J R SRL
| Denumire | J R SRL |
| CUI | 3749029 |
| Nr. Reg. Com. | J1993000581325 |
| EUID | ROONRC.J1993000581325 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-03-23 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TATU JEAN NICOLAE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 223 254 | 5 956 | 5 462 614 | — | — | — | 15 |
| 2024 | 7 750 907 | 844 845 | 1 823 265 | 2 618 100 | 3 187 481 | 3 992 575 | 16 |
| 2023 | 8 630 960 | 2 299 171 | 6 341 491 | 2 282 521 | 9 115 180 | 5 048 892 | 15 |
| 2022 | 2 277 199 | 260 984 | 6 791 476 | 481 551 | 9 052 974 | 2 749 721 | 17 |
| 2021 | 4 818 452 | 1 385 588 | 3 899 864 | 272 145 | 9 112 768 | 5 489 257 | 13 |
| 2020 | 7 002 017 | 1 710 046 | 2 211 141 | 187 229 | 5 446 329 | 3 426 489 | 15 |
| 2019 | 4 445 207 | 883 792 | 5 187 518 | 269 431 | 6 769 952 | 1 858 548 | 13 |
| 2018 | 3 318 042 | 191 958 | 6 913 234 | 419 952 | 7 462 655 | 974 755 | 13 |
| 2017 | 2 625 744 | -197 937 | 5 055 772 | 453 176 | 5 367 624 | 782 797 | 17 |
| 2016 | 4 913 576 | 988 975 | 2 504 925 | 1 432 038 | 2 991 035 | 1 931 131 | 18 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 223 254 lei
-71%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “J R SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Sibiu , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „J R SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „J R SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „J R SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.618.100 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.187.481 |
| Stocuri | 2.206.331 |
| Creante | 480.415 |
| Casa si conturi la banci | 300.735 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.259 |
| DATORII | 1.823.265 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.992.575 |
| Capital subscris varsat | 2.246.670 |
| Cifra de afaceri neta | 7.750.907 |
| VENITURI TOTALE | 9.413.920 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.450.702 |
| Profitul brut | 963.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 844.845 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.282.521 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.115.180 |
| Stocuri | 6.053.759 |
| Creante | 2.276.174 |
| Casa si conturi la banci | 85.247 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.976 |
| DATORII | 6.341.491 |
| PROVIZIOANE | 18.294 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.048.892 |
| Capital subscris varsat | 2.246.670 |
| Cifra de afaceri neta | 8.630.960 |
| VENITURI TOTALE | 11.325.465 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.707.768 |
| Profitul brut | 2.617.697 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.299.171 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 481.551 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.052.974 |
| Stocuri | 8.407.684 |
| Creante | 453.997 |
| Casa si conturi la banci | 191.293 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.672 |
| DATORII | 6.791.476 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.749.721 |
| Capital subscris varsat | 2.246.670 |
| Cifra de afaceri neta | 2.277.199 |
| VENITURI TOTALE | 5.557.460 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.278.957 |
| Profitul brut | 278.503 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 260.984 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 272.145 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.112.768 |
| Stocuri | 6.212.114 |
| Creante | 162.694 |
| Casa si conturi la banci | 2.737.960 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.208 |
| DATORII | 3.899.864 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.489.257 |
| Capital subscris varsat | 2.246.670 |
| Cifra de afaceri neta | 4.818.452 |
| VENITURI TOTALE | 8.464.068 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.893.001 |
| Profitul brut | 1.571.067 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.385.588 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 187.229 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.446.329 |
| Stocuri | 4.152.457 |
| Creante | 98.028 |
| Casa si conturi la banci | 1.195.844 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.072 |
| DATORII | 2.211.141 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.426.489 |
| Capital subscris varsat | 817.220 |
| Cifra de afaceri neta | 7.002.017 |
| VENITURI TOTALE | 9.929.855 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.094.401 |
| Profitul brut | 1.835.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.710.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 269.431 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.769.952 |
| Stocuri | 5.876.600 |
| Creante | 121.822 |
| Casa si conturi la banci | 771.530 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.683 |
| DATORII | 5.187.518 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.858.548 |
| Capital subscris varsat | 817.220 |
| Cifra de afaceri neta | 4.445.207 |
| VENITURI TOTALE | 7.206.874 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.278.614 |
| Profitul brut | 928.260 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 883.792 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 419.952 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.462.655 |
| Stocuri | 6.145.211 |
| Creante | 500.282 |
| Casa si conturi la banci | 817.162 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.382 |
| DATORII | 6.913.234 |
| CAPITALURI - TOTAL | 974.755 |
| Capital subscris varsat | 817.220 |
| Cifra de afaceri neta | 3.318.042 |
| VENITURI TOTALE | 7.722.305 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.496.962 |
| Profitul brut | 225.343 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 191.958 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 453.176 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.367.624 |
| Stocuri | 4.414.016 |
| Creante | 194.098 |
| Casa si conturi la banci | 759.510 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.769 |
| DATORII | 5.055.772 |
| CAPITALURI - TOTAL | 782.797 |
| Capital subscris varsat | 817.220 |
| Cifra de afaceri neta | 2.625.744 |
| VENITURI TOTALE | 5.355.275 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.543.882 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 188.607 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 197.937 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.432.038 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.991.035 |
| Stocuri | 2.550.240 |
| Creante | 172.735 |
| Casa si conturi la banci | 268.060 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.983 |
| DATORII | 2.504.925 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.931.131 |
| Capital subscris varsat | 817.220 |
| Cifra de afaceri neta | 4.913.576 |
| VENITURI TOTALE | 7.578.469 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.406.109 |
| Profitul brut | 1.172.360 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 988.975 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |