AMPERIO ENERGY S.R.L.
| Denumire | AMPERIO ENERGY S.R.L. |
| CUI | 36956870 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000723400 |
| EUID | ROONRC.J2017000723400 |
| CAEN | 4664 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-01-30 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MANOLE BOGDAN-GABRIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 240 755 249 | 38 101 486 | 108 537 920 | 8 605 418 | 138 131 840 | 38 221 966 | 1 |
| 2024 | 239 809 | -100 512 | 25 525 616 | 48 691 | 25 794 528 | 317 603 | 1 |
| 2023 | 1 182 577 | 514 857 | 688 077 | 0 | 1 113 815 | 425 738 | 2 |
| 2022 | 0 | -43 025 | 223 828 | 0 | 34 709 | -189 119 | 1 |
| 2021 | 100 | -111 169 | 217 116 | 525 | 70 497 | -146 094 | 0 |
| 2020 | 212 860 | -55 329 | 187 648 | 1 155 | 151 368 | -35 125 | 1 |
| 2019 | 93 369 | -42 008 | 82 067 | 8 666 | 93 605 | 20 204 | 1 |
| 2018 | 697 575 | 39 850 | 79 418 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 150 957 | 41 110 | 25 987 | — | — | — | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises240 755 249 lei
100,295%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AMPERIO ENERGY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4664 Rev. 2 (echivalent: 4664 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4664: Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AMPERIO ENERGY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AMPERIO ENERGY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AMPERIO ENERGY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.691 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.794.528 |
| Creante | 24.788.652 |
| Casa si conturi la banci | 1.005.876 |
| DATORII | 25.525.616 |
| CAPITALURI - TOTAL | 317.603 |
| Capital subscris varsat | 100.400 |
| Cifra de afaceri neta | 239.809 |
| VENITURI TOTALE | 240.205 |
| CHELTUIELI TOTALE | 340.717 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 100.512 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 100.512 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 1.113.815 |
| Creante | 977.489 |
| Disponibilitati | 136.326 |
| Datorii | 688.077 |
| Capitaluri proprii | 425.738 |
| Capital social | 100.400 |
| Cifra de afaceri | 1.182.577 |
| Venituri totale | 1.182.581 |
| Cheltuieli totale | 655.898 |
| Profit brut | 526.683 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 514.857 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 34.709 |
| Creante | 33.707 |
| Disponibilitati | 1.002 |
| Datorii | 223.828 |
| Capitaluri proprii | -189.119 |
| Capital social | 400 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 43.025 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 43.025 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 43.025 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 525 |
| Active circulante | 70.497 |
| Stocuri | 34.588 |
| Creante | 33.072 |
| Disponibilitati | 2.837 |
| Datorii | 217.116 |
| Capitaluri proprii | -146.094 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 100 |
| Venituri totale | 100 |
| Cheltuieli totale | 111.266 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 111.166 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 111.169 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 1.155 |
| Active circulante | 151.368 |
| Stocuri | 58.114 |
| Creante | 90.400 |
| Disponibilitati | 2.854 |
| Datorii | 187.648 |
| Capitaluri proprii | -35.125 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 212.860 |
| Venituri totale | 219.268 |
| Cheltuieli totale | 269.109 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 49.841 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 55.329 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 8.666 |
| Active circulante | 93.605 |
| Stocuri | 30.933 |
| Creante | 47.076 |
| Disponibilitati | 15.596 |
| Datorii | 82.067 |
| Capitaluri proprii | 20.204 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 93.369 |
| Venituri totale | 91.833 |
| Cheltuieli totale | 132.907 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 41.074 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 42.008 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 12.192 |
| Active circulante | 148.386 |
| Stocuri | 52.286 |
| Creante | 87.899 |
| Disponibilitati | 8.201 |
| Datorii | 79.418 |
| Capitaluri proprii | 81.160 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 697.575 |
| Venituri totale | 697.575 |
| Cheltuieli totale | 650.749 |
| Profit brut | 46.826 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.850 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 67.297 |
| Stocuri | 16.733 |
| Creante | 3.850 |
| Disponibilitati | 46.714 |
| Datorii | 25.987 |
| Capitaluri proprii | 41.310 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 150.957 |
| Venituri totale | 150.957 |
| Cheltuieli totale | 108.337 |
| Profit brut | 42.620 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |