FETALHOPE SRL

Cauta alta firma:
FETALHOPE SRL
CUI: 37149428EUID: ROONRC.J40/2681/2017Stare: funcţiuneTVA: N/AActiv fiscal: DA

Denumire FETALHOPE SRL
CUI 37149428
EUID ROONRC.J40/2681/2017
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2017-03-03 (9 ani)

Telefon
Email
Website
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
DRAGAN DOROBANTU IOANA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 740 312 369 070 818 449 1
2024 1 904 515 905 406 1 078 567 1
2023 1 614 832 731 292 1 234 908 1
2022 1 270 993 456 865 1 238 131 1
2021 1 500 317 547 425 1 456 875 2
2020 1 405 614 879 163 353 773 2
2019 727 103 421 162 460 364 0
2018
2017 106 505 48 472 8 178 56 850 48 672 0
Statistics
Commercial networks and enterprises
740 312 lei
-61%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FETALHOPE SRL”
Cod CAEN preponderent
Obiect Activitate
Descriere Activitate
Cod CAEN principal
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
Nu există adresă disponibilă pentru afișare pe hartă.
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția FETALHOPE SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 10636 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti

Locul 3268 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
905.406 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „FETALHOPE SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „FETALHOPE SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „FETALHOPE SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FETALHOPE SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „FETALHOPE SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „FETALHOPE SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „FETALHOPE SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FETALHOPE SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
N/A
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
8 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 8622
Active imobilizate 3.119.853
Active circulante 500.786
Creante 450.989
Disponibilitati 49.797
Datorii 1.078.567
Capitaluri proprii 2.542.072
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.904.515
Venituri totale 1.904.707
Cheltuieli totale 945.022
Profit brut 959.685
Pierdere bruta 0
Profit net 905.406
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 8622
Active imobilizate 3.298.305
Active circulante 573.269
Creante 467.191
Disponibilitati 106.078
Datorii 1.234.908
Capitaluri proprii 2.636.666
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.614.832
Venituri totale 1.642.112
Cheltuieli totale 896.816
Profit brut 745.296
Pierdere bruta 0
Profit net 731.292
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 8622
Active imobilizate 3.151.528
Active circulante 334.369
Creante 283.314
Disponibilitati 51.055
Datorii 1.238.131
Capitaluri proprii 2.247.766
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.270.993
Venituri totale 1.270.993
Cheltuieli totale 802.329
Profit brut 468.664
Pierdere bruta 0
Profit net 456.865
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 8622
Active imobilizate 2.781.691
Active circulante 686.085
Stocuri 619
Creante 447.457
Disponibilitati 238.009
Datorii 1.456.875
Capitaluri proprii 2.010.901
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.500.317
Venituri totale 1.500.928
Cheltuieli totale 938.914
Profit brut 562.014
Pierdere bruta 0
Profit net 547.425
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 8622
Active imobilizate 1.259.505
Active circulante 799.850
Creante 107.338
Disponibilitati 692.512
Datorii 353.773
Capitaluri proprii 1.705.582
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.405.614
Venituri totale 1.405.614
Cheltuieli totale 513.428
Profit brut 892.186
Pierdere bruta 0
Profit net 879.163
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 8622
Active imobilizate 1.153.946
Active circulante 132.837
Creante 41.105
Disponibilitati 91.732
Datorii 460.364
Capitaluri proprii 826.419
Capital social 200
Cifra de afaceri 727.103
Venituri totale 727.103
Cheltuieli totale 288.538
Profit brut 438.565
Pierdere bruta 0
Profit net 421.162
Pierdere neta 0
Nr. salariati 0

WEB_UU_AN CAEN: 8622
Active circulante 513.864
Creante 25.212
Disponibilitati 488.652
Datorii 11.240
Capitaluri proprii 502.624
Capital social 200
Cifra de afaceri 552.656
Venituri totale 552.656
Cheltuieli totale 82.121
Profit brut 470.535
Pierdere bruta 0
Profit net 453.952
Pierdere neta 0

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8622
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 56.850
Casa si conturi la banci 56.850
DATORII 8.178
CAPITALURI - TOTAL 48.672
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 106.505
VENITURI TOTALE 106.505
CHELTUIELI TOTALE 54.838
Profitul brut 51.667
Pierdere bruta 0
Profitul net 48.472
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 0
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).