HONEST FOOD SRL
| Denumire | HONEST FOOD SRL |
| CUI | 36973390 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000127059 |
| EUID | ROONRC.J2017000127059 |
| CAEN | 4722 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-02-02 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GALEA DANIEL MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 658 741 | 162 651 | 23 897 344 | 16 061 991 | 16 407 376 | 10 338 291 | 141 |
| 2024 | 36 338 364 | 52 375 | 24 535 299 | 15 534 253 | 10 189 166 | 2 040 643 | 124 |
| 2023 | 25 574 105 | 123 109 | 21 531 462 | 17 146 251 | 7 336 382 | 2 257 289 | 95 |
| 2022 | 18 073 897 | 2 132 980 | 11 065 819 | 10 218 062 | 3 207 180 | 2 134 180 | 65 |
| 2021 | 12 972 634 | 1 097 637 | 4 376 859 | 3 072 528 | 2 432 254 | 1 098 837 | 51 |
| 2020 | 8 321 473 | 307 139 | 3 581 183 | 2 419 286 | 1 630 665 | 446 903 | 42 |
| 2019 | 4 687 008 | 60 640 | 2 860 655 | 1 983 854 | 990 600 | 139 764 | 30 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises44 658 741 lei
23%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HONEST FOOD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4722 Rev. 2 (echivalent: 4722 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bihor , domeniul 4722: Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HONEST FOOD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HONEST FOOD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HONEST FOOD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.534.253 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.189.166 |
| Stocuri | 5.914.083 |
| Creante | 1.082.337 |
| Casa si conturi la banci | 3.192.746 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.764.215 |
| DATORII | 24.535.299 |
| VENITURI IN AVANS | 911.692 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.040.643 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.338.364 |
| VENITURI TOTALE | 36.788.070 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.677.324 |
| Profitul brut | 110.746 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 52.375 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.253.793 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.238.695 |
| Stocuri | 4.545.167 |
| Creante | 2.306.490 |
| Casa si conturi la banci | 387.038 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 361.796 |
| DATORII | 20.250.418 |
| VENITURI IN AVANS | 1.238.586 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.365.280 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.574.105 |
| VENITURI TOTALE | 25.935.463 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.447.806 |
| Profitul brut | 1.487.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.231.100 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.218.062 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.207.180 |
| Stocuri | 1.847.968 |
| Creante | 904.177 |
| Casa si conturi la banci | 455.035 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.501 |
| DATORII | 11.065.819 |
| VENITURI IN AVANS | 231.744 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.134.180 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.073.897 |
| VENITURI TOTALE | 19.108.407 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.953.199 |
| Profitul brut | 2.155.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.132.980 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.072.528 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.432.254 |
| Stocuri | 873.404 |
| Creante | 982.946 |
| Casa si conturi la banci | 575.904 |
| DATORII | 4.376.859 |
| VENITURI IN AVANS | 29.086 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.098.837 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.972.634 |
| VENITURI TOTALE | 13.750.388 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.652.751 |
| Profitul brut | 1.097.637 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.097.637 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.419.286 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.630.665 |
| Stocuri | 638.499 |
| Creante | 856.029 |
| Casa si conturi la banci | 136.137 |
| DATORII | 3.581.183 |
| VENITURI IN AVANS | 21.865 |
| CAPITALURI - TOTAL | 446.903 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.321.473 |
| VENITURI TOTALE | 8.443.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.122.993 |
| Profitul brut | 320.180 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 307.139 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| Active imobilizate | 1.983.854 |
| Active circulante | 990.600 |
| Stocuri | 334.076 |
| Creante | 548.078 |
| Disponibilitati | 108.314 |
| Cheltuieli in avans | 25.965 |
| Datorii | 2.860.655 |
| Capitaluri proprii | 139.764 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 4.687.008 |
| Venituri totale | 4.747.906 |
| Cheltuieli totale | 4.651.370 |
| Profit brut | 96.536 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.640 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 30 |
| Active imobilizate | 936.650 |
| Active circulante | 643.596 |
| Stocuri | 226.205 |
| Creante | 38.385 |
| Disponibilitati | 379.006 |
| Datorii | 1.473.508 |
| Venituri in avans | 28.414 |
| Capitaluri proprii | 78.324 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.625.238 |
| Venituri totale | 1.819.544 |
| Cheltuieli totale | 1.693.464 |
| Profit brut | 126.080 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 109.773 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 36.444 |
| Active circulante | 625.694 |
| Stocuri | 37.206 |
| Creante | 8.897 |
| Disponibilitati | 579.591 |
| Datorii | 693.587 |
| Capitaluri proprii | -31.449 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 22.659 |
| Cheltuieli totale | 54.256 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.597 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 31.649 |
| Nr. salariati | 1 |