DEPARTAMENTUL DE ACHIZITII SRL
| Denumire | DEPARTAMENTUL DE ACHIZITII SRL |
| CUI | 35332860 |
| Nr. Reg. Com. | J2015015296409 |
| EUID | ROONRC.J2015015296409 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-12-16 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RAMADA BUILDING SOLUTIONS SRL | - | România |
| COSMIN - MIHAI ENACHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 343 435 | 73 114 | 7 008 054 | 988 483 | 7 226 948 | 1 218 553 | 2 |
| 2024 | 30 151 379 | 403 045 | 4 447 983 | 687 831 | 5 176 897 | 1 433 467 | 2 |
| 2023 | 29 727 765 | 449 875 | 3 941 077 | 470 788 | 4 913 301 | 1 459 422 | 2 |
| 2022 | 31 362 672 | 455 685 | 4 284 695 | 499 384 | 4 774 704 | 1 009 547 | 2 |
| 2021 | 22 746 008 | 423 862 | 3 118 180 | 73 428 | 4 041 200 | 1 010 862 | 2 |
| 2020 | 11 180 373 | 277 145 | 2 530 495 | 140 699 | 2 959 666 | 582 808 | 2 |
| 2019 | 2 037 819 | 172 573 | 1 158 926 | 60 629 | 1 403 559 | 305 662 | 1 |
| 2018 | 419 059 | 98 450 | 18 549 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 323 966 | 43 825 | 20 931 | — | — | — | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises35 343 435 lei
17%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DEPARTAMENTUL DE ACHIZITII SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DEPARTAMENTUL DE ACHIZITII SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DEPARTAMENTUL DE ACHIZITII SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DEPARTAMENTUL DE ACHIZITII SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 687.831 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.176.897 |
| Creante | 3.280.500 |
| Casa si conturi la banci | 1.896.397 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.722 |
| DATORII | 4.447.983 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.433.467 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.151.379 |
| VENITURI TOTALE | 30.215.755 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.751.408 |
| Profitul brut | 464.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 403.045 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 470.788 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.913.301 |
| Creante | 3.391.495 |
| Casa si conturi la banci | 1.521.806 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.410 |
| DATORII | 3.941.077 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.459.422 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.727.765 |
| VENITURI TOTALE | 29.772.736 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.261.093 |
| Profitul brut | 511.643 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 449.875 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 499.384 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.774.704 |
| Creante | 3.504.496 |
| Casa si conturi la banci | 1.270.208 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.154 |
| DATORII | 4.284.695 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.009.547 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.362.672 |
| VENITURI TOTALE | 31.397.121 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.870.863 |
| Profitul brut | 526.258 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 455.685 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 73.428 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.041.200 |
| Stocuri | 1.045 |
| Creante | 2.913.673 |
| Casa si conturi la banci | 1.126.482 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.414 |
| DATORII | 3.118.180 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.010.862 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.746.008 |
| VENITURI TOTALE | 22.886.331 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.401.336 |
| Profitul brut | 484.995 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 423.862 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| Active imobilizate | 140.699 |
| Active circulante | 2.959.666 |
| Stocuri | 1.045 |
| Creante | 1.992.150 |
| Disponibilitati | 966.471 |
| Cheltuieli in avans | 12.938 |
| Datorii | 2.530.495 |
| Capitaluri proprii | 582.808 |
| Capital social | 50.000 |
| Cifra de afaceri | 11.180.373 |
| Venituri totale | 11.189.563 |
| Cheltuieli totale | 10.871.713 |
| Profit brut | 317.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 277.145 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 60.629 |
| Active circulante | 1.403.559 |
| Creante | 770.885 |
| Disponibilitati | 632.674 |
| Cheltuieli in avans | 400 |
| Datorii | 1.158.926 |
| Capitaluri proprii | 305.662 |
| Capital social | 50.000 |
| Cifra de afaceri | 2.037.819 |
| Venituri totale | 2.040.376 |
| Cheltuieli totale | 1.856.884 |
| Profit brut | 183.492 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 172.573 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.684 |
| Active circulante | 143.955 |
| Creante | 44.777 |
| Disponibilitati | 99.178 |
| Datorii | 18.549 |
| Capitaluri proprii | 133.090 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 419.059 |
| Venituri totale | 419.059 |
| Cheltuieli totale | 316.418 |
| Profit brut | 102.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 98.450 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 554 |
| Active circulante | 98.742 |
| Creante | 34.916 |
| Disponibilitati | 63.826 |
| Datorii | 20.931 |
| Capitaluri proprii | 78.365 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 323.966 |
| Venituri totale | 323.966 |
| Cheltuieli totale | 273.258 |
| Profit brut | 50.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 43.825 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 676 |
| Active circulante | 45.836 |
| Creante | 19.618 |
| Disponibilitati | 26.218 |
| Datorii | 11.973 |
| Capitaluri proprii | 34.539 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 174.524 |
| Venituri totale | 174.524 |
| Cheltuieli totale | 134.093 |
| Profit brut | 40.431 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.104 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |