ENM GRAND ACTIV SRL
| Denumire | ENM GRAND ACTIV SRL |
| CUI | 36080396 |
| Nr. Reg. Com. | J2016006879407 |
| EUID | ROONRC.J2016006879407 |
| CAEN | 4637 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-05-13 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ALINMIS NINA ECATERINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 525 008 | 3 023 971 | 1 907 492 | 4 342 994 | 14 807 479 | 17 252 219 | 6 |
| 2024 | 35 316 982 | 2 971 680 | 5 281 755 | 4 527 529 | 15 668 219 | 14 928 249 | 7 |
| 2023 | 29 298 764 | 2 189 889 | 4 734 128 | 4 733 356 | 12 145 605 | 12 156 569 | 5 |
| 2022 | 22 416 101 | 1 331 793 | 6 022 953 | 4 206 843 | 11 877 836 | 10 066 680 | 5 |
| 2021 | 22 051 432 | 1 995 659 | 5 575 577 | 4 213 489 | 10 393 288 | 9 034 886 | 5 |
| 2020 | 23 656 102 | 2 137 707 | 4 422 119 | 1 880 861 | 9 575 769 | 7 039 227 | 5 |
| 2019 | 21 569 406 | 1 392 865 | 4 304 096 | 1 272 761 | 8 103 587 | 5 081 661 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises35 525 008 lei
1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ENM GRAND ACTIV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4637 Rev. 2 (echivalent: 4637 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 4637: Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ENM GRAND ACTIV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ENM GRAND ACTIV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ENM GRAND ACTIV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.527.529 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.668.219 |
| Stocuri | 8.366.691 |
| Creante | 7.277.575 |
| Casa si conturi la banci | 23.953 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.256 |
| DATORII | 5.281.755 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.928.249 |
| Capital subscris varsat | 1.561.050 |
| Cifra de afaceri neta | 35.316.982 |
| VENITURI TOTALE | 35.514.942 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.012.952 |
| Profitul brut | 3.501.990 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.971.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.733.356 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.145.605 |
| Stocuri | 6.234.012 |
| Creante | 5.461.469 |
| Casa si conturi la banci | 450.124 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.736 |
| DATORII | 4.734.128 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.156.569 |
| Capital subscris varsat | 1.561.050 |
| Cifra de afaceri neta | 29.298.764 |
| VENITURI TOTALE | 29.901.894 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.394.364 |
| Profitul brut | 2.507.530 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.189.889 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.206.843 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.877.836 |
| Stocuri | 5.712.730 |
| Creante | 6.132.564 |
| Casa si conturi la banci | 32.542 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.954 |
| DATORII | 6.022.953 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.066.680 |
| Capital subscris varsat | 1.561.050 |
| Cifra de afaceri neta | 22.416.101 |
| VENITURI TOTALE | 22.796.809 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.249.731 |
| Profitul brut | 1.547.078 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.331.793 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.213.489 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.393.288 |
| Stocuri | 6.430.574 |
| Creante | 2.886.126 |
| Casa si conturi la banci | 1.076.588 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.686 |
| DATORII | 5.575.577 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.034.886 |
| Capital subscris varsat | 1.561.050 |
| Cifra de afaceri neta | 22.051.432 |
| VENITURI TOTALE | 22.199.366 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.888.237 |
| Profitul brut | 2.311.129 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.995.659 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.880.861 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.575.769 |
| Stocuri | 4.468.387 |
| Creante | 3.650.532 |
| Casa si conturi la banci | 1.456.850 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.716 |
| DATORII | 4.422.119 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.039.227 |
| Capital subscris varsat | 1.561.050 |
| Cifra de afaceri neta | 23.656.102 |
| VENITURI TOTALE | 23.874.772 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.436.545 |
| Profitul brut | 2.438.227 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.137.707 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.272.761 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.103.587 |
| Stocuri | 4.527.308 |
| Creante | 3.547.211 |
| Casa si conturi la banci | 29.068 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.409 |
| DATORII | 4.304.096 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.081.661 |
| Capital subscris varsat | 1.561.050 |
| Cifra de afaceri neta | 21.569.406 |
| VENITURI TOTALE | 21.643.475 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.993.301 |
| Profitul brut | 1.650.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.392.865 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 234.313 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.697.479 |
| Stocuri | 3.146.724 |
| Creante | 4.115.922 |
| Casa si conturi la banci | 434.833 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.966 |
| DATORII | 4.155.961 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.788.797 |
| Capital subscris varsat | 1.561.050 |
| Cifra de afaceri neta | 15.402.847 |
| VENITURI TOTALE | 15.550.107 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.439.633 |
| Profitul brut | 1.110.474 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 937.569 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.305 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.842.821 |
| Stocuri | 2.650.090 |
| Creante | 3.830.965 |
| Casa si conturi la banci | 361.766 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.611 |
| DATORII | 4.009.825 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.874.912 |
| Capital subscris varsat | 1.561.050 |
| Cifra de afaceri neta | 11.950.921 |
| VENITURI TOTALE | 12.671.476 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.370.742 |
| Profitul brut | 1.300.734 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.101.037 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.677 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.681.501 |
| Stocuri | 3.532.364 |
| Creante | 3.069.484 |
| Casa si conturi la banci | 79.653 |
| DATORII | 6.474.353 |
| CAPITALURI - TOTAL | 257.825 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.814.002 |
| VENITURI TOTALE | 4.917.935 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.666.286 |
| Profitul brut | 251.649 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 212.825 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |