FINCONS MOD SRL

Cauta alta firma:
FINCONS MOD SRL
CUI: 38298045RegCom: J02/1784/2017EUID: ROONRC.J2/1784/2017CAEN: 4120Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MUCIUS SCAEVOLA, BL.S-1, ET.PARTER, AP.17

Denumire FINCONS MOD SRL
CUI 38298045
Nr. Reg. Com. J02/1784/2017
EUID ROONRC.J2/1784/2017
CAEN 4120
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2017-10-02 (8 ani)

Adresa JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MUCIUS SCAEVOLA, BL.S-1, ET.PARTER, AP.17
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BULACU DARIUS-CĂTĂLIN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 2 797 312 342 139 1 289 993 7
2024 2 304 328 621 576 785 763 10
2023 1 893 789 308 493 333 677 10
2022 682 758 131 486 292 583 7
2021 794 566 58 622 298 121 9
2020 858 351 43 365 361 897 15
2019 449 813 201 678 91 609 4
2018
2017
2016
Statistics
Commercial networks and enterprises
2 797 312 lei
21%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FINCONS MOD SRL”
Cod CAEN preponderent 4120 Rev. 2
Obiect Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod CAEN principal 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere activitate (principal) Construcții de clădiri
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MUCIUS SCAEVOLA, BL.S-1, ET.PARTER, AP.17
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția FINCONS MOD SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 15665 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Arad , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Locul 309 în Arad pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
621.576 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „FINCONS MOD SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „FINCONS MOD SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „FINCONS MOD SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FINCONS MOD SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „FINCONS MOD SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „FINCONS MOD SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „FINCONS MOD SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FINCONS MOD SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ
Data inactivare 2018-11-26
Data reactivare 2019-05-24
Data publicare 2018-11-26
RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
5 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 38.562
Active circulante 1.375.622
Stocuri 453.486
Creante 920.939
Disponibilitati 1.197
Datorii 785.763
Capitaluri proprii 628.421
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.304.328
Venituri totale 2.474.424
Cheltuieli totale 1.787.392
Profit brut 687.032
Pierdere bruta 0
Profit net 621.576
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 44.062
Active circulante 596.459
Stocuri 183.382
Creante 310.995
Disponibilitati 102.082
Datorii 333.677
Capitaluri proprii 306.844
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.893.789
Venituri totale 1.670.057
Cheltuieli totale 1.342.995
Profit brut 327.062
Pierdere bruta 0
Profit net 308.493
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 2.054
Active circulante 485.881
Stocuri 344.313
Creante 134.882
Disponibilitati 6.686
Datorii 292.583
Capitaluri proprii 195.352
Capital social 200
Cifra de afaceri 682.758
Venituri totale 855.579
Cheltuieli totale 717.266
Profit brut 138.313
Pierdere bruta 0
Profit net 131.486
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 3.175
Active circulante 358.811
Stocuri 176.618
Creante 179.523
Disponibilitati 2.670
Datorii 298.121
Capitaluri proprii 63.865
Capital social 200
Cifra de afaceri 794.566
Venituri totale 785.161
Cheltuieli totale 718.591
Profit brut 66.570
Pierdere bruta 0
Profit net 58.622
Pierdere neta 0
Nr. salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active circulante 293.487
Creante 42.177
Disponibilitati 251.310
Datorii 91.609
Capitaluri proprii 201.878
Capital social 200
Cifra de afaceri 449.813
Venituri totale 449.814
Cheltuieli totale 243.638
Profit brut 206.176
Pierdere bruta 0
Profit net 201.678
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

Cache disponibil (18 înregistrări)
An Tip Ultima actualizare
2024 WEBASIG 2026-01-21 20:34:54
2024 WEBBROK 2026-01-21 20:34:54
2023 WEBASIG 2026-01-21 20:34:54
2023 WEBBROK 2026-01-21 20:34:54
2022 WEBASIG 2026-01-21 20:34:54
2022 WEBBROK 2026-01-21 20:34:54
2021 WEBASIG 2026-01-21 20:34:54
2021 WEBBROK 2026-01-21 20:34:54
2020 WEBASIG 2026-01-21 20:34:54
2020 WEBBROK 2026-01-21 20:34:54
2019 WEBASIG 2026-01-21 20:34:54
2019 WEBBROK 2026-01-21 20:34:54
2018 WEBASIG 2026-01-21 20:34:54
2018 WEBBROK 2026-01-21 20:34:54
2017 WEBASIG 2026-01-21 20:34:54
2017 WEBBROK 2026-01-21 20:34:54
2016 WEBASIG 2026-01-21 20:34:54
2016 WEBBROK 2026-01-21 20:34:54
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.