ROMANIAN FRANCHISE SYSTEMS SRL
| Denumire | ROMANIAN FRANCHISE SYSTEMS SRL |
| CUI | 3774405 |
| Nr. Reg. Com. | J1993009190409 |
| EUID | ROONRC.J40/9190/1993 |
| CAEN | 5622 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-03-30 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DAUTEUIL GABRIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 896 060 | -362 122 | 7 145 827 | 2 048 038 | 10 319 258 | 5 593 089 | 114 |
| 2024 | 42 712 512 | -25 513 | 5 498 464 | 3 569 630 | 6 816 898 | 5 955 211 | 117 |
| 2023 | 41 483 600 | -530 830 | 4 474 063 | 2 658 585 | 6 531 517 | 5 980 723 | 124 |
| 2022 | 56 783 739 | 744 958 | 3 853 140 | 2 342 839 | 5 446 987 | 6 511 542 | 123 |
| 2021 | 36 675 106 | 84 545 | 4 162 061 | 1 545 285 | 7 057 669 | 5 766 584 | 117 |
| 2020 | 34 085 582 | 127 330 | 3 796 610 | 1 359 323 | 6 801 313 | 5 615 012 | 111 |
| 2019 | 33 561 723 | 330 295 | 3 984 122 | 2 000 044 | 5 836 613 | 5 487 682 | 113 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises45 896 060 lei
7%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROMANIAN FRANCHISE SYSTEMS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5622 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte servicii de alimentație n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte servicii de alimentație n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 5622: Alte servicii de alimentație n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROMANIAN FRANCHISE SYSTEMS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROMANIAN FRANCHISE SYSTEMS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROMANIAN FRANCHISE SYSTEMS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.569.630 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.816.898 |
| Stocuri | 5.728.744 |
| Creante | 650.552 |
| Casa si conturi la banci | 437.602 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.067.147 |
| DATORII | 5.498.464 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.955.211 |
| Capital subscris varsat | 2.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 42.712.512 |
| VENITURI TOTALE | 43.945.729 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.920.921 |
| Profitul brut | 24.808 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 25.513 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.658.585 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.531.517 |
| Stocuri | 5.008.743 |
| Creante | 1.019.176 |
| Casa si conturi la banci | 503.598 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.264.684 |
| DATORII | 4.474.063 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.980.723 |
| Capital subscris varsat | 2.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 41.483.600 |
| VENITURI TOTALE | 45.067.250 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.528.920 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 461.670 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 530.830 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.342.839 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.446.987 |
| Stocuri | 1.717.440 |
| Creante | 3.339.623 |
| Casa si conturi la banci | 389.924 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.574.856 |
| DATORII | 3.853.140 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.511.542 |
| Capital subscris varsat | 2.189 |
| Cifra de afaceri neta | 56.783.739 |
| VENITURI TOTALE | 57.964.686 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.051.716 |
| Profitul brut | 912.970 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 744.958 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.545.285 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.057.669 |
| Stocuri | 1.224.761 |
| Creante | 5.442.750 |
| Casa si conturi la banci | 390.158 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.325.691 |
| DATORII | 4.162.061 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.766.584 |
| Capital subscris varsat | 2.189 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 36.675.106 |
| VENITURI TOTALE | 38.362.892 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.236.228 |
| Profitul brut | 126.664 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 84.545 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.359.323 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.801.313 |
| Stocuri | 1.201.477 |
| Creante | 5.009.230 |
| Casa si conturi la banci | 590.606 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.250.986 |
| DATORII | 3.796.610 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.615.012 |
| Capital subscris varsat | 2.189 |
| Cifra de afaceri neta | 34.085.582 |
| VENITURI TOTALE | 35.127.078 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.963.745 |
| Profitul brut | 163.333 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 127.330 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 111 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.000.044 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.836.613 |
| Stocuri | 1.171.343 |
| Creante | 4.122.292 |
| Casa si conturi la banci | 542.978 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.635.147 |
| DATORII | 3.984.122 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.487.682 |
| Capital subscris varsat | 2.189 |
| Cifra de afaceri neta | 33.561.723 |
| VENITURI TOTALE | 36.026.133 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.604.623 |
| Profitul brut | 421.510 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 330.295 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.503.353 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.863.103 |
| Stocuri | 1.067.339 |
| Creante | 2.411.104 |
| Casa si conturi la banci | 1.384.660 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.771.141 |
| DATORII | 3.980.210 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.157.387 |
| Capital subscris varsat | 2.189 |
| Cifra de afaceri neta | 27.257.639 |
| VENITURI TOTALE | 27.511.450 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.684.888 |
| Profitul brut | 826.562 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 687.425 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.985.933 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.748.732 |
| Stocuri | 624.941 |
| Creante | 999.650 |
| Casa si conturi la banci | 2.124.141 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.770.422 |
| DATORII | 4.035.125 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.469.962 |
| Capital subscris varsat | 2.189 |
| Cifra de afaceri neta | 25.112.106 |
| VENITURI TOTALE | 25.568.817 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.638.667 |
| Profitul brut | 930.150 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 781.368 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.934.494 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.338.016 |
| Stocuri | 542.670 |
| Creante | 1.417.973 |
| Casa si conturi la banci | 377.373 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.083.460 |
| DATORII | 2.667.376 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.688.594 |
| Capital subscris varsat | 2.189 |
| Cifra de afaceri neta | 21.793.069 |
| VENITURI TOTALE | 21.942.382 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.560.349 |
| Profitul brut | 1.382.033 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.273.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |