PERFECT PRESS LAR SRL
| Denumire | PERFECT PRESS LAR SRL |
| CUI | 35786050 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000493032 |
| EUID | ROONRC.J3/493/2016 |
| CAEN | 4762 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-03-10 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LINTE FLORIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 231 182 | 356 454 | 3 748 238 | 1 622 367 | 3 728 095 | 1 602 224 | 42 |
| 2024 | 27 755 535 | 340 415 | 2 605 839 | 995 185 | 2 856 425 | 1 245 771 | 39 |
| 2023 | 15 770 386 | 39 616 | 1 460 991 | 905 407 | 1 460 940 | 905 356 | 19 |
| 2022 | 15 324 979 | 80 056 | 1 606 723 | 700 930 | 1 771 533 | 865 740 | 18 |
| 2021 | 14 223 147 | 261 430 | 1 149 357 | 397 600 | 1 537 441 | 785 684 | 18 |
| 2020 | 12 981 203 | 286 924 | 1 089 915 | 93 854 | 1 520 315 | 524 254 | 19 |
| 2019 | 11 572 565 | 203 575 | 796 131 | 47 343 | 986 118 | 237 330 | 22 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises33 231 182 lei
20%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PERFECT PRESS LAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4762 Rev. 2 (echivalent: 4762 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 4762: Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PERFECT PRESS LAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PERFECT PRESS LAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PERFECT PRESS LAR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 995.185 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.856.425 |
| Stocuri | 2.912.770 |
| Creante | 424.070 |
| Casa si conturi la banci | -480.415 |
| DATORII | 2.605.839 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.245.771 |
| Capital subscris varsat | 290 |
| Cifra de afaceri neta | 27.755.535 |
| VENITURI TOTALE | 27.755.536 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.357.855 |
| Profitul brut | 397.681 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 340.415 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 905.407 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.460.940 |
| Stocuri | 1.192.033 |
| Creante | 253.491 |
| Casa si conturi la banci | 15.416 |
| DATORII | 1.460.991 |
| CAPITALURI - TOTAL | 905.356 |
| Capital subscris varsat | 290 |
| Cifra de afaceri neta | 15.770.386 |
| VENITURI TOTALE | 16.233.608 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.187.500 |
| Profitul brut | 46.108 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 39.616 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 700.930 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.771.533 |
| Stocuri | 1.325.823 |
| Creante | 298.449 |
| Casa si conturi la banci | 147.261 |
| DATORII | 1.606.723 |
| CAPITALURI - TOTAL | 865.740 |
| Capital subscris varsat | 290 |
| Cifra de afaceri neta | 15.324.979 |
| VENITURI TOTALE | 15.324.980 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.233.315 |
| Profitul brut | 91.665 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 80.056 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 397.600 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.537.441 |
| Stocuri | 1.062.543 |
| Creante | 265.522 |
| Casa si conturi la banci | 209.376 |
| DATORII | 1.149.357 |
| CAPITALURI - TOTAL | 785.684 |
| Capital subscris varsat | 290 |
| Cifra de afaceri neta | 14.223.147 |
| VENITURI TOTALE | 14.223.151 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.926.881 |
| Profitul brut | 296.270 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 261.430 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 93.854 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.520.315 |
| Stocuri | 1.174.732 |
| Creante | 337.736 |
| Casa si conturi la banci | 7.847 |
| DATORII | 1.089.915 |
| CAPITALURI - TOTAL | 524.254 |
| Capital subscris varsat | 290 |
| Cifra de afaceri neta | 12.981.203 |
| VENITURI TOTALE | 12.981.203 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.655.714 |
| Profitul brut | 325.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 286.924 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.343 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 986.118 |
| Stocuri | 813.309 |
| Creante | 154.645 |
| Casa si conturi la banci | 18.164 |
| DATORII | 796.131 |
| CAPITALURI - TOTAL | 237.330 |
| Capital subscris varsat | 290 |
| Cifra de afaceri neta | 11.572.565 |
| VENITURI TOTALE | 11.572.565 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.326.625 |
| Profitul brut | 245.940 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 203.575 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.925 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 746.784 |
| Stocuri | 569.977 |
| Creante | 148.882 |
| Casa si conturi la banci | 27.925 |
| DATORII | 753.375 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.334 |
| Capital subscris varsat | 290 |
| Cifra de afaceri neta | 10.163.316 |
| VENITURI TOTALE | 10.163.392 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.162.091 |
| Profitul brut | 1.301 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.093 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.402 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 596.525 |
| Stocuri | 410.199 |
| Creante | 154.884 |
| Casa si conturi la banci | 31.442 |
| DATORII | 534.486 |
| CAPITALURI - TOTAL | 108.441 |
| Capital subscris varsat | 290 |
| Cifra de afaceri neta | 9.263.364 |
| VENITURI TOTALE | 9.263.365 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.195.610 |
| Profitul brut | 67.755 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 56.914 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.200 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 362.883 |
| Stocuri | 255.344 |
| Creante | 103.890 |
| Casa si conturi la banci | 3.649 |
| DATORII | 326.646 |
| CAPITALURI - TOTAL | 51.437 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.548.208 |
| VENITURI TOTALE | 5.548.208 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.491.994 |
| Profitul brut | 56.214 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 51.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |