BFG PACKAGING SRL
| Denumire | BFG PACKAGING SRL |
| CUI | 35078789 |
| Nr. Reg. Com. | J2024000280158 |
| EUID | ROONRC.J40/15271/2015 |
| CAEN | 2222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-12-16 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| Hoet Roderik Gerard | - | România |
| Hoet Roderik Gerard | - | România |
| AVRĂMIA AMOROS-ANDREI | - | România |
| HOET CARLOS EDUARDO | - | Olanda |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84 817 619 | -5 364 656 | 37 779 848 | 41 746 849 | 19 800 181 | 15 142 063 | 192 |
| 2024 | 82 489 244 | -6 646 377 | 46 135 720 | 63 327 785 | 25 454 412 | 33 349 614 | 175 |
| 2023 | 77 087 410 | -22 584 132 | 52 421 956 | 73 411 678 | 29 725 629 | 39 995 992 | 190 |
| 2022 | 95 014 903 | -5 951 745 | 71 717 925 | 88 201 523 | 57 729 607 | 62 381 072 | 196 |
| 2021 | 108 262 717 | 11 831 709 | 64 891 529 | 73 204 847 | 51 192 280 | 45 178 773 | 152 |
| 2020 | 68 728 959 | 7 958 454 | 39 013 654 | 48 726 760 | 24 504 720 | 33 347 063 | 131 |
| 2019 | 58 163 115 | 6 993 764 | 33 781 002 | 44 032 357 | 15 168 626 | 25 388 609 | 124 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises84 817 619 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BFG PACKAGING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2222 Rev. 2 (echivalent: 2222 Rev. 1, 2222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Cod CAEN principal | 22 Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Dâmboviţa , domeniul 2222: Alte activități de tipărire
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BFG PACKAGING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BFG PACKAGING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BFG PACKAGING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 63.327.785 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.454.412 |
| Stocuri | 18.944.397 |
| Creante | 6.144.566 |
| Casa si conturi la banci | 365.449 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.629 |
| DATORII | 46.135.720 |
| VENITURI IN AVANS | 9.126.378 |
| PROVIZIOANE | 203.114 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.349.614 |
| Capital subscris varsat | 17.341.734 |
| Cifra de afaceri neta | 82.489.244 |
| VENITURI TOTALE | 84.198.500 |
| CHELTUIELI TOTALE | 90.844.877 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.646.377 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.646.377 |
| Numar mediu de salariati | 175 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 73.411.678 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.725.629 |
| Stocuri | 22.305.758 |
| Creante | 5.214.275 |
| Casa si conturi la banci | 2.205.596 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.242 |
| DATORII | 52.421.956 |
| VENITURI IN AVANS | 10.418.247 |
| PROVIZIOANE | 320.354 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.995.992 |
| Capital subscris varsat | 17.341.734 |
| Cifra de afaceri neta | 77.087.410 |
| VENITURI TOTALE | 77.143.299 |
| CHELTUIELI TOTALE | 99.727.431 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.584.132 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 22.584.132 |
| Numar mediu de salariati | 190 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 88.201.523 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 57.729.607 |
| Stocuri | 37.450.310 |
| Creante | 14.995.703 |
| Casa si conturi la banci | 5.283.594 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.866 |
| DATORII | 71.717.925 |
| VENITURI IN AVANS | 11.901.999 |
| CAPITALURI - TOTAL | 62.381.072 |
| Capital subscris varsat | 17.341.734 |
| Cifra de afaceri neta | 95.014.903 |
| VENITURI TOTALE | 108.452.177 |
| CHELTUIELI TOTALE | 114.403.922 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.951.745 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.951.745 |
| Numar mediu de salariati | 196 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 73.204.847 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 51.192.280 |
| Stocuri | 23.015.030 |
| Creante | 24.016.981 |
| Casa si conturi la banci | 4.160.269 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.075 |
| DATORII | 64.891.529 |
| VENITURI IN AVANS | 14.363.900 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 45.178.773 |
| Capital subscris varsat | 17.341.734 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 108.262.717 |
| VENITURI TOTALE | 112.378.904 |
| CHELTUIELI TOTALE | 100.026.198 |
| Profitul brut | 12.352.706 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.831.709 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 152 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.726.760 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.504.720 |
| Stocuri | 13.670.182 |
| Creante | 7.726.867 |
| Casa si conturi la banci | 3.107.671 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.921 |
| DATORII | 39.013.654 |
| VENITURI IN AVANS | 897.684 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.347.063 |
| Capital subscris varsat | 17.341.734 |
| Cifra de afaceri neta | 68.728.959 |
| VENITURI TOTALE | 69.390.874 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.686.126 |
| Profitul brut | 9.704.748 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.958.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 131 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.032.357 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.168.626 |
| Stocuri | 6.338.978 |
| Creante | 6.377.985 |
| Casa si conturi la banci | 2.451.663 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.072 |
| DATORII | 33.781.002 |
| PROVIZIOANE | 54.444 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.388.609 |
| Capital subscris varsat | 17.341.734 |
| Cifra de afaceri neta | 58.163.115 |
| VENITURI TOTALE | 62.971.475 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.544.989 |
| Profitul brut | 8.426.486 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.993.764 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.645.567 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.071.673 |
| Stocuri | 5.161.940 |
| Creante | 4.326.815 |
| Casa si conturi la banci | 1.582.918 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.323 |
| DATORII | 43.984.601 |
| PROVIZIOANE | 69.773 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.681.189 |
| Capital subscris varsat | 17.341.734 |
| Cifra de afaceri neta | 48.960.911 |
| VENITURI TOTALE | 50.955.673 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.947.763 |
| Profitul brut | 7.007.910 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.489.021 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.494.514 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.585.833 |
| Stocuri | 5.299.379 |
| Creante | 3.820.926 |
| Casa si conturi la banci | 2.465.528 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.405 |
| DATORII | 50.848.140 |
| PROVIZIOANE | 54.444 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.807.832 |
| Capital subscris varsat | 17.341.734 |
| Cifra de afaceri neta | 47.746.051 |
| VENITURI TOTALE | 49.565.517 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.063.340 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.497.823 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.116.865 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.073.891 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.693.374 |
| Stocuri | 5.477.076 |
| Creante | 4.522.843 |
| Casa si conturi la banci | 2.693.455 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.694 |
| DATORII | 46.466.926 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.309.033 |
| Capital subscris varsat | 17.341.734 |
| Cifra de afaceri neta | 18.950.780 |
| VENITURI TOTALE | 21.367.021 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.252.669 |
| Profitul brut | 2.114.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.114.352 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |