GAM ASFALTĂRI S.R.L.

Cauta alta firma:
GAM ASFALTĂRI S.R.L.
CUI: 39755056RegCom: J08/1868/2018EUID: ROONRC.J8/1868/2018CAEN: 4211Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. BRAŞOV, SAT GHIMBAV ORŞ. GHIMBAV, STR. MORII, NR.174, CAMERA 1

Denumire GAM ASFALTĂRI S.R.L.
CUI 39755056
Nr. Reg. Com. J08/1868/2018
EUID ROONRC.J8/1868/2018
CAEN 4211
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2018-08-14 (7 ani)

Adresa JUD. BRAŞOV, SAT GHIMBAV ORŞ. GHIMBAV, STR. MORII, NR.174, CAMERA 1
Cod Poștal 507075
Telefon 0743660938
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
GEORGESCU ALEXANDRU-MIHAI-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 3 744 427 41 965 2 164 958 7
2024 6 415 734 1 450 254 1 853 573 9
2023 2 154 229 265 980 1 181 736 6
2022 2 073 024 728 045 629 908 5
2021 926 914 280 725 205 155 4
2020 726 375 190 593 244 690 3
2019 668 545 301 503 111 921 3
2018
Statistics
Commercial networks and enterprises
3 744 427 lei
-42%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GAM ASFALTĂRI S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4211 Rev. 2 (echivalent: 4211 Rev. 3)
Obiect Activitate Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Descriere Activitate Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Cod CAEN principal 42 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Descriere activitate (principal) Lucrări de geniu civil
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. BRAŞOV, SAT GHIMBAV ORŞ. GHIMBAV, STR. MORII, NR.174, CAMERA 1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția GAM ASFALTĂRI S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 4129 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 4211: Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

Locul 125 în Braşov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.450.254 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „GAM ASFALTĂRI S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „GAM ASFALTĂRI S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „GAM ASFALTĂRI S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GAM ASFALTĂRI S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „GAM ASFALTĂRI S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „GAM ASFALTĂRI S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „GAM ASFALTĂRI S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GAM ASFALTĂRI S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
7 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4211
Active imobilizate 1.262.340
Active circulante 3.001.336
Stocuri 9.111
Creante 3.069.107
Disponibilitati -76.882
Datorii 1.853.573
Venituri in avans -3.320
Capitaluri proprii 2.413.423
Capital social 200
Cifra de afaceri 6.415.734
Venituri totale 6.416.538
Cheltuieli totale 4.723.687
Profit brut 1.692.851
Pierdere bruta 0
Profit net 1.450.254
Pierdere neta 0
Nr. salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 4211
Active imobilizate 1.086.593
Active circulante 1.245.592
Stocuri 29.802
Creante 1.149.711
Disponibilitati 66.079
Datorii 1.181.736
Venituri in avans -9.242
Capitaluri proprii 1.159.691
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.154.229
Venituri totale 2.154.356
Cheltuieli totale 1.876.437
Profit brut 277.919
Pierdere bruta 0
Profit net 265.980
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 4211
Active imobilizate 618.436
Active circulante 884.899
Stocuri 56.048
Creante 698.413
Disponibilitati 130.438
Datorii 629.908
Venituri in avans -20.284
Capitaluri proprii 893.711
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.073.024
Venituri totale 2.165.188
Cheltuieli totale 1.417.978
Profit brut 747.210
Pierdere bruta 0
Profit net 728.045
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4211
Active imobilizate 141.227
Active circulante 921.394
Stocuri 2.758
Creante 810.524
Disponibilitati 108.112
Datorii 205.155
Venituri in avans 1.800
Capitaluri proprii 855.666
Capital social 200
Cifra de afaceri 926.914
Venituri totale 926.915
Cheltuieli totale 638.474
Profit brut 288.441
Pierdere bruta 0
Profit net 280.725
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 4211
Active imobilizate 47.790
Active circulante 730.892
Stocuri 401
Creante 720.053
Disponibilitati 10.438
Datorii 244.690
Venituri in avans 1.800
Capitaluri proprii 532.192
Capital social 200
Cifra de afaceri 726.375
Venituri totale 726.775
Cheltuieli totale 528.909
Profit brut 197.866
Pierdere bruta 0
Profit net 190.593
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 4211
Active imobilizate 48.560
Active circulante 404.960
Creante 268.380
Disponibilitati 136.580
Datorii 111.921
Capitaluri proprii 341.599
Capital social 200
Cifra de afaceri 668.545
Venituri totale 668.550
Cheltuieli totale 360.362
Profit brut 308.188
Pierdere bruta 0
Profit net 301.503
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 4211
Active imobilizate 18.151
Active circulante 94.096
Creante 57.318
Disponibilitati 36.778
Datorii 72.151
Capitaluri proprii 40.096
Capital social 200
Cifra de afaceri 219.545
Venituri totale 219.545
Cheltuieli totale 177.453
Profit brut 42.092
Pierdere bruta 0
Profit net 39.896
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.