AUTODEL HOLDING S.R.L. – CUI 37060966
Pe scurt
AUTODEL HOLDING S.R.L. are CUI 37060966, număr de înregistrare J2017000218331 și sediul în Municipiul Suceava, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 30.457.013 lei, un profit net de 868.816 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AUTODEL HOLDING S.R.L. |
| CUI | 37060966 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000218331 |
| EUID | ROONRC.J33/218/2017 |
| CAEN | 9531 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-02-17 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TÎRLĂ IONUŢ-ILIE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 457 013 | 868 816 | 7 316 057 | 614 010 | 10 547 633 | 3 930 952 | 2 |
| 2024 | 24 708 498 | 761 786 | 4 205 852 | 310 114 | 6 636 004 | 3 062 137 | 3 |
| 2023 | 19 556 868 | 620 219 | 1 900 569 | 334 728 | 3 612 762 | 2 300 351 | 3 |
| 2022 | 14 121 269 | 501 977 | 2 448 982 | 470 885 | 3 422 368 | 1 680 132 | 3 |
| 2021 | 12 018 922 | 401 312 | 1 809 691 | 367 794 | 2 818 252 | 1 376 355 | 2 |
| 2020 | 5 769 012 | 187 173 | 616 325 | 239 055 | 1 352 234 | 975 042 | 2 |
| 2019 | 6 346 153 | 267 812 | 525 252 | 95 166 | 1 217 845 | 787 870 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises30 457 013 lei
23%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AUTODEL HOLDING S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 9531 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Descriere Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Cod CAEN principal | 95 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Suceava , domeniul 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (95), poziții apropiate de locul 44 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PROCAR TOP DUMBRAVEI SRL – locul 40, 35,94 mil. lei, Argeş
- MEDIA ONE COMMUNICATIONS SRL – locul 40, 4,34 mil. lei, Ilfov
- IDEAL SERVICE SRL – locul 40, 737.010 lei, Suceava
- ALSI ELCOS SRL – locul 40, 664.921 lei, Teleorman
- ELECTROSERVICE CALLATIS S.R.L. – locul 40, 380.397 lei, Constanţa
- M - CROI FASHION SRL – locul 40, 270.075 lei, Timiş
- COPHIX NET S.R.L. – locul 40, 202.135 lei, Cluj
- TAPIȚERIA MIHAI SPEED S.R.L. – locul 40, 114.103 lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AUTODEL HOLDING S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AUTODEL HOLDING S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AUTODEL HOLDING S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 310.114 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.636.004 |
| Stocuri | 5.833.633 |
| Creante | 133.873 |
| Casa si conturi la banci | 668.498 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 460.059 |
| DATORII | 4.205.852 |
| VENITURI IN AVANS | 138.188 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.062.137 |
| Capital subscris varsat | 13.600 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 24.708.498 |
| VENITURI TOTALE | 25.065.087 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.198.905 |
| Profitul brut | 866.182 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 761.786 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 334.728 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.612.762 |
| Stocuri | 3.492.662 |
| Creante | 98.193 |
| Casa si conturi la banci | 21.907 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 291.358 |
| DATORII | 1.900.569 |
| VENITURI IN AVANS | 37.928 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.300.351 |
| Capital subscris varsat | 13.600 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 19.556.868 |
| VENITURI TOTALE | 19.681.977 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.978.985 |
| Profitul brut | 702.992 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 620.219 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 470.885 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.422.368 |
| Stocuri | 3.314.572 |
| Creante | 80.079 |
| Casa si conturi la banci | 27.717 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 235.861 |
| DATORII | 2.448.982 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.680.132 |
| Capital subscris varsat | 13.600 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.121.269 |
| VENITURI TOTALE | 14.161.377 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.591.984 |
| Profitul brut | 569.393 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 501.977 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 367.794 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.818.252 |
| Stocuri | 2.592.783 |
| Creante | 220.595 |
| Casa si conturi la banci | 4.874 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.809.691 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.376.355 |
| Capital subscris varsat | 13.600 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.018.922 |
| VENITURI TOTALE | 12.067.201 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.605.198 |
| Profitul brut | 462.003 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 401.312 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| Active imobilizate | 239.055 |
| Active circulante | 1.352.234 |
| Stocuri | 1.199.581 |
| Creante | 150.003 |
| Disponibilitati | 2.650 |
| Cheltuieli in avans | 78 |
| Datorii | 616.325 |
| Capitaluri proprii | 975.042 |
| Capital social | 13.600 |
| Cifra de afaceri | 5.769.012 |
| Venituri totale | 5.798.421 |
| Cheltuieli totale | 5.583.546 |
| Profit brut | 214.875 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 187.173 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 95.166 |
| Active circulante | 1.217.845 |
| Stocuri | 1.066.490 |
| Creante | 40.316 |
| Disponibilitati | 111.039 |
| Cheltuieli in avans | 111 |
| Datorii | 525.252 |
| Capitaluri proprii | 787.870 |
| Capital social | 13.600 |
| Cifra de afaceri | 6.346.153 |
| Venituri totale | 6.384.535 |
| Cheltuieli totale | 6.072.768 |
| Profit brut | 311.767 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 267.812 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 39.297 |
| Active circulante | 1.121.251 |
| Stocuri | 905.995 |
| Creante | 52.430 |
| Disponibilitati | 162.826 |
| Cheltuieli in avans | 214 |
| Datorii | 653.305 |
| Capitaluri proprii | 507.457 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 4.414.118 |
| Venituri totale | 4.420.281 |
| Cheltuieli totale | 4.062.389 |
| Profit brut | 357.892 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 313.749 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 54.260 |
| Active circulante | 555.223 |
| Stocuri | 356.537 |
| Creante | 46.956 |
| Disponibilitati | 151.730 |
| Datorii | 415.775 |
| Capitaluri proprii | 193.708 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 2.233.750 |
| Venituri totale | 2.238.424 |
| Cheltuieli totale | 2.023.376 |
| Profit brut | 215.048 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 192.708 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |