JUNGHEINRICH ROMÂNIA SRL
| Denumire | JUNGHEINRICH ROMÂNIA SRL |
| CUI | 35287610 |
| Nr. Reg. Com. | J2015001732296 |
| EUID | ROONRC.J2015001732296 |
| CAEN | 4614 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-12-03 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIACĂRU GABRIELA | - | România |
| PREGET NICOLE | - | Germania |
| VLAD BURLACU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 201 245 972 | -8 451 439 | 266 425 074 | 195 124 302 | 75 301 994 | 3 198 588 | 170 |
| 2024 | 200 962 725 | -3 385 437 | 261 573 494 | 198 276 408 | 75 947 040 | 11 650 027 | 167 |
| 2023 | 207 103 300 | -9 586 192 | 235 213 400 | 185 347 560 | 65 977 756 | 15 035 464 | 169 |
| 2022 | 209 646 722 | 6 058 344 | 199 959 368 | 149 307 079 | 76 408 870 | 24 621 656 | 168 |
| 2021 | 159 643 028 | 5 287 436 | 187 091 429 | 128 419 599 | 84 698 576 | 18 563 312 | 175 |
| 2020 | 146 928 113 | -6 996 650 | 154 988 660 | 95 424 534 | 73 394 956 | 13 275 875 | 170 |
| 2019 | 145 489 760 | 600 746 | 134 666 150 | 102 483 601 | 52 674 914 | 20 272 525 | 145 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises201 245 972 lei
0%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “JUNGHEINRICH ROMÂNIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4614 Rev. 2 (echivalent: 4614 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane |
| Descriere Activitate | Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane |
| Cod CAEN principal | 46 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Prahova , domeniul 4614: Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „JUNGHEINRICH ROMÂNIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „JUNGHEINRICH ROMÂNIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „JUNGHEINRICH ROMÂNIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 198.276.408 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 75.947.040 |
| Stocuri | 28.797.469 |
| Creante | 36.257.890 |
| Casa si conturi la banci | 10.891.681 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 493.996 |
| DATORII | 261.573.494 |
| PROVIZIOANE | 1.493.923 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.650.027 |
| Capital subscris varsat | 11.799.000 |
| Cifra de afaceri neta | 200.962.725 |
| VENITURI TOTALE | 213.903.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 217.288.610 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.385.437 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.385.437 |
| Numar mediu de salariati | 167 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 185.347.560 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 65.977.756 |
| Stocuri | 27.013.545 |
| Creante | 37.789.917 |
| Casa si conturi la banci | 1.174.294 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 638.564 |
| DATORII | 235.213.400 |
| PROVIZIOANE | 1.715.016 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.035.464 |
| Capital subscris varsat | 11.799.000 |
| Cifra de afaceri neta | 207.103.300 |
| VENITURI TOTALE | 215.323.602 |
| CHELTUIELI TOTALE | 224.909.794 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.586.192 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.586.192 |
| Numar mediu de salariati | 169 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 149.307.079 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 76.408.870 |
| Stocuri | 24.939.533 |
| Creante | 46.393.241 |
| Casa si conturi la banci | 5.076.096 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 397.340 |
| DATORII | 199.959.368 |
| PROVIZIOANE | 1.532.265 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.621.656 |
| Capital subscris varsat | 11.799.000 |
| Cifra de afaceri neta | 209.646.722 |
| VENITURI TOTALE | 219.052.104 |
| CHELTUIELI TOTALE | 212.160.955 |
| Profitul brut | 6.891.149 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.058.344 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 168 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 128.419.599 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 84.698.576 |
| Stocuri | 33.381.764 |
| Creante | 46.967.606 |
| Casa si conturi la banci | 4.349.206 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 396.655 |
| DATORII | 187.091.429 |
| VENITURI IN AVANS | 6.619.441 |
| PROVIZIOANE | 1.240.648 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.563.312 |
| Capital subscris varsat | 11.799.000 |
| Cifra de afaceri neta | 159.643.028 |
| VENITURI TOTALE | 167.655.002 |
| CHELTUIELI TOTALE | 161.552.799 |
| Profitul brut | 6.102.203 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.287.436 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 175 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 95.424.534 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 73.394.956 |
| Stocuri | 25.520.066 |
| Creante | 36.830.143 |
| Casa si conturi la banci | 11.044.747 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 275.616 |
| DATORII | 154.988.660 |
| PROVIZIOANE | 830.571 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.275.875 |
| Capital subscris varsat | 11.799.000 |
| Cifra de afaceri neta | 146.928.113 |
| VENITURI TOTALE | 148.793.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 155.235.821 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.442.821 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.996.650 |
| Numar mediu de salariati | 170 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 102.483.601 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 52.674.914 |
| Stocuri | 16.084.379 |
| Creante | 33.732.131 |
| Casa si conturi la banci | 2.858.404 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 758.565 |
| DATORII | 134.666.150 |
| PROVIZIOANE | 978.405 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.272.525 |
| Capital subscris varsat | 11.799.000 |
| Cifra de afaceri neta | 145.489.760 |
| VENITURI TOTALE | 147.800.766 |
| CHELTUIELI TOTALE | 146.492.312 |
| Profitul brut | 1.308.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 600.746 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 145 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 86.692.148 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 63.471.956 |
| Stocuri | 21.518.832 |
| Creante | 38.513.529 |
| Casa si conturi la banci | 3.439.595 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 550.498 |
| DATORII | 128.882.020 |
| PROVIZIOANE | 1.167.618 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.664.964 |
| Capital subscris varsat | 11.799.000 |
| Cifra de afaceri neta | 149.749.183 |
| VENITURI TOTALE | 151.944.748 |
| CHELTUIELI TOTALE | 148.515.803 |
| Profitul brut | 3.428.945 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.405.569 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 132 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 68.340.882 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 57.368.794 |
| Stocuri | 20.086.204 |
| Creante | 31.949.534 |
| Casa si conturi la banci | 5.333.056 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 442.407 |
| DATORII | 107.297.245 |
| PROVIZIOANE | 595.443 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.259.395 |
| Capital subscris varsat | 11.799.000 |
| Cifra de afaceri neta | 119.612.174 |
| VENITURI TOTALE | 122.887.788 |
| CHELTUIELI TOTALE | 121.152.165 |
| Profitul brut | 1.735.623 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.018.056 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 56.691.093 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.665.116 |
| Stocuri | 9.276.051 |
| Creante | 22.015.038 |
| Casa si conturi la banci | 8.374.027 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99.744 |
| DATORII | 78.838.321 |
| PROVIZIOANE | 376.292 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.241.340 |
| Capital subscris varsat | 11.799.000 |
| Cifra de afaceri neta | 87.081.224 |
| VENITURI TOTALE | 89.410.523 |
| CHELTUIELI TOTALE | 82.520.385 |
| Profitul brut | 6.890.138 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.442.373 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |