PITYÓKA GYÁR SRL
| Denumire | PITYÓKA GYÁR SRL |
| CUI | 36943845 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000022198 |
| EUID | ROONRC.J2017000022198 |
| CAEN | 1031 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-01-25 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58 878 712 | -7 790 764 | 32 104 897 | 39 430 897 | 21 181 223 | 13 584 384 | 124 |
| 2024 | 59 834 343 | -5 055 663 | 73 716 757 | 44 370 714 | 16 468 773 | -29 435 852 | 118 |
| 2023 | 50 740 541 | -6 282 860 | 73 502 415 | 47 532 793 | 20 141 930 | -24 380 188 | 114 |
| 2022 | 29 891 251 | -9 664 117 | 62 890 614 | 52 886 812 | 12 511 263 | -18 097 328 | 90 |
| 2021 | 13 925 915 | -6 101 980 | 50 419 928 | 57 375 704 | 7 235 236 | -8 433 211 | 74 |
| 2020 | 545 587 | -2 268 766 | 33 812 082 | 44 478 048 | 10 223 452 | -2 331 231 | 4 |
| 2019 | 0 | -68 229 | 4 953 027 | 0 | 4 890 562 | -62 465 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises58 878 712 lei
-2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PITYÓKA GYÁR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1031 Rev. 2 (echivalent: 1031 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Prelucrarea și conservarea cartofilor |
| Descriere Activitate | Prelucrarea și conservarea cartofilor |
| Cod CAEN principal | 10 Prelucrarea și conservarea cartofilor |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Harghita , domeniul 1031: Prelucrarea și conservarea cartofilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PITYÓKA GYÁR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PITYÓKA GYÁR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PITYÓKA GYÁR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.370.714 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.468.773 |
| Stocuri | 6.335.372 |
| Creante | 7.611.514 |
| Casa si conturi la banci | 2.521.887 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.987 |
| DATORII | 73.716.757 |
| VENITURI IN AVANS | 16.588.569 |
| CAPITALURI - TOTAL | -29.435.852 |
| Capital subscris varsat | 30.000 |
| Cifra de afaceri neta | 59.834.343 |
| VENITURI TOTALE | 70.132.499 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.188.162 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.055.663 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.055.663 |
| Numar mediu de salariati | 118 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.886.812 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.511.263 |
| Stocuri | 6.368.515 |
| Creante | 5.392.845 |
| Casa si conturi la banci | 749.903 |
| DATORII | 62.890.614 |
| VENITURI IN AVANS | 20.604.789 |
| CAPITALURI - TOTAL | -18.097.328 |
| Capital subscris varsat | 30.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.891.251 |
| VENITURI TOTALE | 34.295.403 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.959.520 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.664.117 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.664.117 |
| Numar mediu de salariati | 90 |
| Active imobilizate | 57.375.704 |
| Active circulante | 7.235.236 |
| Stocuri | 4.664.828 |
| Creante | 1.967.243 |
| Disponibilitati | 603.165 |
| Datorii | 50.419.928 |
| Venituri in avans | 22.624.223 |
| Capitaluri proprii | -8.433.211 |
| Capital social | 30.000 |
| Cifra de afaceri | 13.925.915 |
| Venituri totale | 17.821.239 |
| Cheltuieli totale | 23.902.609 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.081.370 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.101.980 |
| Nr. salariati | 74 |
| Active imobilizate | 44.478.048 |
| Active circulante | 10.223.452 |
| Stocuri | 1.645.247 |
| Creante | 5.174.546 |
| Disponibilitati | 3.403.659 |
| Datorii | 33.812.082 |
| Venituri in avans | 23.220.649 |
| Capitaluri proprii | -2.331.231 |
| Capital social | 30.000 |
| Cifra de afaceri | 545.587 |
| Venituri totale | 968.935 |
| Cheltuieli totale | 3.232.245 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.263.310 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.268.766 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 4.890.562 |
| Creante | 1.799.200 |
| Disponibilitati | 3.091.362 |
| Datorii | 4.953.027 |
| Capitaluri proprii | -62.465 |
| Capital social | 30.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 68.229 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 68.229 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 68.229 |
| Active circulante | 464 |
| Creante | 433 |
| Disponibilitati | 31 |
| Datorii | 24.500 |
| Capitaluri proprii | -24.036 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 8.474 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.474 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.474 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 51.527 |
| Active circulante | 773 |
| Disponibilitati | 773 |
| Datorii | 67.862 |
| Capitaluri proprii | -15.562 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 15.762 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.762 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.762 |