RC BETON BAU S.R.L.
| Denumire | RC BETON BAU S.R.L. |
| CUI | 39860302 |
| Nr. Reg. Com. | J2018002414220 |
| EUID | ROONRC.J2018002414220 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-09-12 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BALAN RADU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 177 672 750 | 839 773 | 60 086 305 | 10 381 377 | 55 109 278 | 1 412 415 | 142 |
| 2024 | 151 341 943 | 244 719 | 36 813 901 | 25 007 372 | 21 174 996 | 8 890 233 | 328 |
| 2023 | 145 633 055 | 1 219 063 | 9 255 338 | 5 831 204 | 10 538 002 | 7 113 868 | 454 |
| 2022 | 120 298 878 | 2 144 921 | 5 770 253 | 5 768 927 | 6 730 385 | 6 729 059 | 420 |
| 2021 | 70 924 872 | 2 002 944 | 949 318 | 1 959 726 | 4 195 433 | 5 205 841 | 236 |
| 2020 | 20 291 790 | 2 151 997 | 572 992 | 146 175 | 3 629 714 | 3 202 897 | 72 |
| 2019 | 2 639 373 | 1 041 512 | 77 757 | 27 123 | 1 101 534 | 1 050 900 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises177 672 750 lei
17%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RC BETON BAU S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Iaşi , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RC BETON BAU S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RC BETON BAU S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RC BETON BAU S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.831.204 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.538.002 |
| Stocuri | 5.593.171 |
| Creante | 4.347.389 |
| Casa si conturi la banci | 597.442 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 9.255.338 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.113.868 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 145.633.055 |
| VENITURI TOTALE | 154.833.387 |
| CHELTUIELI TOTALE | 153.182.678 |
| Profitul brut | 1.650.709 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.219.063 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 454 |
| Active imobilizate | 27.123 |
| Active circulante | 1.101.534 |
| Creante | 30.950 |
| Disponibilitati | 1.070.584 |
| Datorii | 77.757 |
| Capitaluri proprii | 1.050.900 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.639.373 |
| Venituri totale | 2.640.593 |
| Cheltuieli totale | 1.572.687 |
| Profit brut | 1.067.906 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.041.512 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active circulante | 9.700 |
| Disponibilitati | 9.700 |
| Datorii | 312 |
| Capitaluri proprii | 9.388 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 10.400 |
| Venituri totale | 10.400 |
| Cheltuieli totale | 900 |
| Profit brut | 9.500 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.188 |
| Pierdere neta | 0 |