RABEN LOGISTICS ROMANIA S.R.L.
| Denumire | RABEN LOGISTICS ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 36069738 |
| Nr. Reg. Com. | J2021004660230 |
| EUID | ROONRC.J2021004660230 |
| CAEN | 5231 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-07-30 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STOROJ VALENTIN - LAURENŢIU | - | România |
| TOMASZ ADAM NIEZWICHI | - | Polonia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 216 164 418 | -4 745 484 | 45 864 803 | 7 255 556 | 46 795 242 | 6 803 388 | 271 |
| 2024 | 163 534 744 | -4 510 669 | 30 257 094 | 5 899 518 | 28 520 573 | 2 371 561 | 191 |
| 2023 | 115 080 482 | -7 532 214 | 16 740 523 | 4 523 641 | 21 096 520 | 6 882 230 | 172 |
| 2022 | 93 182 034 | -10 650 777 | 11 053 921 | 3 166 709 | 15 166 583 | 5 211 444 | 140 |
| 2021 | 64 145 892 | -10 222 715 | 11 249 124 | 2 866 596 | 14 363 922 | 3 963 722 | 118 |
| 2020 | 40 154 679 | -7 219 515 | 36 831 413 | 546 595 | 7 821 597 | -28 763 063 | 92 |
| 2019 | 37 306 436 | -9 170 496 | 29 622 031 | 493 950 | 7 571 533 | -21 543 548 | 72 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises216 164 418 lei
32%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RABEN LOGISTICS ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5231 Rev. 0 (echivalent: 5231 Rev. 1, 5231 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice |
| Cod CAEN principal | 52 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Giurgiu , domeniul 5231: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RABEN LOGISTICS ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RABEN LOGISTICS ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RABEN LOGISTICS ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.899.518 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.520.573 |
| Creante | 24.612.434 |
| Casa si conturi la banci | 3.908.139 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 178.086 |
| DATORII | 30.257.094 |
| VENITURI IN AVANS | 1.969.522 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.371.561 |
| Capital subscris varsat | 64.051.200 |
| Cifra de afaceri neta | 163.534.744 |
| VENITURI TOTALE | 163.745.726 |
| CHELTUIELI TOTALE | 168.256.395 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.510.669 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.510.669 |
| Numar mediu de salariati | 191 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.523.641 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.096.520 |
| Stocuri | 3.831 |
| Creante | 19.297.656 |
| Casa si conturi la banci | 1.795.033 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 134.243 |
| DATORII | 16.740.523 |
| VENITURI IN AVANS | 2.131.651 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.882.230 |
| Capital subscris varsat | 64.051.200 |
| Cifra de afaceri neta | 115.080.482 |
| VENITURI TOTALE | 115.393.222 |
| CHELTUIELI TOTALE | 122.925.436 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.532.214 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.532.214 |
| Numar mediu de salariati | 172 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.166.709 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.166.583 |
| Stocuri | 4.165 |
| Creante | 14.098.642 |
| Casa si conturi la banci | 1.063.776 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.187 |
| DATORII | 11.053.921 |
| VENITURI IN AVANS | 2.117.114 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.211.444 |
| Capital subscris varsat | 54.848.200 |
| Cifra de afaceri neta | 93.182.034 |
| VENITURI TOTALE | 93.606.371 |
| CHELTUIELI TOTALE | 104.257.148 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.650.777 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.650.777 |
| Numar mediu de salariati | 140 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.866.596 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.363.922 |
| Stocuri | 21.488 |
| Creante | 13.713.728 |
| Casa si conturi la banci | 628.706 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.720 |
| DATORII | 11.249.124 |
| VENITURI IN AVANS | 2.063.392 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.963.722 |
| Capital subscris varsat | 42.949.700 |
| Cifra de afaceri neta | 64.145.892 |
| VENITURI TOTALE | 64.673.924 |
| CHELTUIELI TOTALE | 74.896.639 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.222.715 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.222.715 |
| Numar mediu de salariati | 118 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 546.595 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.821.597 |
| Stocuri | 3.183 |
| Creante | 7.440.520 |
| Casa si conturi la banci | 377.894 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 141.027 |
| DATORII | 36.831.413 |
| VENITURI IN AVANS | 440.869 |
| CAPITALURI - TOTAL | -28.763.063 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 40.154.679 |
| VENITURI TOTALE | 40.583.686 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.803.201 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.219.515 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.219.515 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 493.950 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.571.533 |
| Stocuri | 1.944 |
| Creante | 7.003.579 |
| Casa si conturi la banci | 566.010 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.000 |
| DATORII | 29.622.031 |
| CAPITALURI - TOTAL | -21.543.548 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 37.306.436 |
| VENITURI TOTALE | 37.867.252 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.037.748 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.170.496 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.170.496 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 523.352 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.355.456 |
| Stocuri | 808 |
| Creante | 7.132.327 |
| Casa si conturi la banci | 222.321 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 62.905 |
| DATORII | 20.227.900 |
| VENITURI IN AVANS | 86.865 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -12.373.052 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 26.169.128 |
| VENITURI TOTALE | 26.573.644 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.057.362 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.483.718 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.483.718 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 685.875 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.961.655 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 4.502.577 |
| Casa si conturi la banci | 459.078 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 63.639 |
| DATORII | 11.600.503 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.889.334 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 13.058.507 |
| VENITURI TOTALE | 13.128.464 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.334.521 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.206.057 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.220.547 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| Active imobilizate | 411.467 |
| Active circulante | 1.074.640 |
| Creante | 1.048.328 |
| Disponibilitati | 26.312 |
| Cheltuieli in avans | 10.493 |
| Datorii | 3.165.387 |
| Capitaluri proprii | -1.668.787 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.391.650 |
| Venituri totale | 1.408.462 |
| Cheltuieli totale | 3.077.449 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.668.987 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.668.987 |
| Nr. salariati | 12 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-02-04 20:10:01 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-02-04 20:10:01 |