VERILECT SRL

Cauta alta firma:
VERILECT SRL
CUI: 35736965RegCom: J40/3074/2016EUID: ROONRC.J40/3074/2016CAEN: 7430Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. POLONĂ, NR.68-72, MODULUL D1,D2,D3, ET.2

Denumire VERILECT SRL
CUI 35736965
Nr. Reg. Com. J40/3074/2016
EUID ROONRC.J40/3074/2016
CAEN 7430
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2016-03-01 (10 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. POLONĂ, NR.68-72, MODULUL D1,D2,D3, ET.2
Telefon 0724347252
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 0 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 552 001 -114 159 42 315 — — — 4
2024 1 238 000 488 300 110 228 — — — 4
2023 1 972 400 1 292 004 89 386 — — — 5
2022 1 275 160 636 114 54 354 — — — 8
2021 748 899 335 700 89 800 — — — 6
2020 302 656 -59 727 160 910 — — — 7
2019 506 382 24 575 80 914 — — — 7
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
552 001 lei
-55%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VERILECT SRL”
Cod CAEN preponderent 7430 Rev. 2 (echivalent: 7430 Rev. 1, 7430 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Descriere Activitate Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Cod CAEN principal 74 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Descriere activitate (principal) Alte activități profesionale, științifice și tehnice
Număr asociați 0
Număr administratori 0
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. POLONĂ, NR.68-72, MODULUL D1,D2,D3, ET.2
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția VERILECT SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 28988 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 7430: Activități de testări și analize tehnice

Locul 8304 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
488.300 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „VERILECT SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „VERILECT SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „VERILECT SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VERILECT SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „VERILECT SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „VERILECT SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „VERILECT SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VERILECT SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 7430
Active imobilizate 336
Active circulante 2.802.923
Creante 1.992.221
Disponibilitati 810.702
Datorii 110.228
Capitaluri proprii 2.693.031
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.238.000
Venituri totale 1.245.987
Cheltuieli totale 727.222
Profit brut 518.765
Pierdere bruta 0
Profit net 488.300
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 7430
Active imobilizate 4.783
Active circulante 2.289.286
Creante 2.156.092
Disponibilitati 133.194
Cheltuieli in avans 49
Datorii 89.386
Capitaluri proprii 2.204.732
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.972.400
Venituri totale 1.972.546
Cheltuieli totale 663.184
Profit brut 1.309.362
Pierdere bruta 0
Profit net 1.292.004
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 7430
Active imobilizate 12.331
Active circulante 954.688
Creante 874.129
Disponibilitati 80.559
Cheltuieli in avans 62
Datorii 54.354
Capitaluri proprii 912.727
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.275.160
Venituri totale 1.275.422
Cheltuieli totale 628.085
Profit brut 647.337
Pierdere bruta 0
Profit net 636.114
Pierdere neta 0
Nr. salariati 8

WEB_UU_AN CAEN: 7430
Active imobilizate 32.696
Active circulante 333.641
Creante 197.326
Disponibilitati 136.315
Cheltuieli in avans 77
Datorii 89.800
Capitaluri proprii 276.614
Capital social 200
Cifra de afaceri 748.899
Venituri totale 827.654
Cheltuieli totale 484.614
Profit brut 343.040
Pierdere bruta 0
Profit net 335.700
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 7430
Active imobilizate 6.574
Active circulante 95.250
Creante 46.448
Disponibilitati 48.802
Datorii 160.910
Capitaluri proprii -59.086
Capital social 200
Cifra de afaceri 302.656
Venituri totale 365.312
Cheltuieli totale 422.211
Profit brut 0
Pierdere bruta 56.899
Profit net 0
Pierdere neta 59.727
Nr. salariati 7

WEB_UU_AN CAEN: 7430
Active imobilizate 3.584
Active circulante 77.970
Creante 50.734
Disponibilitati 27.236
Datorii 80.914
Capitaluri proprii 640
Capital social 200
Cifra de afaceri 506.382
Venituri totale 506.494
Cheltuieli totale 476.854
Profit brut 29.640
Pierdere bruta 0
Profit net 24.575
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7

WEB_UU_AN CAEN: 7430
Active imobilizate 3.498
Active circulante 77.405
Creante 61.652
Disponibilitati 15.753
Datorii 104.838
Capitaluri proprii -23.935
Capital social 200
Cifra de afaceri 558.700
Venituri totale 558.876
Cheltuieli totale 462.139
Profit brut 96.737
Pierdere bruta 0
Profit net 91.150
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7

WEB_UU_AN CAEN: 7430
Active imobilizate 13.979
Active circulante 21.484
Stocuri 0
Creante 16.882
Disponibilitati 4.602
Cheltuieli in avans 4.636
Datorii 155.184
Capitaluri proprii -115.085
Capital social 200
Cifra de afaceri 392.800
Venituri totale 393.530
Cheltuieli totale 506.722
Profit brut 0
Pierdere bruta 113.192
Profit net 0
Pierdere neta 117.125
Nr. salariati 7

WEB_UU_AN CAEN: 7430
Active imobilizate 13.799
Active circulante 29.103
Creante 22.364
Disponibilitati 6.739
Cheltuieli in avans 4.067
Datorii 44.929
Capitaluri proprii 2.040
Capital social 200
Cifra de afaceri 373.000
Venituri totale 373.080
Cheltuieli totale 367.510
Profit brut 5.570
Pierdere bruta 0
Profit net 1.840
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.