STENA BIOFARM COOPERATIVA AGRICOLĂ
| Denumire | STENA BIOFARM COOPERATIVA AGRICOLĂ |
| CUI | 41481181 |
| Nr. Reg. Com. | C2019000007130 |
| EUID | ROONRC.C2019000007130 |
| CAEN | 4621 |
| Forma juridica | ALTE FORME JURIDICE |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-08-02 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ICHIM TEODORA | - | România |
| CARAMAN MIRELA | - | România |
| PUFLEANU AURICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 091 486 | 15 254 | 1 414 947 | 7 412 244 | 371 292 | -58 985 | 1 |
| 2024 | 3 952 581 | 921 | 880 811 | 322 464 | 545 258 | 28 607 | 1 |
| 2023 | 950 915 | 9 861 | 479 530 | 292 225 | 202 352 | 27 686 | 0 |
| 2022 | 3 738 565 | 385 825 | 828 511 | 3 151 | 1 223 185 | 397 825 | 1 |
| 2021 | 2 670 203 | 125 864 | 304 058 | 3 151 | 449 855 | 148 948 | 1 |
| 2020 | 21 338 | 13 417 | 8 492 | 0 | 31 576 | 23 084 | 0 |
| 2019 | 0 | -333 | 2 500 | 1 930 | 10 237 | 9 667 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises32 091 486 lei
712%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STENA BIOFARM COOPERATIVA AGRICOLĂ”
| Cod CAEN preponderent | 4621 Rev. 2 (echivalent: 4621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 4621: Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STENA BIOFARM COOPERATIVA AGRICOLĂ" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STENA BIOFARM COOPERATIVA AGRICOLĂ"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STENA BIOFARM COOPERATIVA AGRICOLĂ"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 322.464 |
| Active circulante | 545.258 |
| Stocuri | 175.687 |
| Creante | 356.847 |
| Disponibilitati | 12.724 |
| Cheltuieli in avans | 41.696 |
| Datorii | 880.811 |
| Capitaluri proprii | 28.607 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 3.952.581 |
| Venituri totale | 4.209.563 |
| Cheltuieli totale | 4.191.804 |
| Profit brut | 17.759 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 921 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 292.225 |
| Active circulante | 202.352 |
| Creante | 183.383 |
| Disponibilitati | 18.969 |
| Cheltuieli in avans | 12.639 |
| Datorii | 479.530 |
| Capitaluri proprii | 27.686 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 950.915 |
| Venituri totale | 951.062 |
| Cheltuieli totale | 941.201 |
| Profit brut | 9.861 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.861 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 3.151 |
| Active circulante | 1.223.185 |
| Creante | 1.211.816 |
| Disponibilitati | 11.369 |
| Datorii | 828.511 |
| Capitaluri proprii | 397.825 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 3.738.565 |
| Venituri totale | 3.738.565 |
| Cheltuieli totale | 3.352.740 |
| Profit brut | 385.825 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 385.825 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.151 |
| Active circulante | 449.855 |
| Creante | 429.574 |
| Disponibilitati | 20.281 |
| Datorii | 304.058 |
| Capitaluri proprii | 148.948 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 2.670.203 |
| Venituri totale | 2.670.203 |
| Cheltuieli totale | 2.544.339 |
| Profit brut | 125.864 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 125.864 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 31.576 |
| Creante | 21.402 |
| Disponibilitati | 10.174 |
| Datorii | 8.492 |
| Capitaluri proprii | 23.084 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 21.338 |
| Venituri totale | 21.338 |
| Cheltuieli totale | 7.921 |
| Profit brut | 13.417 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.417 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 1.930 |
| Active circulante | 10.237 |
| Creante | 63 |
| Disponibilitati | 10.174 |
| Datorii | 2.500 |
| Capitaluri proprii | 9.667 |
| Capital social | 10.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 333 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 333 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 333 |