TĂRÂMURI VERZI COOPERATIVA AGRICOLĂ
| Denumire | TĂRÂMURI VERZI COOPERATIVA AGRICOLĂ |
| CUI | 41597969 |
| Nr. Reg. Com. | C2019000004205 |
| EUID | ROONRC.C2019000004205 |
| CAEN | 125 |
| Forma juridica | ALTE FORME JURIDICE |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-09-04 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ŞURTEA DORIN-SEBASTIAN | - | România |
| RĂDULESC CORNEL-MARINEL | - | România |
| COSTESCU CORNEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 579 610 | 151 687 | 96 154 | — | — | — | 3 |
| 2024 | 4 500 499 | 511 063 | 154 302 | 815 544 | 1 500 678 | 608 119 | 2 |
| 2023 | 4 082 183 | 64 156 | 1 097 593 | 922 419 | 2 058 717 | 97 046 | 2 |
| 2022 | 2 551 154 | 20 021 | 40 881 | — | 33 820 | 32 890 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 0 |
| 2020 | 56 138 | 26 | 10 597 | — | 11 123 | 526 | 0 |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 579 610 lei
24%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TĂRÂMURI VERZI COOPERATIVA AGRICOLĂ”
| Cod CAEN preponderent | 125 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 12 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Hunedoara
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TĂRÂMURI VERZI COOPERATIVA AGRICOLĂ" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TĂRÂMURI VERZI COOPERATIVA AGRICOLĂ"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TĂRÂMURI VERZI COOPERATIVA AGRICOLĂ"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2025-09-08 |
| Data reactivare | 2025-09-15 |
| Data publicare | 2025-09-08 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 815.544 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.500.678 |
| Creante | 1.148.154 |
| Casa si conturi la banci | 352.524 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 51.598 |
| DATORII | 154.302 |
| VENITURI IN AVANS | 1.605.399 |
| CAPITALURI - TOTAL | 608.119 |
| Capital subscris varsat | 510 |
| Cifra de afaceri neta | 4.500.499 |
| VENITURI TOTALE | 5.272.237 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.761.174 |
| Profitul brut | 511.063 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 511.063 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 922.419 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.058.717 |
| Creante | 1.294.086 |
| Casa si conturi la banci | 764.631 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.111 |
| DATORII | 1.097.593 |
| VENITURI IN AVANS | 1.826.608 |
| CAPITALURI - TOTAL | 97.046 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 4.082.183 |
| VENITURI TOTALE | 4.253.663 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.189.507 |
| Profitul brut | 64.156 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 64.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.820 |
| Creante | 19.701 |
| Casa si conturi la banci | 14.119 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.951 |
| DATORII | 40.881 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.890 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 2.551.154 |
| VENITURI TOTALE | 2.551.154 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.531.133 |
| Profitul brut | 20.021 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.021 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.123 |
| Creante | 10.792 |
| Casa si conturi la banci | 331 |
| DATORII | 10.597 |
| CAPITALURI - TOTAL | 526 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 56.138 |
| VENITURI TOTALE | 56.138 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.107 |
| Profitul brut | 31 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 26 |
| Pierdere neta | 0 |