MEDIMA HEALTH S.A.
| Denumire | MEDIMA HEALTH S.A. |
| CUI | 37839517 |
| Nr. Reg. Com. | J2017010454402 |
| EUID | ROONRC.J2017010454402 |
| CAEN | 8622 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-06-27 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DUMITRU GABRIELA-CORINA | - | România |
| ARDELEANU VLAD | - | România |
| IANA GHEORGHE | - | România |
| TIMOFEIOV-TUDOSE SERGIU | - | România |
| EVTIM GEORGIEV CHESNOVSKI | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
| ANDRIAN VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 118 867 064 | 2 233 577 | 121 225 279 | 173 846 127 | 25 732 809 | 76 446 383 | 230 |
| 2024 | 80 751 924 | -1 842 672 | 82 009 347 | 135 977 263 | 21 177 338 | 74 216 986 | 186 |
| 2023 | 48 521 226 | -3 777 004 | 62 518 316 | 93 824 880 | 22 892 798 | 53 642 682 | 168 |
| 2022 | 29 797 173 | -2 166 400 | 32 375 304 | 56 062 255 | 34 130 815 | 57 419 685 | 123 |
| 2021 | 13 915 076 | -4 647 655 | 27 182 802 | 43 717 621 | 2 592 739 | 19 005 013 | 78 |
| 2020 | 2 941 714 | -973 621 | 20 913 122 | 29 196 014 | 15 295 542 | 23 652 667 | 17 |
| 2019 | 2 204 761 | 21 156 | 4 629 173 | 4 335 847 | 58 293 | -219 012 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises118 867 064 lei
47%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MEDIMA HEALTH S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 8622 Rev. 2 (echivalent: 8622 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență medicală specializată |
| Descriere Activitate | Activități de asistență medicală specializată |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență medicală specializată |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 6 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 8622: Activități de asistență medicală specializată
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MEDIMA HEALTH S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MEDIMA HEALTH S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MEDIMA HEALTH S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 135.977.263 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.177.338 |
| Stocuri | 104.752 |
| Creante | 9.664.510 |
| Casa si conturi la banci | 9.258.873 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.489.461 |
| DATORII | 82.009.347 |
| PROVIZIOANE | 2.417.729 |
| CAPITALURI - TOTAL | 74.216.986 |
| Capital subscris varsat | 390.150 |
| Cifra de afaceri neta | 80.751.924 |
| VENITURI TOTALE | 82.281.107 |
| CHELTUIELI TOTALE | 84.105.465 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.824.358 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.842.672 |
| Numar mediu de salariati | 186 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 93.824.880 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.892.798 |
| Stocuri | 2.358 |
| Creante | 7.675.776 |
| Casa si conturi la banci | 15.214.664 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 176.964 |
| DATORII | 62.518.316 |
| PROVIZIOANE | 733.644 |
| CAPITALURI - TOTAL | 53.642.682 |
| Capital subscris varsat | 334.740 |
| Cifra de afaceri neta | 48.521.226 |
| VENITURI TOTALE | 50.652.463 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.429.467 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.777.004 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.777.004 |
| Numar mediu de salariati | 168 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 56.062.255 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.130.815 |
| Stocuri | 106.862 |
| Creante | 3.447.454 |
| Casa si conturi la banci | 30.576.499 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 201.676 |
| DATORII | 32.375.304 |
| PROVIZIOANE | 599.757 |
| CAPITALURI - TOTAL | 57.419.685 |
| Capital subscris varsat | 334.740 |
| Cifra de afaceri neta | 29.797.173 |
| VENITURI TOTALE | 32.611.573 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.777.973 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.166.400 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.166.400 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 43.717.621 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.592.739 |
| Stocuri | 8.714 |
| Creante | 1.118.902 |
| Casa si conturi la banci | 1.465.123 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 183.197 |
| DATORII | 27.182.802 |
| PROVIZIOANE | 305.742 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.005.013 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.915.076 |
| VENITURI TOTALE | 14.601.877 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.237.255 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.635.378 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.647.655 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.196.014 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.295.542 |
| Stocuri | 8.714 |
| Creante | 362.624 |
| Casa si conturi la banci | 14.924.204 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 74.233 |
| DATORII | 20.913.122 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.652.667 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.941.714 |
| VENITURI TOTALE | 3.459.031 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.405.165 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 946.134 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 973.621 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| Active imobilizate | 4.335.847 |
| Active circulante | 58.293 |
| Stocuri | 7.078 |
| Creante | 3.501 |
| Disponibilitati | 47.714 |
| Cheltuieli in avans | 16.021 |
| Datorii | 4.629.173 |
| Capitaluri proprii | -219.012 |
| Capital social | 240 |
| Cifra de afaceri | 2.204.761 |
| Venituri totale | 2.204.815 |
| Cheltuieli totale | 2.161.611 |
| Profit brut | 43.204 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 4.922.333 |
| Active circulante | 23.107 |
| Creante | 1.680 |
| Disponibilitati | 21.427 |
| Cheltuieli in avans | 2.989 |
| Datorii | 5.197.077 |
| Capitaluri proprii | -248.648 |
| Capital social | 240 |
| Cifra de afaceri | 924.515 |
| Venituri totale | 924.520 |
| Cheltuieli totale | 1.161.699 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 237.179 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 246.424 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 1.569.917 |
| Active circulante | 221 |
| Disponibilitati | 221 |
| Cheltuieli in avans | 438 |
| Datorii | 1.572.820 |
| Capitaluri proprii | -2.244 |
| Capital social | 220 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.464 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.464 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.464 |