200
Cifra de afaceri 338.905
Venituri totale 338.905
Cheltuieli totale 473.304
Profit brut 0
Pierdere bruta 134.399
Profit net 0
Pierdere neta 136.994
Nr. salariati 16
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.