WOODGRAD SRL
| Denumire | WOODGRAD SRL |
| CUI | 35633242 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000229040 |
| EUID | ROONRC.J2016000229040 |
| CAEN | 3100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-02-11 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BÂRSAN ULDERIC | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 559 048 | 302 570 | 3 963 852 | — | — | — | 52 |
| 2024 | 11 667 760 | 504 912 | 5 210 432 | 4 676 726 | 5 022 565 | 3 467 405 | 48 |
| 2023 | 11 679 670 | 424 272 | 5 822 575 | 4 538 498 | 4 716 918 | 2 729 490 | 59 |
| 2022 | 12 716 176 | 531 950 | 4 727 729 | 3 666 851 | 4 296 850 | 2 684 205 | 66 |
| 2021 | 18 340 488 | 531 633 | 4 945 849 | 2 879 599 | 4 635 834 | 2 226 126 | 67 |
| 2020 | 12 857 536 | 524 640 | 4 690 518 | 2 629 136 | 4 189 850 | 1 721 192 | 63 |
| 2019 | 11 098 106 | 270 224 | 4 030 288 | 1 277 304 | 3 479 212 | 497 542 | 67 |
| 2018 | 9 479 399 | 221 892 | 2 326 830 | 423 127 | 2 389 561 | 227 318 | 55 |
| 2017 | 4 020 836 | 2 243 | 693 793 | 129 055 | 664 488 | 5 426 | 43 |
Statistics
Commercial networks and enterprises14 559 048 lei
25%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “WOODGRAD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3100 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Cod CAEN principal | 31 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „WOODGRAD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „WOODGRAD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „WOODGRAD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.676.726 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.022.565 |
| Stocuri | 4.384.285 |
| Creante | 637.769 |
| Casa si conturi la banci | 511 |
| DATORII | 5.210.432 |
| VENITURI IN AVANS | 161.077 |
| PROVIZIOANE | 860.377 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.467.405 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.667.760 |
| VENITURI TOTALE | 12.253.975 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.657.283 |
| Profitul brut | 596.692 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 504.912 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.538.498 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.716.918 |
| Stocuri | 4.281.195 |
| Creante | 398.683 |
| Casa si conturi la banci | 37.040 |
| DATORII | 5.822.575 |
| VENITURI IN AVANS | 187.196 |
| PROVIZIOANE | 516.155 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.729.490 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.679.670 |
| VENITURI TOTALE | 12.090.852 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.666.287 |
| Profitul brut | 424.565 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 424.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.666.851 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.296.850 |
| Stocuri | 3.647.011 |
| Creante | 623.531 |
| Casa si conturi la banci | 26.308 |
| DATORII | 4.727.729 |
| PROVIZIOANE | 551.767 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.684.205 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.716.176 |
| VENITURI TOTALE | 13.317.192 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.739.974 |
| Profitul brut | 577.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 531.950 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.879.599 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.635.834 |
| Stocuri | 2.354.476 |
| Creante | 2.208.438 |
| Casa si conturi la banci | 72.920 |
| DATORII | 4.945.849 |
| PROVIZIOANE | 343.458 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.226.126 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.340.488 |
| VENITURI TOTALE | 18.315.623 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.773.733 |
| Profitul brut | 541.890 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 531.633 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 67 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.629.136 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.189.850 |
| Stocuri | 1.897.811 |
| Creante | 1.960.351 |
| Casa si conturi la banci | 331.688 |
| DATORII | 4.690.518 |
| PROVIZIOANE | 407.276 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.721.192 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.857.536 |
| VENITURI TOTALE | 12.886.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.348.204 |
| Profitul brut | 538.702 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 524.640 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 63 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.277.304 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.479.212 |
| Stocuri | 1.602.206 |
| Creante | 1.395.535 |
| Casa si conturi la banci | 481.471 |
| DATORII | 4.030.288 |
| PROVIZIOANE | 228.686 |
| CAPITALURI - TOTAL | 497.542 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.098.106 |
| VENITURI TOTALE | 11.460.981 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.176.688 |
| Profitul brut | 284.293 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 270.224 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 67 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 423.127 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.389.561 |
| Stocuri | 1.204.069 |
| Creante | 1.051.007 |
| Casa si conturi la banci | 134.485 |
| DATORII | 2.326.830 |
| PROVIZIOANE | 258.540 |
| CAPITALURI - TOTAL | 227.318 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.479.399 |
| VENITURI TOTALE | 9.675.257 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.398.746 |
| Profitul brut | 276.511 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 221.892 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 129.055 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 664.488 |
| Stocuri | 465.284 |
| Creante | 197.350 |
| Casa si conturi la banci | 1.854 |
| DATORII | 693.793 |
| PROVIZIOANE | 94.324 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.426 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.020.836 |
| VENITURI TOTALE | 4.021.014 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.984.694 |
| Profitul brut | 36.320 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.243 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| Active circulante | 150.120 |
| Creante | 149.810 |
| Disponibilitati | 310 |
| Datorii | 146.937 |
| Capitaluri proprii | 3.183 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 217.555 |
| Venituri totale | 217.558 |
| Cheltuieli totale | 212.399 |
| Profit brut | 5.159 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.983 |
| Pierdere neta | 0 |