ELIXIR GREEN FARM S.R.L.

Cauta alta firma:
ELIXIR GREEN FARM S.R.L.
CUI: 39583236RegCom: J29/1367/2018EUID: ROONRC.J2018001367293CAEN: 125Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. PRAHOVA, SAT URLETA COM. BĂNEŞTI, STR. BELU, NR.220A

Denumire ELIXIR GREEN FARM S.R.L.
CUI 39583236
Nr. Reg. Com. J29/1367/2018
EUID ROONRC.J2018001367293
CAEN 125
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2018-07-05 (8 ani)

Adresa JUD. PRAHOVA, SAT URLETA COM. BĂNEŞTI, STR. BELU, NR.220A
Cod Poștal 107051
Telefon 0735469700
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
LESNIC GENIA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 814 778 194 452 827 198 1
2024 896 567 618 924 4 930 2
2023 1 326 569 1 128 015 0 2
2022 2 444 784 1 660 988 420 039 2
2021 3 275 596 1 751 270 43 424 3
2020 3 251 738 1 289 967 720 680 3
2019 1 756 902 535 380 16 874 3
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
814 778 lei
-9%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELIXIR GREEN FARM S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 125
Obiect Activitate
Descriere Activitate
Cod CAEN principal 12
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. PRAHOVA, SAT URLETA COM. BĂNEŞTI, STR. BELU, NR.220A
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția ELIXIR GREEN FARM S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 20272 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Prahova

Locul 539 în Prahova pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
618.924 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „ELIXIR GREEN FARM S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „ELIXIR GREEN FARM S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „ELIXIR GREEN FARM S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELIXIR GREEN FARM S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „ELIXIR GREEN FARM S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „ELIXIR GREEN FARM S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „ELIXIR GREEN FARM S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELIXIR GREEN FARM S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
7 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 125
Active imobilizate 1.156.610
Active circulante 350.041
Stocuri 36.108
Creante 237.828
Disponibilitati 76.105
Datorii 4.930
Venituri in avans 84.629
Capitaluri proprii 1.417.092
Capital social 200
Cifra de afaceri 896.567
Venituri totale 973.394
Cheltuieli totale 346.134
Profit brut 627.260
Pierdere bruta 0
Profit net 618.924
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 125
Active imobilizate 503.679
Active circulante 764.790
Stocuri 618.512
Creante 3.063
Disponibilitati 143.215
Datorii 0
Venituri in avans 140.214
Capitaluri proprii 1.128.255
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.326.569
Venituri totale 1.425.233
Cheltuieli totale 293.198
Profit brut 1.132.035
Pierdere bruta 0
Profit net 1.128.015
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 125
Active imobilizate 579.325
Active circulante 1.697.742
Stocuri 14.722
Creante 1.450.159
Disponibilitati 232.861
Datorii 420.039
Venituri in avans 195.800
Capitaluri proprii 1.661.228
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.444.784
Venituri totale 2.521.771
Cheltuieli totale 846.712
Profit brut 1.675.059
Pierdere bruta 0
Profit net 1.660.988
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 125
Active imobilizate 355.194
Active circulante 1.691.125
Stocuri 18.440
Creante 42.391
Disponibilitati 1.630.294
Datorii 43.424
Venituri in avans 251.385
Capitaluri proprii 1.751.510
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.275.596
Venituri totale 3.337.504
Cheltuieli totale 1.559.012
Profit brut 1.778.492
Pierdere bruta 0
Profit net 1.751.270
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 125
Active imobilizate 98.308
Active circulante 1.912.579
Stocuri 71
Creante 1.522.281
Disponibilitati 390.227
Datorii 720.680
Capitaluri proprii 1.290.207
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.251.738
Venituri totale 3.291.485
Cheltuieli totale 1.976.553
Profit brut 1.314.932
Pierdere bruta 0
Profit net 1.289.967
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 125
Active imobilizate 91.107
Active circulante 447.056
Stocuri 227
Creante 418.111
Disponibilitati 28.718
Datorii 16.874
Capitaluri proprii 521.289
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.756.902
Venituri totale 1.804.033
Cheltuieli totale 1.251.584
Profit brut 552.449
Pierdere bruta 0
Profit net 535.380
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 125
Active imobilizate 598
Active circulante 157
Disponibilitati 157
Datorii 14.847
Capitaluri proprii -14.092
Capital social 200
Venituri totale 98
Cheltuieli totale 14.390
Profit brut 0
Pierdere bruta 14.292
Profit net 0
Pierdere neta 14.292
Nr. salariati 2
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.