CANYON CREEK SRL
| Denumire | CANYON CREEK SRL |
| CUI | 38334091 |
| Nr. Reg. Com. | J2017017192408 |
| EUID | ROONRC.J2017017192408 |
| CAEN | 6421 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-10-10 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BRADBURY GIRDWOOD ROBERT ANDREW | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT | Franţa |
| VRIELING MARKUS JANS BASTIAAN | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT | Olanda |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 0 | 11 385 839 | 430 112 | — | — | — | 1 |
| 2023 | 0 | 151 827 | 280 088 | — | — | — | 1 |
| 2022 | 0 | 3 955 714 | 303 199 | — | — | — | 1 |
| 2021 | 0 | -9 509 | 253 277 | — | — | — | 0 |
| 2020 | 0 | -9 070 | 241 130 | — | — | — | 0 |
| 2019 | 0 | -9 140 | 24 229 | — | — | — | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CANYON CREEK SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6421 Rev. 0 (echivalent: 6421 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de telefonie |
| Descriere Activitate | Activități de telefonie |
| Cod CAEN principal | 64 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CANYON CREEK SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CANYON CREEK SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CANYON CREEK SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2018-12-19 |
| Data reactivare | 2021-09-23 |
| Data publicare | 2018-12-21 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 78.831 |
| Active circulante | 33.599.511 |
| Creante | 30.116.549 |
| Disponibilitati | 3.482.962 |
| Cheltuieli in avans | 18.654 |
| Datorii | 430.112 |
| Venituri in avans | 17.805.394 |
| Capitaluri proprii | 15.461.490 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 14.976.664 |
| Cheltuieli totale | 1.281.799 |
| Profit brut | 13.694.865 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.385.839 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 36.654.018 |
| Creante | 36.653.185 |
| Disponibilitati | 833 |
| Cheltuieli in avans | 198.665 |
| Datorii | 280.088 |
| Venituri in avans | 32.496.945 |
| Capitaluri proprii | 4.075.650 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 867.502 |
| Cheltuieli totale | 713.245 |
| Profit brut | 154.257 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 151.827 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 36.525.371 |
| Creante | 36.284.323 |
| Disponibilitati | 241.048 |
| Cheltuieli in avans | 198.597 |
| Datorii | 303.199 |
| Venituri in avans | 32.496.945 |
| Capitaluri proprii | 3.923.824 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 4.191.040 |
| Cheltuieli totale | 161.949 |
| Profit brut | 4.029.091 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.955.714 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 218.000 |
| Active circulante | 933 |
| Disponibilitati | 933 |
| Cheltuieli in avans | 2.454 |
| Datorii | 253.277 |
| Capitaluri proprii | -31.890 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 60 |
| Cheltuieli totale | 9.569 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.509 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.509 |
| Active imobilizate | 218.000 |
| Active circulante | 749 |
| Disponibilitati | 749 |
| Datorii | 241.130 |
| Capitaluri proprii | -22.381 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 64 |
| Cheltuieli totale | 9.134 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.070 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.070 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 10.100 |
| Active circulante | 818 |
| Disponibilitati | 818 |
| Datorii | 24.229 |
| Capitaluri proprii | -13.311 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 42 |
| Cheltuieli totale | 9.182 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.140 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.140 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active circulante | 1.122 |
| Disponibilitati | 1.122 |
| Datorii | 5.294 |
| Capitaluri proprii | -4.172 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 21 |
| Cheltuieli totale | 4.363 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.342 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.342 |
| Nr. salariati | 0 |