SUEZ INTERNATIONAL SAS PUTEAUX SUCURSALA BUCURESTI
| Denumire | SUEZ INTERNATIONAL SAS PUTEAUX SUCURSALA BUCURESTI |
| CUI | 38096615 |
| Nr. Reg. Com. | J2017014390405 |
| EUID | ROONRC.J2017014390405 |
| CAEN | 2821 |
| Forma juridica | ALTE FORME JURIDICE |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-08-16 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DORÉE ROMAIN PIERRE | - | Franţa |
| BODINI ANDREA MARIO | - | Franţa |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | -75 676 | -17 107 239 | 132 919 400 | 25 772 607 | 4 539 483 | -102 556 786 | 4 |
| 2024 | 3 285 962 | -15 204 159 | 118 358 417 | 60 543 | 32 847 879 | -85 449 547 | 4 |
| 2023 | 49 644 999 | 4 998 269 | 152 253 121 | 31 457 | 81 349 845 | -70 245 389 | 4 |
| 2022 | 10 058 276 | -29 868 086 | 106 230 754 | 188 | 30 123 208 | -75 243 658 | 6 |
| 2021 | 38 127 637 | -40 137 135 | 101 955 444 | 938 | 56 514 357 | -45 375 572 | 8 |
| 2020 | 96 713 768 | -4 644 746 | 152 401 651 | 6 336 | 147 156 878 | -5 238 437 | 13 |
| 2019 | 50 070 621 | -48 190 | 137 625 317 | 19 924 | 137 011 701 | -593 692 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises-75 676 lei
-102%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SUEZ INTERNATIONAL SAS PUTEAUX SUCURSALA BUCURESTI ”
| Cod CAEN preponderent | 2821 Rev. 2 (echivalent: 2821 Rev. 1, 2821 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor |
| Descriere Activitate | Fabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor |
| Cod CAEN principal | 28 Fabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 2821: Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SUEZ INTERNATIONAL SAS PUTEAUX SUCURSALA BUCURESTI " în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SUEZ INTERNATIONAL SAS PUTEAUX SUCURSALA BUCURESTI "
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SUEZ INTERNATIONAL SAS PUTEAUX SUCURSALA BUCURESTI "
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 60.543 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.847.879 |
| Stocuri | 182.268 |
| Creante | 31.648.952 |
| Casa si conturi la banci | 1.016.659 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.496 |
| DATORII | 118.358.417 |
| VENITURI IN AVANS | 2.048 |
| CAPITALURI - TOTAL | -85.449.547 |
| Cifra de afaceri neta | 3.285.962 |
| VENITURI TOTALE | 3.813.836 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.017.995 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.204.159 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 15.204.159 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.457 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 81.349.845 |
| Stocuri | 108.778 |
| Creante | 80.270.867 |
| Casa si conturi la banci | 970.200 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 633.394 |
| DATORII | 152.253.121 |
| VENITURI IN AVANS | 6.964 |
| CAPITALURI - TOTAL | -70.245.389 |
| Cifra de afaceri neta | 49.644.999 |
| VENITURI TOTALE | 48.117.913 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.119.644 |
| Profitul brut | 4.998.269 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.998.269 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 188 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.123.208 |
| Stocuri | 1.889.806 |
| Creante | 22.295.176 |
| Casa si conturi la banci | 5.938.226 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 863.700 |
| DATORII | 106.230.754 |
| CAPITALURI - TOTAL | -75.243.658 |
| Cifra de afaceri neta | 10.058.276 |
| VENITURI TOTALE | -5.526.874 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.341.212 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 29.868.086 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 29.868.086 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 938 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.514.357 |
| Stocuri | 17.711.014 |
| Creante | 35.795.480 |
| Casa si conturi la banci | 3.007.863 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.577 |
| DATORII | 101.955.444 |
| CAPITALURI - TOTAL | -45.375.572 |
| Cifra de afaceri neta | 38.127.637 |
| VENITURI TOTALE | -4.704.132 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.433.003 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 40.137.135 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 40.137.135 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.336 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 147.156.878 |
| Stocuri | 62.415.216 |
| Creante | 82.498.851 |
| Casa si conturi la banci | 2.242.811 |
| DATORII | 152.401.651 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.238.437 |
| Cifra de afaceri neta | 96.713.768 |
| VENITURI TOTALE | 85.778.677 |
| CHELTUIELI TOTALE | 90.423.423 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.644.746 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.644.746 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.924 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 137.011.701 |
| Stocuri | 74.851.760 |
| Creante | 39.193.513 |
| Casa si conturi la banci | 22.966.428 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 137.625.317 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -593.692 |
| Capital subscris varsat | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 50.070.621 |
| VENITURI TOTALE | 87.906.445 |
| CHELTUIELI TOTALE | 87.954.635 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 48.190 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 48.190 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.325 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 76.469.000 |
| Stocuri | 37.280.682 |
| Creante | 3.776.007 |
| Casa si conturi la banci | 35.412.311 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76.592 |
| DATORII | 77.121.419 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -545.502 |
| Capital subscris varsat | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.261.404 |
| VENITURI TOTALE | 39.314.233 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.758.515 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 444.282 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 444.282 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.523 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.634.698 |
| Stocuri | 10.429.414 |
| Creante | 486.472 |
| Casa si conturi la banci | 718.812 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 304 |
| DATORII | 11.742.745 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -101.220 |
| Capital subscris varsat | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 10.432.897 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.534.117 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 101.220 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 101.220 |
| Numar mediu de salariati | 1 |