SURAN TRADE & RECYCLING S.R.L.
| Denumire | SURAN TRADE & RECYCLING S.R.L. |
| CUI | 38446370 |
| Nr. Reg. Com. | J23/4286/2023 |
| EUID | ROONRC.J40/18593/2017 |
| CAEN | 3821 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-11-06 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IANCU RĂZVAN FLORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 827 631 | 3 178 932 | 26 504 675 | 5 310 447 | 24 441 041 | 3 254 965 | 28 |
| 2024 | 27 308 643 | 402 761 | 14 586 028 | 1 595 846 | 13 849 415 | 859 233 | 17 |
| 2023 | 6 783 123 | -279 409 | 7 836 885 | 1 299 273 | 6 994 083 | 456 471 | 6 |
| 2022 | 12 836 619 | 585 134 | 1 596 493 | 949 949 | 1 382 424 | 735 880 | 1 |
| 2021 | 4 665 538 | 1 676 822 | 1 042 842 | 506 025 | 2 213 879 | 1 677 062 | 1 |
| 2020 | 2 746 504 | 384 397 | 77 640 | 166 861 | 426 525 | 515 746 | 1 |
| 2019 | 975 386 | 114 818 | 91 995 | 113 974 | 226 213 | 248 192 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises47 827 631 lei
75%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SURAN TRADE & RECYCLING S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 3821 Rev. 2 (echivalent: 3821 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Cod CAEN principal | 38 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 3821: Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SURAN TRADE & RECYCLING S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SURAN TRADE & RECYCLING S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SURAN TRADE & RECYCLING S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.595.846 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.849.415 |
| Stocuri | 11.434.992 |
| Creante | 2.258.277 |
| Casa si conturi la banci | 156.146 |
| DATORII | 14.586.028 |
| CAPITALURI - TOTAL | 859.233 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.308.643 |
| VENITURI TOTALE | 27.808.807 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.324.373 |
| Profitul brut | 484.434 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 402.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| Active imobilizate | 1.299.273 |
| Active circulante | 6.994.083 |
| Stocuri | 6.224.551 |
| Creante | 657.891 |
| Disponibilitati | 111.641 |
| Datorii | 7.836.885 |
| Capitaluri proprii | 456.471 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.783.123 |
| Venituri totale | 7.198.505 |
| Cheltuieli totale | 7.477.914 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 279.409 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 279.409 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 949.949 |
| Active circulante | 1.382.424 |
| Stocuri | 390.960 |
| Creante | 892.538 |
| Disponibilitati | 98.926 |
| Datorii | 1.596.493 |
| Capitaluri proprii | 735.880 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 12.836.619 |
| Venituri totale | 12.919.992 |
| Cheltuieli totale | 12.274.266 |
| Profit brut | 645.726 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 585.134 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 506.025 |
| Active circulante | 2.213.879 |
| Stocuri | 1.885.490 |
| Creante | 72.703 |
| Disponibilitati | 255.686 |
| Datorii | 1.042.842 |
| Capitaluri proprii | 1.677.062 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.665.538 |
| Venituri totale | 4.667.681 |
| Cheltuieli totale | 2.945.136 |
| Profit brut | 1.722.545 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.676.822 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 166.861 |
| Active circulante | 426.525 |
| Stocuri | 228.855 |
| Creante | 29.676 |
| Disponibilitati | 167.994 |
| Datorii | 77.640 |
| Capitaluri proprii | 515.746 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.746.504 |
| Venituri totale | 2.813.714 |
| Cheltuieli totale | 2.403.445 |
| Profit brut | 410.269 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 384.397 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 113.974 |
| Active circulante | 226.213 |
| Stocuri | 32.074 |
| Creante | 13.247 |
| Disponibilitati | 180.892 |
| Datorii | 91.995 |
| Capitaluri proprii | 248.192 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 975.386 |
| Venituri totale | 1.028.519 |
| Cheltuieli totale | 903.424 |
| Profit brut | 125.095 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 114.818 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.866 |
| Active circulante | 139.076 |
| Stocuri | 37.665 |
| Creante | 70.249 |
| Disponibilitati | 31.162 |
| Cheltuieli in avans | 251 |
| Datorii | 11.819 |
| Capitaluri proprii | 133.374 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 407.680 |
| Venituri totale | 407.680 |
| Cheltuieli totale | 265.951 |
| Profit brut | 141.729 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 137.652 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.701 |
| Active circulante | 1.570 |
| Creante | 1.000 |
| Disponibilitati | 570 |
| Cheltuieli in avans | 1.252 |
| Datorii | 11.801 |
| Capitaluri proprii | -4.278 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 4.478 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.478 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.478 |