BRADUL SRL
| Denumire | BRADUL SRL |
| CUI | 3770195 |
| Nr. Reg. Com. | J1993000424196 |
| EUID | ROONRC.J1993000424196 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-03-31 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PUIU MIRCEA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 914 453 | 641 313 | 11 796 328 | — | — | — | 17 |
| 2024 | 3 025 070 | 808 277 | 11 805 590 | — | — | — | 19 |
| 2023 | 3 035 240 | 1 011 696 | 343 017 | — | — | — | 19 |
| 2022 | 2 915 658 | 938 105 | 278 910 | — | — | — | 19 |
| 2021 | 2 667 754 | 809 315 | 337 253 | — | — | — | 19 |
| 2020 | 2 308 270 | 423 364 | 194 416 | — | — | — | 20 |
| 2019 | 1 844 406 | 1 112 344 | 201 962 | — | — | — | 18 |
| 2018 | 964 816 | 754 182 | 153 713 | 1 924 975 | 582 940 | 2 354 202 | 14 |
| 2017 | 771 127 | 594 346 | 120 786 | 1 929 975 | 390 832 | 2 200 021 | 13 |
| 2016 | 816 108 | 440 695 | 179 444 | 1 942 286 | 328 963 | 2 091 805 | 13 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 914 453 lei
-4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BRADUL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Harghita , domeniul 5611: Restaurante
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BRADUL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BRADUL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BRADUL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 9.627.474 |
| Active circulante | 3.497.574 |
| Stocuri | 78.960 |
| Creante | 27.821 |
| Disponibilitati | 275.951 |
| Datorii | 11.805.590 |
| Capitaluri proprii | 1.319.458 |
| Capital social | 76.000 |
| Cifra de afaceri | 3.025.070 |
| Venituri totale | 3.190.040 |
| Cheltuieli totale | 2.226.586 |
| Profit brut | 963.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 808.277 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 9.803.160 |
| Active circulante | 3.687.388 |
| Stocuri | 70.001 |
| Creante | 76.866 |
| Disponibilitati | 372.058 |
| Datorii | 343.017 |
| Capitaluri proprii | 13.147.531 |
| Capital social | 11.536.000 |
| Cifra de afaceri | 3.035.240 |
| Venituri totale | 3.186.255 |
| Cheltuieli totale | 2.133.367 |
| Profit brut | 1.052.888 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.011.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 10.011.483 |
| Active circulante | 3.294.462 |
| Stocuri | 60.039 |
| Creante | 57.429 |
| Disponibilitati | 315.773 |
| Datorii | 278.910 |
| Capitaluri proprii | 13.027.035 |
| Capital social | 11.536.000 |
| Cifra de afaceri | 2.915.658 |
| Venituri totale | 3.014.385 |
| Cheltuieli totale | 2.054.522 |
| Profit brut | 959.863 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 938.105 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 10.121.106 |
| Active circulante | 3.077.424 |
| Stocuri | 49.564 |
| Creante | 69.481 |
| Disponibilitati | 651.862 |
| Datorii | 337.253 |
| Venituri in avans | 3.497 |
| Capitaluri proprii | 12.857.780 |
| Capital social | 11.536.000 |
| Cifra de afaceri | 2.667.754 |
| Venituri totale | 2.732.908 |
| Cheltuieli totale | 1.902.137 |
| Profit brut | 830.771 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 809.315 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 10.290.661 |
| Active circulante | 2.363.716 |
| Stocuri | 60.413 |
| Creante | 112.606 |
| Disponibilitati | 1.885.855 |
| Datorii | 194.416 |
| Venituri in avans | 3.497 |
| Capitaluri proprii | 12.456.464 |
| Capital social | 11.536.000 |
| Cifra de afaceri | 2.308.270 |
| Venituri totale | 2.385.308 |
| Cheltuieli totale | 1.944.444 |
| Profit brut | 440.864 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 423.364 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 20 |
| Active imobilizate | 10.591.655 |
| Active circulante | 3.306.904 |
| Stocuri | 88.294 |
| Creante | 126.458 |
| Disponibilitati | 2.787.966 |
| Datorii | 201.962 |
| Venituri in avans | 3.497 |
| Capitaluri proprii | 13.693.100 |
| Capital social | 11.536.000 |
| Cifra de afaceri | 1.844.406 |
| Venituri totale | 2.482.216 |
| Cheltuieli totale | 1.347.733 |
| Profit brut | 1.134.483 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.112.344 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.924.975 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 582.940 |
| Stocuri | 86.984 |
| Creante | 51.632 |
| Casa si conturi la banci | 242.826 |
| DATORII | 153.713 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.354.202 |
| Capital subscris varsat | 76.000 |
| Cifra de afaceri neta | 964.816 |
| VENITURI TOTALE | 1.562.550 |
| CHELTUIELI TOTALE | 792.743 |
| Profitul brut | 769.807 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 754.182 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.929.975 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 390.832 |
| Stocuri | 44.319 |
| Creante | 49.887 |
| Casa si conturi la banci | 292.118 |
| DATORII | 120.786 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.200.021 |
| Capital subscris varsat | 76.000 |
| Cifra de afaceri neta | 771.127 |
| VENITURI TOTALE | 1.243.143 |
| CHELTUIELI TOTALE | 633.131 |
| Profitul brut | 610.012 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 594.346 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.942.286 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 328.963 |
| Stocuri | 69.777 |
| Creante | 86.936 |
| Casa si conturi la banci | 170.012 |
| DATORII | 179.444 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.091.805 |
| Capital subscris varsat | 76.000 |
| Cifra de afaceri neta | 816.108 |
| VENITURI TOTALE | 1.255.408 |
| CHELTUIELI TOTALE | 813.305 |
| Profitul brut | 442.103 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 440.695 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |