LARY ADVERTISING SRL
| Denumire | LARY ADVERTISING SRL |
| CUI | 35737456 |
| Nr. Reg. Com. | J13/500/2016 |
| EUID | ROONRC.J13/500/2016 |
| CAEN | 7311 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-03-01 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PODARU MARIANA-LARISA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | -276 978 | -845 035 | 1 197 818 | 254 517 | 66 051 | -877 250 | 1 |
| 2024 | 648 600 | 164 713 | 1 014 569 | 242 967 | 741 866 | -29 736 | 1 |
| 2023 | 625 810 | 192 328 | 847 958 | 251 361 | 451 708 | -144 889 | 1 |
| 2022 | 608 632 | 202 249 | 763 706 | 262 294 | 350 195 | -151 217 | 1 |
| 2021 | 600 238 | 98 635 | 701 977 | 269 112 | 95 555 | -337 310 | 2 |
| 2020 | 485 374 | 41 365 | 929 128 | 285 112 | 802 872 | 158 856 | 2 |
| 2019 | 475 708 | 48 447 | 683 411 | 318 738 | 482 163 | 117 490 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises-276 978 lei
-143%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LARY ADVERTISING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7311 Rev. 2 (echivalent: 7311 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Cod CAEN principal | 73 Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere activitate (principal) | Publicitate și activități de studiere a pieței |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 7311: Activități ale agențiilor de publicitate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LARY ADVERTISING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LARY ADVERTISING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LARY ADVERTISING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 242.967 |
| Active circulante | 741.866 |
| Stocuri | 12.254 |
| Creante | 722.121 |
| Disponibilitati | 7.491 |
| Datorii | 1.014.569 |
| Capitaluri proprii | -29.736 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 648.600 |
| Venituri totale | 657.001 |
| Cheltuieli totale | 473.763 |
| Profit brut | 183.238 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 164.713 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 251.361 |
| Active circulante | 451.708 |
| Creante | 400.915 |
| Disponibilitati | 50.793 |
| Datorii | 847.958 |
| Capitaluri proprii | -144.889 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 625.810 |
| Venituri totale | 625.814 |
| Cheltuieli totale | 427.227 |
| Profit brut | 198.587 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 192.328 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 262.294 |
| Active circulante | 350.195 |
| Creante | 259.086 |
| Disponibilitati | 91.109 |
| Datorii | 763.706 |
| Capitaluri proprii | -151.217 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 608.632 |
| Venituri totale | 611.606 |
| Cheltuieli totale | 402.822 |
| Profit brut | 208.784 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 202.249 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 269.112 |
| Active circulante | 95.555 |
| Creante | 89.534 |
| Disponibilitati | 6.021 |
| Datorii | 701.977 |
| Capitaluri proprii | -337.310 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 600.238 |
| Venituri totale | 600.720 |
| Cheltuieli totale | 496.078 |
| Profit brut | 104.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 98.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 285.112 |
| Active circulante | 802.872 |
| Stocuri | 22.000 |
| Creante | 770.962 |
| Disponibilitati | 9.910 |
| Datorii | 929.128 |
| Capitaluri proprii | 158.856 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 485.374 |
| Venituri totale | 489.117 |
| Cheltuieli totale | 442.897 |
| Profit brut | 46.220 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 318.738 |
| Active circulante | 482.163 |
| Stocuri | 70.215 |
| Creante | 410.883 |
| Disponibilitati | 1.065 |
| Datorii | 683.411 |
| Capitaluri proprii | 117.490 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 475.708 |
| Venituri totale | 476.289 |
| Cheltuieli totale | 419.847 |
| Profit brut | 56.442 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.447 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 302.235 |
| Active circulante | 175.259 |
| Stocuri | 99.355 |
| Creante | 68.901 |
| Disponibilitati | 7.003 |
| Datorii | 408.450 |
| Capitaluri proprii | 69.044 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 370.297 |
| Venituri totale | 370.297 |
| Cheltuieli totale | 308.353 |
| Profit brut | 61.944 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.835 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 25.398 |
| Active circulante | 51.981 |
| Stocuri | 22.120 |
| Creante | 23.002 |
| Disponibilitati | 6.859 |
| Datorii | 59.171 |
| Capitaluri proprii | 18.208 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 277.451 |
| Venituri totale | 277.451 |
| Cheltuieli totale | 237.746 |
| Profit brut | 39.705 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 31.381 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 434 |
| Active circulante | 3.520 |
| Stocuri | 1.673 |
| Creante | 1.776 |
| Disponibilitati | 71 |
| Datorii | 17.127 |
| Capitaluri proprii | -13.173 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 9.023 |
| Venituri totale | 9.023 |
| Cheltuieli totale | 22.125 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.102 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.373 |