SCHAEFFLER TECHNOLOGIES ENGINEERING ROMANIA S.R.L.
| Denumire | SCHAEFFLER TECHNOLOGIES ENGINEERING ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 40115999 |
| Nr. Reg. Com. | J2018003848356 |
| EUID | ROONRC.J2018003848356 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-11-07 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SPITERI KENNETH | - | România |
| BLEMOVICI ALEXANDRU | - | România |
| STANCIU NICOLETA TEODORA | - | România |
| MIHALY VALENTIN-CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 693 257 704 | 9 027 264 | 386 433 091 | 277 365 348 | 135 973 812 | 22 146 636 | 2 206 |
| 2024 | 903 667 116 | -9 882 674 | 320 923 707 | 261 071 716 | 100 269 129 | 13 119 371 | 2 233 |
| 2023 | 1 382 346 141 | 74 803 942 | 704 590 613 | 230 988 627 | 531 735 991 | 23 002 045 | 2 110 |
| 2022 | 1 041 553 321 | 101 266 248 | 520 905 890 | 140 448 791 | 362 016 628 | -51 801 896 | 1 879 |
| 2021 | 906 934 440 | 13 116 934 | 509 151 305 | 79 423 077 | 320 981 187 | -153 068 143 | 1 900 |
| 2020 | 833 224 354 | -79 301 897 | 580 036 536 | 66 649 905 | 366 515 654 | -166 183 077 | 1 272 |
| 2019 | 859 416 821 | -121 880 530 | 160 611 277 | 83 751 680 | 193 276 690 | -86 881 180 | 888 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises693 257 704 lei
-23%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SCHAEFFLER TECHNOLOGIES ENGINEERING ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere foarte mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi foarte mari , Timiş , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SCHAEFFLER TECHNOLOGIES ENGINEERING ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SCHAEFFLER TECHNOLOGIES ENGINEERING ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SCHAEFFLER TECHNOLOGIES ENGINEERING ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 230.988.627 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 531.735.991 |
| Stocuri | 57.951 |
| Creante | 494.671.594 |
| Casa si conturi la banci | 37.006.446 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.196.977 |
| DATORII | 704.590.613 |
| VENITURI IN AVANS | 33.688 |
| PROVIZIOANE | 36.295.249 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.002.045 |
| Capital subscris varsat | 13.909.920 |
| Cifra de afaceri neta | 1.382.346.141 |
| VENITURI TOTALE | 1.415.948.912 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.329.959.908 |
| Profitul brut | 85.989.004 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 74.803.942 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2.110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 140.448.791 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 362.016.628 |
| Stocuri | 580.310 |
| Creante | 337.302.480 |
| Casa si conturi la banci | 24.133.838 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 503.634 |
| DATORII | 520.905.890 |
| VENITURI IN AVANS | 16.802 |
| PROVIZIOANE | 33.848.257 |
| CAPITALURI - TOTAL | -51.801.896 |
| Capital subscris varsat | 13.909.920 |
| Cifra de afaceri neta | 1.041.553.321 |
| VENITURI TOTALE | 1.055.284.435 |
| CHELTUIELI TOTALE | 954.018.187 |
| Profitul brut | 101.266.248 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 101.266.248 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.879 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 45.069 |
| Creante | 69 |
| Casa si conturi la banci | 45.000 |
| DATORII | 675 |
| CAPITALURI - TOTAL | 44.394 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 606 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 606 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 606 |