ONVLAM PROD COM SRL
| Denumire | ONVLAM PROD COM SRL |
| CUI | 4062391 |
| Nr. Reg. Com. | J1993000441397 |
| EUID | ROONRC.J39/441/1993 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-04-27 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| OLTEANU LIVIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -670 | 1 525 | 0 | 80 528 | 79 003 | 0 |
| 2024 | 0 | -353 | 724 | 0 | 80 397 | 79 673 | 0 |
| 2023 | 0 | -361 | 1 034 | 0 | 81 060 | 80 026 | 0 |
| 2022 | 0 | 6 771 | 604 | 0 | 80 991 | 80 387 | 0 |
| 2021 | 270 808 | -3 703 | 605 | 0 | 74 221 | 73 616 | 2 |
| 2020 | 705 714 | 125 928 | 50 999 | 0 | 244 977 | 211 672 | 4 |
| 2019 | 487 492 | 8 425 | 11 773 | 0 | 113 082 | 127 849 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ONVLAM PROD COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ONVLAM PROD COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ONVLAM PROD COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ONVLAM PROD COM SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2009-06-11 |
| Data reactivare | 2010-04-16 |
| Data publicare | 2009-06-11 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 80.397 |
| Creante | 72.573 |
| Casa si conturi la banci | 7.824 |
| DATORII | 724 |
| CAPITALURI - TOTAL | 79.673 |
| Capital subscris varsat | 50.210 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 353 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 353 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 353 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 81.060 |
| Creante | 72.506 |
| Casa si conturi la banci | 8.554 |
| DATORII | 1.034 |
| CAPITALURI - TOTAL | 80.026 |
| Capital subscris varsat | 50.210 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 361 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 361 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 361 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 80.991 |
| Creante | 72.437 |
| Casa si conturi la banci | 8.554 |
| DATORII | 604 |
| CAPITALURI - TOTAL | 80.387 |
| Capital subscris varsat | 50.210 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 9.083 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.039 |
| Profitul brut | 7.044 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.771 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 74.221 |
| Creante | 72.286 |
| Casa si conturi la banci | 1.935 |
| DATORII | 605 |
| CAPITALURI - TOTAL | 73.616 |
| Capital subscris varsat | 50.210 |
| Cifra de afaceri neta | 270.808 |
| VENITURI TOTALE | 281.732 |
| CHELTUIELI TOTALE | 276.982 |
| Profitul brut | 4.750 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.703 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 244.977 |
| Stocuri | 4.063 |
| Creante | 84.315 |
| Casa si conturi la banci | 156.599 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.694 |
| DATORII | 50.999 |
| CAPITALURI - TOTAL | 211.672 |
| Capital subscris varsat | 50.210 |
| Cifra de afaceri neta | 705.714 |
| VENITURI TOTALE | 705.714 |
| CHELTUIELI TOTALE | 572.728 |
| Profitul brut | 132.986 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 125.928 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 113.082 |
| Stocuri | 2.475 |
| Creante | 79.197 |
| Casa si conturi la banci | 31.410 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.540 |
| DATORII | 11.773 |
| CAPITALURI - TOTAL | 127.849 |
| Capital subscris varsat | 50.210 |
| Cifra de afaceri neta | 487.492 |
| VENITURI TOTALE | 487.492 |
| CHELTUIELI TOTALE | 474.192 |
| Profitul brut | 13.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.425 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 103.221 |
| Stocuri | 2.799 |
| Creante | 63.120 |
| Casa si conturi la banci | 37.302 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.540 |
| DATORII | 10.336 |
| CAPITALURI - TOTAL | 119.425 |
| Capital subscris varsat | 50.210 |
| Cifra de afaceri neta | 461.424 |
| VENITURI TOTALE | 461.424 |
| CHELTUIELI TOTALE | 469.925 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.501 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 13.115 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 117.656 |
| Stocuri | 3.107 |
| Creante | 46.407 |
| Casa si conturi la banci | 68.142 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.540 |
| DATORII | 11.656 |
| CAPITALURI - TOTAL | 132.540 |
| Capital subscris varsat | 50.210 |
| Cifra de afaceri neta | 468.863 |
| VENITURI TOTALE | 468.863 |
| CHELTUIELI TOTALE | 424.630 |
| Profitul brut | 44.233 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 39.544 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.617 |
| Stocuri | 4.048 |
| Creante | 44.167 |
| Casa si conturi la banci | 1.402 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 51.540 |
| DATORII | 8.162 |
| CAPITALURI - TOTAL | 92.995 |
| Capital subscris varsat | 50.210 |
| Cifra de afaceri neta | 341.817 |
| VENITURI TOTALE | 341.817 |
| CHELTUIELI TOTALE | 320.941 |
| Profitul brut | 20.876 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.458 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |