PROPRIETATI FINCONTA SRL
| Denumire | PROPRIETATI FINCONTA SRL |
| CUI | 35839375 |
| Nr. Reg. Com. | J2016004226401 |
| EUID | ROONRC.J2016004226401 |
| CAEN | 6920 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-03-21 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ELENA ADNANA BUHOCIU | - | România |
| CASIAN TRAIAN SABAU | - | România |
| PETRE-MELINTE OVIDIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 373 474 | 901 365 | 954 540 | — | — | — | 38 |
| 2024 | 7 497 197 | 768 052 | 532 200 | 331 816 | 1 032 772 | 770 785 | 37 |
| 2023 | 6 528 778 | 480 965 | 404 255 | 179 380 | 1 252 352 | 982 732 | 35 |
| 2022 | 6 331 414 | 958 108 | 385 887 | 204 944 | 1 268 017 | 1 001 767 | 34 |
| 2021 | 4 760 776 | 665 849 | 314 348 | 138 000 | 943 671 | 743 659 | 30 |
| 2020 | 4 375 476 | 308 043 | 279 486 | 92 688 | 856 047 | 677 811 | 28 |
| 2019 | 4 229 399 | 369 568 | 266 988 | 74 422 | 1 157 947 | 969 767 | 30 |
| 2018 | 3 422 907 | 256 040 | 205 779 | — | — | — | 29 |
| 2017 | 2 894 287 | 177 539 | 194 460 | — | — | — | 26 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 373 474 lei
12%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PROPRIETATI FINCONTA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6920 Rev. 2 (echivalent: 6920 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal |
| Descriere Activitate | Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal |
| Cod CAEN principal | 69 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal |
| Descriere activitate (principal) | Activități juridice și de contabilitate |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PROPRIETATI FINCONTA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PROPRIETATI FINCONTA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PROPRIETATI FINCONTA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 331.816 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.032.772 |
| Creante | 279.479 |
| Casa si conturi la banci | 753.293 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.594 |
| DATORII | 532.200 |
| VENITURI IN AVANS | 12.188 |
| PROVIZIOANE | 71.009 |
| CAPITALURI - TOTAL | 770.785 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.497.197 |
| VENITURI TOTALE | 7.626.969 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.735.256 |
| Profitul brut | 891.713 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 768.052 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 179.380 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.252.352 |
| Creante | 218.614 |
| Casa si conturi la banci | 1.033.738 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.264 |
| DATORII | 404.255 |
| PROVIZIOANE | 71.009 |
| CAPITALURI - TOTAL | 982.732 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.528.778 |
| VENITURI TOTALE | 6.658.120 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.114.748 |
| Profitul brut | 543.372 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 480.965 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 204.944 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.268.017 |
| Creante | 219.211 |
| Casa si conturi la banci | 1.048.806 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.155 |
| DATORII | 385.887 |
| PROVIZIOANE | 108.462 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.001.767 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.331.414 |
| VENITURI TOTALE | 6.404.337 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.382.082 |
| Profitul brut | 1.022.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 958.108 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 138.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 943.671 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 269.368 |
| Casa si conturi la banci | 674.303 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 531 |
| DATORII | 314.348 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 24.195 |
| CAPITALURI - TOTAL | 743.659 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.760.776 |
| VENITURI TOTALE | 4.829.443 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.121.490 |
| Profitul brut | 707.953 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 665.849 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 92.688 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 856.047 |
| Creante | 164.076 |
| Casa si conturi la banci | 691.971 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.562 |
| DATORII | 279.486 |
| CAPITALURI - TOTAL | 677.811 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.375.476 |
| VENITURI TOTALE | 4.404.012 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.056.994 |
| Profitul brut | 347.018 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 308.043 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.422 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.157.947 |
| Creante | 159.656 |
| Casa si conturi la banci | 998.291 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.386 |
| DATORII | 266.988 |
| CAPITALURI - TOTAL | 969.767 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.229.399 |
| VENITURI TOTALE | 4.249.383 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.839.315 |
| Profitul brut | 410.068 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 369.568 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| Active imobilizate | 20.152 |
| Active circulante | 785.343 |
| Creante | 175.055 |
| Disponibilitati | 610.288 |
| Cheltuieli in avans | 484 |
| Datorii | 205.779 |
| Capitaluri proprii | 600.200 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 3.422.907 |
| Venituri totale | 3.426.932 |
| Cheltuieli totale | 3.136.623 |
| Profit brut | 290.309 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 256.040 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 29 |
| Active imobilizate | 51.279 |
| Active circulante | 486.909 |
| Stocuri | 39 |
| Creante | 70.315 |
| Disponibilitati | 416.555 |
| Cheltuieli in avans | 432 |
| Datorii | 194.460 |
| Capitaluri proprii | 344.160 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 2.894.287 |
| Venituri totale | 2.895.547 |
| Cheltuieli totale | 2.692.148 |
| Profit brut | 203.399 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 177.539 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 26 |
| Active imobilizate | 66.731 |
| Active circulante | 270.518 |
| Stocuri | 540 |
| Creante | 18.590 |
| Disponibilitati | 251.388 |
| Cheltuieli in avans | 217 |
| Datorii | 170.845 |
| Capitaluri proprii | 166.621 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.789.977 |
| Venituri totale | 1.790.458 |
| Cheltuieli totale | 1.599.439 |
| Profit brut | 191.019 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 165.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 21 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-02-04 07:35:25 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-02-04 07:35:25 |