GEONED INTERACTIVE SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LACKANOVIC SRDAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 759 181 | 237 473 | 3 287 423 | — | — | — | 103 |
| 2024 | 19 740 654 | 768 341 | 2 448 808 | 1 071 119 | 2 096 785 | 748 874 | 72 |
| 2023 | 12 007 792 | 456 937 | 4 214 186 | 2 129 710 | 1 979 408 | -19 467 | 51 |
| 2022 | 7 129 322 | 119 649 | 2 225 987 | 1 091 348 | 637 730 | -476 405 | 42 |
| 2021 | 4 141 056 | 247 700 | 1 204 655 | 112 265 | 467 810 | -596 053 | 31 |
| 2020 | 2 056 471 | -188 711 | 998 645 | — | — | — | 17 |
| 2019 | 1 327 931 | -74 673 | 800 096 | — | — | — | 16 |
| 2018 | 743 543 | -80 935 | 632 083 | 13 780 | 36 908 | -580 369 | 9 |
| 2017 | 46 346 | -341 069 | 557 641 | 2 558 | 53 849 | -501 234 | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises25 759 181 lei
30%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GEONED INTERACTIVE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6311 Rev. 2 (echivalent: 6311 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe |
| Descriere Activitate | Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe |
| Cod CAEN principal | 63 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii informatice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GEONED INTERACTIVE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GEONED INTERACTIVE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GEONED INTERACTIVE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.071.119 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.096.785 |
| Creante | 2.067.175 |
| Casa si conturi la banci | 29.610 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.778 |
| DATORII | 2.448.808 |
| CAPITALURI - TOTAL | 748.874 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.740.654 |
| VENITURI TOTALE | 19.742.225 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.815.502 |
| Profitul brut | 926.723 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 768.341 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.129.710 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.979.408 |
| Stocuri | 278.067 |
| Creante | 1.580.477 |
| Casa si conturi la banci | 120.864 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 85.601 |
| DATORII | 4.214.186 |
| CAPITALURI - TOTAL | -19.467 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.007.792 |
| VENITURI TOTALE | 12.016.733 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.439.845 |
| Profitul brut | 576.888 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 456.937 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.091.348 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 637.730 |
| Creante | 618.477 |
| Casa si conturi la banci | 19.253 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.167 |
| DATORII | 2.225.987 |
| VENITURI IN AVANS | 19.663 |
| CAPITALURI - TOTAL | -476.405 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.129.322 |
| VENITURI TOTALE | 7.146.474 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.993.576 |
| Profitul brut | 152.898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 119.649 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 112.265 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 467.810 |
| Creante | 251.399 |
| Casa si conturi la banci | 216.411 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.527 |
| DATORII | 1.204.655 |
| CAPITALURI - TOTAL | -596.053 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.141.056 |
| VENITURI TOTALE | 4.142.954 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.853.843 |
| Profitul brut | 289.111 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 247.700 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| Active imobilizate | 13.464 |
| Active circulante | 138.800 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 96.131 |
| Disponibilitati | 42.669 |
| Cheltuieli in avans | 2.628 |
| Datorii | 998.645 |
| Capitaluri proprii | -843.753 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 2.056.471 |
| Venituri totale | 2.058.829 |
| Cheltuieli totale | 2.228.373 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 169.544 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 188.711 |
| Nr. salariati | 17 |
| Active imobilizate | 13.194 |
| Active circulante | 130.511 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 54.159 |
| Disponibilitati | 76.352 |
| Cheltuieli in avans | 1.349 |
| Datorii | 800.096 |
| Capitaluri proprii | -655.042 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 1.327.931 |
| Venituri totale | 1.336.151 |
| Cheltuieli totale | 1.397.542 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 61.391 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 74.673 |
| Nr. salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.780 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.908 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 19.984 |
| Casa si conturi la banci | 16.924 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.026 |
| DATORII | 632.083 |
| CAPITALURI - TOTAL | -580.369 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 743.543 |
| VENITURI TOTALE | 743.775 |
| CHELTUIELI TOTALE | 817.274 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 73.499 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 80.935 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.849 |
| Stocuri | 18.413 |
| Creante | 2.671 |
| Casa si conturi la banci | 32.765 |
| DATORII | 557.641 |
| CAPITALURI - TOTAL | -501.234 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 46.346 |
| VENITURI TOTALE | 46.348 |
| CHELTUIELI TOTALE | 386.954 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 340.606 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 341.069 |
| Active circulante | 89.359 |
| Stocuri | 18.222 |
| Creante | 48 |
| Disponibilitati | 71.089 |
| Cheltuieli in avans | 4.362 |
| Datorii | 253.886 |
| Capitaluri proprii | -160.165 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 3 |
| Cheltuieli totale | 160.368 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 160.365 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 160.365 |
| Nr. salariati | 4 |