CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL
| Denumire | CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL |
| CUI | 401614 |
| Nr. Reg. Com. | J1991016473409 |
| EUID | ROONRC.J1991016473409 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-12-30 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ŞARAMET CRISTIAN - IULIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40 715 011 | 3 512 675 | 28 223 372 | 23 575 764 | 19 576 981 | 17 523 886 | 36 |
| 2024 | 25 162 723 | 2 086 385 | 33 360 837 | 25 077 612 | 20 222 916 | 12 397 322 | 56 |
| 2023 | 36 085 312 | 4 356 197 | 27 993 066 | 17 830 583 | 22 400 946 | 12 190 406 | 46 |
| 2022 | 40 602 172 | 2 073 778 | 26 174 220 | 12 266 007 | 22 013 606 | 8 145 124 | 54 |
| 2021 | 23 123 213 | 2 008 740 | 18 188 879 | 12 904 197 | 11 376 406 | 6 112 625 | 53 |
| 2020 | 27 335 979 | 1 954 718 | 13 298 964 | 7 758 955 | 9 638 656 | 4 128 972 | 28 |
| 2019 | 12 640 558 | 1 068 433 | 9 273 578 | 5 077 861 | 6 440 658 | 2 279 991 | 22 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises40 715 011 lei
62%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.077.612 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.222.916 |
| Stocuri | 11.428.405 |
| Creante | 7.416.847 |
| Casa si conturi la banci | 1.377.664 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 457.631 |
| DATORII | 33.360.837 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.397.322 |
| Capital subscris varsat | 70.200 |
| Cifra de afaceri neta | 25.162.723 |
| VENITURI TOTALE | 27.818.729 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.233.617 |
| Profitul brut | 2.585.112 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.086.385 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.830.583 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.400.946 |
| Stocuri | 9.491.745 |
| Creante | 12.271.343 |
| Casa si conturi la banci | 637.858 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.735 |
| DATORII | 27.993.066 |
| VENITURI IN AVANS | 91.792 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.190.406 |
| Capital subscris varsat | 70.200 |
| Cifra de afaceri neta | 36.085.312 |
| VENITURI TOTALE | 38.328.505 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.043.179 |
| Profitul brut | 5.285.326 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.356.197 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.266.007 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.013.606 |
| Stocuri | 6.744.153 |
| Creante | 14.555.247 |
| Casa si conturi la banci | 714.206 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.731 |
| DATORII | 26.174.220 |
| VENITURI IN AVANS | 9.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.145.124 |
| Capital subscris varsat | 70.200 |
| Cifra de afaceri neta | 40.602.172 |
| VENITURI TOTALE | 44.973.753 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.451.189 |
| Profitul brut | 2.522.564 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.073.778 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.904.197 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.376.406 |
| Stocuri | 2.585.340 |
| Creante | 6.550.098 |
| Casa si conturi la banci | 2.240.968 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.101 |
| DATORII | 18.188.879 |
| VENITURI IN AVANS | 4.200 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.112.625 |
| Capital subscris varsat | 70.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 23.123.213 |
| VENITURI TOTALE | 24.133.494 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.725.370 |
| Profitul brut | 2.408.124 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.008.740 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.758.955 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.638.656 |
| Stocuri | 1.547.568 |
| Creante | 7.972.759 |
| Casa si conturi la banci | 118.329 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.525 |
| DATORII | 13.298.964 |
| VENITURI IN AVANS | 4.200 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.128.972 |
| Capital subscris varsat | 70.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 27.335.979 |
| VENITURI TOTALE | 26.538.394 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.168.482 |
| Profitul brut | 2.369.912 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.954.718 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.077.861 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.440.658 |
| Stocuri | 2.289.723 |
| Creante | 4.059.936 |
| Casa si conturi la banci | 90.999 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.050 |
| DATORII | 9.273.578 |
| VENITURI IN AVANS | 9.000 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.279.991 |
| Capital subscris varsat | 70.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.640.558 |
| VENITURI TOTALE | 14.076.805 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.772.159 |
| Profitul brut | 1.304.646 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.068.433 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.776.539 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.613.879 |
| Stocuri | 1.371.938 |
| Creante | 1.868.506 |
| Casa si conturi la banci | 373.435 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.344 |
| DATORII | 7.056.625 |
| VENITURI IN AVANS | 9.000 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.343.137 |
| Capital subscris varsat | 70.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 15.119.321 |
| VENITURI TOTALE | 16.154.681 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.244.860 |
| Profitul brut | 909.821 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 740.851 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.148.217 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.656.415 |
| Stocuri | 136.779 |
| Creante | 1.477.201 |
| Casa si conturi la banci | 42.435 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 130.669 |
| DATORII | 4.495.075 |
| VENITURI IN AVANS | 8.500 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.431.726 |
| Capital subscris varsat | 70.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.053.553 |
| VENITURI TOTALE | 8.167.691 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.970.036 |
| Profitul brut | 1.197.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 980.596 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.860.705 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.662.573 |
| Stocuri | 41.323 |
| Creante | 1.822.762 |
| Casa si conturi la banci | 798.488 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.336 |
| DATORII | 3.118.109 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.408.505 |
| Capital subscris varsat | 70.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.930.376 |
| VENITURI TOTALE | 6.006.921 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.839.416 |
| Profitul brut | 1.167.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 992.982 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |