DIRDATES METAL S.R.L.
| Denumire | DIRDATES METAL S.R.L. |
| CUI | 40898882 |
| Nr. Reg. Com. | J2019001436134 |
| EUID | ROONRC.J2019001436134 |
| CAEN | 2511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-04-02 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOINESCU DUMITRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 823 540 | 1 140 742 | 1 649 411 | — | — | — | 51 |
| 2024 | 6 155 087 | 837 677 | 1 043 899 | — | — | — | 47 |
| 2023 | 4 682 493 | 948 736 | 584 501 | — | — | — | 36 |
| 2022 | 2 632 657 | 501 460 | 429 821 | — | — | — | 24 |
| 2021 | 367 270 | 94 125 | 177 266 | — | — | — | 3 |
| 2020 | 108 931 | -334 | 56 465 | — | — | — | 3 |
| 2019 | 1 000 | -9 039 | 10 235 | — | — | — | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 823 540 lei
27%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DIRDATES METAL S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 2511: Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DIRDATES METAL S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DIRDATES METAL S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DIRDATES METAL S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 387.408 |
| Active circulante | 1.493.431 |
| Creante | 1.388.522 |
| Disponibilitati | 104.909 |
| Cheltuieli in avans | 977 |
| Datorii | 1.043.899 |
| Capitaluri proprii | 837.917 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.155.087 |
| Venituri totale | 6.155.087 |
| Cheltuieli totale | 5.158.132 |
| Profit brut | 996.955 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 837.677 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 47 |
| Active imobilizate | 164.551 |
| Active circulante | 1.359.529 |
| Creante | 1.226.021 |
| Disponibilitati | 133.508 |
| Cheltuieli in avans | 9.397 |
| Datorii | 584.501 |
| Capitaluri proprii | 948.976 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.682.493 |
| Venituri totale | 4.682.493 |
| Cheltuieli totale | 3.624.358 |
| Profit brut | 1.058.135 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 948.736 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 36 |
| Active imobilizate | 32.500 |
| Active circulante | 898.061 |
| Creante | 870.262 |
| Disponibilitati | 27.799 |
| Cheltuieli in avans | 960 |
| Datorii | 429.821 |
| Capitaluri proprii | 501.700 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.632.657 |
| Venituri totale | 2.632.700 |
| Cheltuieli totale | 2.107.547 |
| Profit brut | 525.153 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 501.460 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 24 |
| Active circulante | 404.887 |
| Creante | 231.237 |
| Disponibilitati | 173.650 |
| Cheltuieli in avans | 1.520 |
| Datorii | 177.266 |
| Venituri in avans | 144.190 |
| Capitaluri proprii | 84.951 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 367.270 |
| Venituri totale | 367.272 |
| Cheltuieli totale | 268.414 |
| Profit brut | 98.858 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 94.125 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 47.292 |
| Creante | 10.028 |
| Disponibilitati | 37.264 |
| Datorii | 56.465 |
| Capitaluri proprii | -9.173 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 108.931 |
| Venituri totale | 108.931 |
| Cheltuieli totale | 108.176 |
| Profit brut | 755 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 334 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 1.396 |
| Creante | 1.190 |
| Disponibilitati | 206 |
| Datorii | 10.235 |
| Capitaluri proprii | -8.839 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.000 |
| Venituri totale | 1.000 |
| Cheltuieli totale | 10.009 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.009 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.039 |
| Nr. salariati | 1 |