GENEZA COMIMPEX SRL
| Denumire | GENEZA COMIMPEX SRL |
| CUI | 4145306 |
| Nr. Reg. Com. | J1993001186271 |
| EUID | ROONRC.J27/1186/1993 |
| CAEN | 4639 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-05-31 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| AGAFIŢEI DUMITRU | - | România |
| AGAFIŢEI ADRIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 009 436 | 463 641 | 13 467 475 | — | — | — | 59 |
| 2024 | 36 952 694 | 769 068 | 13 755 853 | 18 822 854 | 4 809 087 | 5 830 258 | 62 |
| 2023 | 36 345 537 | 1 250 460 | 9 639 347 | 14 788 659 | 5 493 314 | 6 327 825 | 65 |
| 2022 | 33 462 184 | 341 574 | 7 151 297 | 6 992 331 | 10 303 719 | 5 417 364 | 75 |
| 2021 | 32 923 969 | 420 891 | 4 621 285 | 5 053 062 | 5 010 840 | 5 426 873 | 77 |
| 2020 | 37 663 586 | 1 226 678 | 4 814 755 | 5 408 643 | 5 188 667 | 5 705 981 | 76 |
| 2019 | 34 972 804 | 1 222 266 | 4 659 122 | 5 393 436 | 4 568 550 | 5 179 303 | 75 |
| 2018 | 33 603 511 | 1 013 081 | 4 417 435 | 5 365 070 | 3 609 402 | 4 557 037 | 70 |
| 2017 | 32 734 999 | 1 098 073 | 4 329 704 | 4 979 644 | 3 694 628 | 4 344 568 | 65 |
| 2016 | 27 999 845 | 993 408 | 4 476 200 | 4 875 795 | 3 166 900 | 3 566 495 | 67 |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 009 436 lei
-3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GENEZA COMIMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4639 Rev. 2 (echivalent: 4639 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Neamţ
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GENEZA COMIMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GENEZA COMIMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GENEZA COMIMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.822.854 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.809.087 |
| Stocuri | 3.236.877 |
| Creante | 166.297 |
| Casa si conturi la banci | 1.405.913 |
| DATORII | 13.755.853 |
| VENITURI IN AVANS | 4.045.830 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.830.258 |
| Capital subscris varsat | 135.480 |
| Cifra de afaceri neta | 36.952.694 |
| VENITURI TOTALE | 37.152.824 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.235.043 |
| Profitul brut | 917.781 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 769.068 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.788.659 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.493.314 |
| Stocuri | 2.688.105 |
| Creante | 2.177.400 |
| Casa si conturi la banci | 627.809 |
| DATORII | 9.639.347 |
| VENITURI IN AVANS | 4.314.801 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.327.825 |
| Capital subscris varsat | 135.480 |
| Cifra de afaceri neta | 36.345.537 |
| VENITURI TOTALE | 36.759.027 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.423.772 |
| Profitul brut | 1.335.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.250.460 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.992.331 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.303.719 |
| Stocuri | 3.402.918 |
| Creante | 5.154.295 |
| Casa si conturi la banci | 1.746.506 |
| DATORII | 7.151.297 |
| VENITURI IN AVANS | 4.727.389 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.417.364 |
| Capital subscris varsat | 135.480 |
| Cifra de afaceri neta | 33.462.184 |
| VENITURI TOTALE | 33.489.096 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.072.538 |
| Profitul brut | 416.558 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 341.574 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.053.062 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.010.840 |
| Stocuri | 2.683.830 |
| Creante | 118.242 |
| Casa si conturi la banci | 2.208.768 |
| DATORII | 4.621.285 |
| VENITURI IN AVANS | 15.744 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.426.873 |
| Capital subscris varsat | 135.480 |
| Cifra de afaceri neta | 32.923.969 |
| VENITURI TOTALE | 33.010.574 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.487.490 |
| Profitul brut | 523.084 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 420.891 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 77 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.408.643 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.188.667 |
| Stocuri | 2.693.453 |
| Creante | 81.672 |
| Casa si conturi la banci | 2.413.542 |
| DATORII | 4.814.755 |
| VENITURI IN AVANS | 76.574 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.705.981 |
| Capital subscris varsat | 135.480 |
| Cifra de afaceri neta | 37.663.586 |
| VENITURI TOTALE | 37.748.022 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.286.714 |
| Profitul brut | 1.461.308 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.226.678 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.393.436 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.568.550 |
| Stocuri | 2.641.727 |
| Creante | 211.213 |
| Casa si conturi la banci | 1.715.610 |
| DATORII | 4.659.122 |
| VENITURI IN AVANS | 123.561 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.179.303 |
| Capital subscris varsat | 135.480 |
| Cifra de afaceri neta | 34.972.804 |
| VENITURI TOTALE | 35.067.912 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.600.637 |
| Profitul brut | 1.467.275 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.222.266 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.365.070 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.609.402 |
| Stocuri | 2.548.319 |
| Creante | 133.034 |
| Casa si conturi la banci | 928.049 |
| DATORII | 4.417.435 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.557.037 |
| Capital subscris varsat | 135.480 |
| Cifra de afaceri neta | 33.603.511 |
| VENITURI TOTALE | 33.678.732 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.470.742 |
| Profitul brut | 1.207.990 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.013.081 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.979.644 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.694.628 |
| Stocuri | 2.110.286 |
| Creante | 203.304 |
| Casa si conturi la banci | 1.381.038 |
| DATORII | 4.329.704 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.344.568 |
| Capital subscris varsat | 135.480 |
| Cifra de afaceri neta | 32.734.999 |
| VENITURI TOTALE | 32.747.483 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.438.648 |
| Profitul brut | 1.308.835 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.098.073 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.875.795 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.166.900 |
| Stocuri | 2.231.193 |
| Creante | 123.680 |
| Casa si conturi la banci | 812.027 |
| DATORII | 4.476.200 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.566.495 |
| Capital subscris varsat | 135.480 |
| Cifra de afaceri neta | 27.999.845 |
| VENITURI TOTALE | 28.014.693 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.831.058 |
| Profitul brut | 1.183.635 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 993.408 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 67 |