NYM ROHOTELS S.R.L.

Cauta alta firma:
NYM ROHOTELS S.R.L.
CUI: 38575545EUID: ROONRC.J2017003259081Stare: funcţiuneTVA: N/AActiv fiscal: DA

Denumire NYM ROHOTELS S.R.L.
CUI 38575545
EUID ROONRC.J2017003259081
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2017-12-07 (8 ani)

Telefon
Email
Website
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SZEKER MARIUS MIHALY-România
SZEKER LOREDANA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 028 288 366 810 468 102 1
2024 1 558 224 893 731 300 217 1
2023 1 340 067 975 414 691 939 1
2022 1 041 215 623 471 29 212 3
2021 777 374 561 450 103 533 3
2020 535 935 440 194 62 190 2
2019 130 128 127 380 27 961 1
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 028 288 lei
-34%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NYM ROHOTELS S.R.L.”
Cod CAEN preponderent
Obiect Activitate
Descriere Activitate
Cod CAEN principal
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
Nu există adresă disponibilă pentru afișare pe hartă.
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția NYM ROHOTELS S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 10922 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Braşov

Locul 364 în Braşov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
893.731 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „NYM ROHOTELS S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „NYM ROHOTELS S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „NYM ROHOTELS S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NYM ROHOTELS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „NYM ROHOTELS S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „NYM ROHOTELS S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „NYM ROHOTELS S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NYM ROHOTELS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
N/A
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
7 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 6831
Active imobilizate 2.974.507
Active circulante 724.301
Creante 431.731
Disponibilitati 292.570
Datorii 300.217
Capitaluri proprii 3.398.591
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.558.224
Venituri totale 1.559.403
Cheltuieli totale 625.935
Profit brut 933.468
Pierdere bruta 0
Profit net 893.731
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6831
Active imobilizate 2.941.223
Active circulante 255.576
Creante 253.970
Disponibilitati 1.606
Datorii 691.939
Capitaluri proprii 2.504.860
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.340.067
Venituri totale 1.340.210
Cheltuieli totale 353.405
Profit brut 986.805
Pierdere bruta 0
Profit net 975.414
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6831
Active imobilizate 621.046
Active circulante 937.613
Creante 934.814
Disponibilitati 2.799
Datorii 29.212
Capitaluri proprii 1.529.447
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.041.215
Venituri totale 1.041.239
Cheltuieli totale 408.918
Profit brut 632.321
Pierdere bruta 0
Profit net 623.471
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 6831
Active imobilizate 618.894
Active circulante 613.390
Creante 605.795
Disponibilitati 7.595
Datorii 103.533
Capitaluri proprii 1.128.751
Capital social 200
Cifra de afaceri 777.374
Venituri totale 777.392
Cheltuieli totale 209.647
Profit brut 567.745
Pierdere bruta 0
Profit net 561.450
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 6831
Active imobilizate 541.015
Active circulante 88.475
Creante 85.553
Disponibilitati 2.922
Datorii 62.190
Capitaluri proprii 567.300
Capital social 200
Cifra de afaceri 535.935
Venituri totale 535.935
Cheltuieli totale 90.629
Profit brut 445.306
Pierdere bruta 0
Profit net 440.194
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 5510
Active circulante 155.067
Creante 154.853
Disponibilitati 214
Datorii 27.961
Capitaluri proprii 127.106
Capital social 200
Cifra de afaceri 130.128
Venituri totale 130.128
Cheltuieli totale 1.447
Profit brut 128.681
Pierdere bruta 0
Profit net 127.380
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 5510
Active circulante 226
Creante 15
Disponibilitati 211
Datorii 500
Capitaluri proprii -274
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 474
Profit brut 0
Pierdere bruta 474
Profit net 0
Pierdere neta 474
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).