AXETIM ROM S.R.L.
| Denumire | AXETIM ROM S.R.L. |
| CUI | 35403863 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000073351 |
| EUID | ROONRC.J2016000073351 |
| CAEN | 4685 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-01-13 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68 410 804 | 423 973 | 5 415 308 | 899 385 | 7 711 519 | 3 225 227 | 4 |
| 2024 | 78 756 530 | 182 783 | 5 496 163 | 1 109 338 | 8 206 775 | 3 858 116 | 3 |
| 2023 | 134 182 431 | 1 950 227 | 5 562 126 | 95 875 | 10 183 798 | 4 730 154 | 3 |
| 2022 | 164 792 108 | 2 073 889 | 7 574 555 | 20 703 | 11 286 374 | 3 745 144 | 3 |
| 2021 | 130 800 574 | 3 080 070 | 7 704 142 | 62 562 | 11 897 700 | 4 271 567 | 4 |
| 2020 | 75 086 051 | 2 092 384 | 3 796 312 | 78 183 | 5 934 728 | 2 224 261 | 1 |
| 2019 | 62 210 558 | 752 698 | 5 460 974 | 99 819 | 6 386 811 | 1 036 728 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises68 410 804 lei
-13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AXETIM ROM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4685 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 4685: Comerț cu ridicata al produselor chimice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AXETIM ROM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AXETIM ROM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AXETIM ROM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.109.338 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.206.775 |
| Stocuri | 264.438 |
| Creante | 4.623.642 |
| Casa si conturi la banci | 1.818.695 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.166 |
| DATORII | 5.496.163 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.858.116 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 78.756.530 |
| VENITURI TOTALE | 82.544.032 |
| CHELTUIELI TOTALE | 82.312.666 |
| Profitul brut | 231.366 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 182.783 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 95.875 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.183.798 |
| Stocuri | 159.796 |
| Creante | 6.607.594 |
| Casa si conturi la banci | 3.416.408 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.607 |
| DATORII | 5.562.126 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.730.154 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 134.182.431 |
| VENITURI TOTALE | 134.234.269 |
| CHELTUIELI TOTALE | 132.015.757 |
| Profitul brut | 2.218.512 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.950.227 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.703 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.286.374 |
| Stocuri | 130.962 |
| Creante | 9.472.808 |
| Casa si conturi la banci | 1.682.604 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.622 |
| DATORII | 7.574.555 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.745.144 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 164.792.108 |
| VENITURI TOTALE | 164.830.250 |
| CHELTUIELI TOTALE | 162.473.973 |
| Profitul brut | 2.356.277 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.073.889 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 62.562 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.897.700 |
| Stocuri | 289.665 |
| Creante | 9.641.221 |
| Casa si conturi la banci | 1.966.814 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.447 |
| DATORII | 7.704.142 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.271.567 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 130.800.574 |
| VENITURI TOTALE | 130.827.071 |
| CHELTUIELI TOTALE | 127.320.329 |
| Profitul brut | 3.506.742 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.080.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 78.183 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.934.728 |
| Stocuri | 6.346 |
| Creante | 4.878.199 |
| Casa si conturi la banci | 1.050.183 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.662 |
| DATORII | 3.796.312 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.224.261 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 75.086.051 |
| VENITURI TOTALE | 75.108.716 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.702.176 |
| Profitul brut | 2.406.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.092.384 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 99.819 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.386.811 |
| Stocuri | 8.726 |
| Creante | 5.374.302 |
| Casa si conturi la banci | 1.003.783 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.072 |
| DATORII | 5.460.974 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.036.728 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.210.558 |
| VENITURI TOTALE | 62.227.309 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.351.784 |
| Profitul brut | 875.525 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 752.698 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| Active imobilizate | 136.146 |
| Active circulante | 5.218.016 |
| Stocuri | 24.248 |
| Creante | 4.674.256 |
| Disponibilitati | 519.512 |
| Cheltuieli in avans | 4.608 |
| Datorii | 4.950.597 |
| Capitaluri proprii | 408.173 |
| Capital social | 120.000 |
| Cifra de afaceri | 42.242.611 |
| Venituri totale | 42.250.877 |
| Cheltuieli totale | 41.914.875 |
| Profit brut | 336.002 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 286.603 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 34.968 |
| Active circulante | 2.005.908 |
| Stocuri | 1.759 |
| Creante | 1.746.236 |
| Disponibilitati | 257.913 |
| Cheltuieli in avans | 100 |
| Datorii | 1.899.408 |
| Capitaluri proprii | 141.568 |
| Capital social | 120.000 |
| Cifra de afaceri | 4.718.418 |
| Venituri totale | 4.719.033 |
| Cheltuieli totale | 4.689.260 |
| Profit brut | 29.773 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.558 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 8.915 |
| Stocuri | 814 |
| Creante | 300 |
| Disponibilitati | 7.801 |
| Datorii | 9.705 |
| Capitaluri proprii | -790 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 32.660 |
| Venituri totale | 32.880 |
| Cheltuieli totale | 32.887 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 990 |
| Nr. salariati | 1 |