CELI-ROM STORE SRL

Cauta alta firma:
CELI-ROM STORE SRL
CUI: 38054580RegCom: J2017000800394EUID: ROONRC.J2017000800394CAEN: 4690Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.29

Denumire CELI-ROM STORE SRL
CUI 38054580
Nr. Reg. Com. J2017000800394
EUID ROONRC.J2017000800394
CAEN 4690
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2017-08-02 (9 ani)

Adresa JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.29
Cod Poștal 620057
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
CIORNEI LIVIU VLAD-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 3 577 620 288 645 2 094 532 2
2024 4 266 005 613 085 1 191 795 2
2023 4 011 540 531 789 1 246 586 0
2022 3 829 890 669 482 1 326 401 4
2021 3 297 423 656 684 870 703 4
2020 2 812 386 478 017 894 930 3
2019 2 317 326 469 862 561 863 2
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
3 577 620 lei
-16%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CELI-ROM STORE SRL”
Cod CAEN preponderent 4690 Rev. 2 (echivalent: 4690 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu ridicata nespecializat
Descriere Activitate Comerț cu ridicata nespecializat
Cod CAEN principal 46 Comerț cu ridicata nespecializat
Descriere activitate (principal) Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.29
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția CELI-ROM STORE SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 20612 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Vrancea , domeniul 4690: Comerț cu ridicata nespecializat

Locul 133 în Vrancea pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
613.085 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „CELI-ROM STORE SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „CELI-ROM STORE SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „CELI-ROM STORE SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CELI-ROM STORE SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „CELI-ROM STORE SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „CELI-ROM STORE SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „CELI-ROM STORE SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CELI-ROM STORE SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
8 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4676
Active imobilizate 335.422
Active circulante 2.263.362
Stocuri 1.044.466
Creante 1.177.081
Disponibilitati 41.815
Datorii 1.191.795
Capitaluri proprii 1.406.989
Capital social 200
Cifra de afaceri 4.266.005
Venituri totale 4.266.570
Cheltuieli totale 3.538.087
Profit brut 728.483
Pierdere bruta 0
Profit net 613.085
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4676
Active imobilizate 418.431
Active circulante 1.877.492
Stocuri 1.041.884
Creante 792.504
Disponibilitati 43.104
Datorii 1.246.586
Capitaluri proprii 1.049.337
Capital social 200
Cifra de afaceri 4.011.540
Venituri totale 4.021.480
Cheltuieli totale 3.429.775
Profit brut 591.705
Pierdere bruta 0
Profit net 531.789
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 4676
Active imobilizate 388.613
Active circulante 1.601.162
Stocuri 1.116.840
Creante 464.344
Disponibilitati 19.978
Cheltuieli in avans 6.348
Datorii 1.326.401
Capitaluri proprii 669.722
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.829.890
Venituri totale 3.836.209
Cheltuieli totale 3.136.346
Profit brut 699.863
Pierdere bruta 0
Profit net 669.482
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 4676
Active imobilizate 160.142
Active circulante 1.465.015
Stocuri 1.011.368
Creante 397.089
Disponibilitati 56.558
Cheltuieli in avans 35.175
Datorii 870.703
Capitaluri proprii 789.629
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.297.423
Venituri totale 3.297.433
Cheltuieli totale 2.617.454
Profit brut 679.979
Pierdere bruta 0
Profit net 656.684
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 4676
Active imobilizate 184.978
Active circulante 1.241.498
Stocuri 802.720
Creante 423.177
Disponibilitati 15.601
Cheltuieli in avans 65.284
Datorii 894.930
Capitaluri proprii 596.830
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.812.386
Venituri totale 2.812.401
Cheltuieli totale 2.311.767
Profit brut 500.634
Pierdere bruta 0
Profit net 478.017
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 4676
Active imobilizate 184.550
Active circulante 1.141.383
Stocuri 768.201
Creante 327.584
Disponibilitati 45.598
Datorii 561.863
Capitaluri proprii 764.070
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.317.326
Venituri totale 2.317.383
Cheltuieli totale 1.827.002
Profit brut 490.381
Pierdere bruta 0
Profit net 469.862
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4676
Active imobilizate 152.540
Active circulante 763.691
Stocuri 605.337
Creante 148.757
Disponibilitati 9.597
Datorii 601.523
Capitaluri proprii 314.708
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.400.999
Venituri totale 1.422.095
Cheltuieli totale 1.120.873
Profit brut 301.222
Pierdere bruta 0
Profit net 287.001
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4676
Active imobilizate 167.712
Active circulante 640.439
Stocuri 487.212
Creante 130.395
Disponibilitati 22.832
Datorii 780.444
Capitaluri proprii 27.707
Capital social 200
Cifra de afaceri 197.539
Venituri totale 197.539
Cheltuieli totale 168.021
Profit brut 29.518
Pierdere bruta 0
Profit net 27.507
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.