EVO MOTOR BUSINESS SRL – CUI 37087945
Pe scurt
EVO MOTOR BUSINESS SRL are CUI 37087945, număr de înregistrare J2017000626233 și sediul în Sat Tunari, Comuna Tunari, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 4781 – Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 30.027.222 lei, un profit net de 1.635.907 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EVO MOTOR BUSINESS SRL |
| CUI | 37087945 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000626233 |
| EUID | ROONRC.J2017000626233 |
| CAEN | 4781 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-02-22 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| AILINCĂI FLORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 027 222 | 1 635 907 | 5 305 266 | 20 396 | 8 008 766 | 2 723 896 | 3 |
| 2024 | 23 164 366 | 1 573 849 | 5 948 425 | 29 130 | 8 113 347 | 2 194 052 | 4 |
| 2023 | 19 288 479 | 1 170 829 | 2 972 385 | 115 399 | 4 150 848 | 1 293 862 | 4 |
| 2022 | 8 376 660 | 328 087 | 1 141 666 | 83 082 | 1 664 769 | 606 185 | 2 |
| 2021 | 4 823 465 | 294 490 | 798 879 | 147 850 | 951 932 | 330 729 | 2 |
| 2020 | 2 724 594 | 150 073 | 346 957 | 56 223 | 460 461 | 169 727 | 1 |
| 2019 | 1 448 084 | 54 902 | 141 042 | 52 440 | 208 304 | 119 702 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises30 027 222 lei
30%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EVO MOTOR BUSINESS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4781 Rev. 2 (echivalent: 4781 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 4781: Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 173 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AVANTGARDE SRL – locul 169, 31,98 mil. lei, Bacău
- AUTORULATEBC 2017 SRL – locul 169, 31,05 mil. lei, Bacău
- FARMMIZ SRL – locul 169, 23,16 mil. lei, Prahova
- IRBIA ENGINEERING SRL – locul 169, 16,26 mil. lei, Cluj
- VIVE PRO S.R.L. – locul 169, 12,80 mil. lei, Timiş
- MEGA IZOLATII SRL – locul 169, 9,62 mil. lei, Maramureş
- MAKER INTERNATIONAL SRL – locul 169, 6,40 mil. lei, Bucureşti
- SMARTFOL SRL – locul 169, 5,81 mil. lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EVO MOTOR BUSINESS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EVO MOTOR BUSINESS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EVO MOTOR BUSINESS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 29.130 |
| Active circulante | 8.113.347 |
| Stocuri | 6.674.948 |
| Creante | 153.475 |
| Disponibilitati | 1.284.924 |
| Datorii | 5.948.425 |
| Capitaluri proprii | 2.194.052 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 23.164.366 |
| Venituri totale | 23.308.732 |
| Cheltuieli totale | 21.474.775 |
| Profit brut | 1.833.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.573.849 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 115.399 |
| Active circulante | 4.150.848 |
| Stocuri | 2.840.108 |
| Creante | -1.712 |
| Disponibilitati | 1.312.452 |
| Datorii | 2.972.385 |
| Capitaluri proprii | 1.293.862 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 19.288.479 |
| Venituri totale | 19.406.470 |
| Cheltuieli totale | 18.043.866 |
| Profit brut | 1.362.604 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.170.829 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 83.082 |
| Active circulante | 1.664.769 |
| Stocuri | 1.172.071 |
| Creante | 27.310 |
| Disponibilitati | 465.388 |
| Datorii | 1.141.666 |
| Capitaluri proprii | 606.185 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.376.660 |
| Venituri totale | 8.382.445 |
| Cheltuieli totale | 7.989.961 |
| Profit brut | 392.484 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 328.087 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 147.850 |
| Active circulante | 951.932 |
| Stocuri | 820.773 |
| Creante | 47.127 |
| Disponibilitati | 84.032 |
| Cheltuieli in avans | 29.826 |
| Datorii | 798.879 |
| Capitaluri proprii | 330.729 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.823.465 |
| Venituri totale | 4.916.425 |
| Cheltuieli totale | 4.581.611 |
| Profit brut | 334.814 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 294.490 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 56.223 |
| Active circulante | 460.461 |
| Stocuri | 221.178 |
| Creante | 47.862 |
| Disponibilitati | 191.421 |
| Datorii | 346.957 |
| Capitaluri proprii | 169.727 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.724.594 |
| Venituri totale | 2.799.265 |
| Cheltuieli totale | 2.625.057 |
| Profit brut | 174.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 150.073 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 52.440 |
| Active circulante | 208.304 |
| Stocuri | 178.107 |
| Creante | 5.041 |
| Disponibilitati | 25.156 |
| Datorii | 141.042 |
| Capitaluri proprii | 119.702 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.448.084 |
| Venituri totale | 1.451.562 |
| Cheltuieli totale | 1.382.134 |
| Profit brut | 69.428 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.902 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 31 |
| Active circulante | 224.762 |
| Stocuri | 169.055 |
| Creante | 7.727 |
| Disponibilitati | 47.980 |
| Datorii | 135.473 |
| Capitaluri proprii | 89.320 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 976.519 |
| Venituri totale | 976.551 |
| Cheltuieli totale | 910.395 |
| Profit brut | 66.156 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.391 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 41 |
| Active circulante | 110.335 |
| Stocuri | 65.907 |
| Creante | 1.483 |
| Disponibilitati | 42.945 |
| Datorii | 77.447 |
| Capitaluri proprii | 32.929 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 388.575 |
| Venituri totale | 388.575 |
| Cheltuieli totale | 351.961 |
| Profit brut | 36.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 32.729 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |