MT PROSERVICII SRL
| Denumire | MT PROSERVICII SRL |
| CUI | 35581739 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000446120 |
| EUID | ROONRC.J2016000446120 |
| CAEN | 2822 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-02-03 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CESAN REGHINA FLORICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 672 494 | 525 324 | 499 874 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 1 824 812 | 820 969 | 199 915 | — | — | — | 1 |
| 2023 | 2 448 301 | 766 910 | 136 105 | — | — | — | 1 |
| 2022 | 4 866 038 | 3 222 477 | 984 864 | — | — | — | 1 |
| 2021 | 3 071 665 | 1 967 922 | 301 127 | — | — | — | 1 |
| 2020 | 3 300 981 | 1 698 415 | 276 454 | — | — | — | 1 |
| 2019 | 2 323 745 | 1 530 685 | 364 784 | — | — | — | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 672 494 lei
-8%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MT PROSERVICII SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2822 Rev. 2 (echivalent: 2822 Rev. 1, 2822 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat |
| Descriere Activitate | Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat |
| Cod CAEN principal | 28 Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 2822: Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MT PROSERVICII SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MT PROSERVICII SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MT PROSERVICII SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.030.465 |
| Active circulante | 3.120.283 |
| Creante | 3.105.837 |
| Disponibilitati | 14.446 |
| Cheltuieli in avans | 311 |
| Datorii | 199.915 |
| Capitaluri proprii | 4.951.144 |
| Capital social | 4.000 |
| Cifra de afaceri | 1.824.812 |
| Venituri totale | 2.112.371 |
| Cheltuieli totale | 1.233.338 |
| Profit brut | 879.033 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 820.969 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.702.658 |
| Active circulante | 1.618.987 |
| Creante | 1.557.312 |
| Disponibilitati | 61.675 |
| Cheltuieli in avans | 131.592 |
| Datorii | 136.105 |
| Capitaluri proprii | 4.317.132 |
| Capital social | 4.000 |
| Cifra de afaceri | 2.448.301 |
| Venituri totale | 2.451.197 |
| Cheltuieli totale | 1.664.129 |
| Profit brut | 787.068 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 766.910 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.455.753 |
| Active circulante | 2.397.526 |
| Creante | 1.755.975 |
| Disponibilitati | 641.551 |
| Cheltuieli in avans | 215.599 |
| Datorii | 984.864 |
| Capitaluri proprii | 4.084.014 |
| Capital social | 4.000 |
| Cifra de afaceri | 4.866.038 |
| Venituri totale | 4.866.546 |
| Cheltuieli totale | 1.605.095 |
| Profit brut | 3.261.451 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.222.477 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.278.344 |
| Active circulante | 1.277.162 |
| Creante | 1.080.406 |
| Disponibilitati | 196.756 |
| Datorii | 301.127 |
| Capitaluri proprii | 2.254.379 |
| Capital social | 4.000 |
| Cifra de afaceri | 3.071.665 |
| Venituri totale | 3.071.665 |
| Cheltuieli totale | 1.079.881 |
| Profit brut | 1.991.784 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.967.922 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.589.770 |
| Active circulante | 384.719 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 348.373 |
| Disponibilitati | 36.346 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 276.454 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.698.035 |
| Capital social | 4.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 3.300.981 |
| Venituri totale | 3.300.981 |
| Cheltuieli totale | 1.575.377 |
| Profit brut | 1.725.604 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.698.415 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.075.503 |
| Active circulante | 860.824 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 799.253 |
| Disponibilitati | 61.571 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 364.784 |
| Venituri in avans | 36.058 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.535.485 |
| Capital social | 4.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.323.745 |
| Venituri totale | 2.327.196 |
| Cheltuieli totale | 777.739 |
| Profit brut | 1.549.457 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.530.685 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 278.981 |
| Active circulante | 741.863 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 528.011 |
| Disponibilitati | 213.852 |
| Datorii | 145.171 |
| Capitaluri proprii | 875.673 |
| Capital social | 4.000 |
| Cifra de afaceri | 1.525.937 |
| Venituri totale | 1.537.657 |
| Cheltuieli totale | 651.407 |
| Profit brut | 886.250 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 870.873 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 174.322 |
| Active circulante | 211.639 |
| Stocuri | 2.959 |
| Creante | 113.964 |
| Disponibilitati | 94.716 |
| Datorii | 46.389 |
| Capitaluri proprii | 339.572 |
| Capital social | 4.000 |
| Cifra de afaceri | 463.082 |
| Venituri totale | 463.082 |
| Cheltuieli totale | 134.105 |
| Profit brut | 328.977 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 324.345 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 47.537 |
| Active circulante | 50.475 |
| Creante | 24.239 |
| Disponibilitati | 26.236 |
| Datorii | 53.322 |
| Capitaluri proprii | 44.690 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 78.977 |
| Venituri totale | 78.977 |
| Cheltuieli totale | 32.908 |
| Profit brut | 46.069 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.490 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |