TOMTIM TOMNATIC SRL
| Denumire | TOMTIM TOMNATIC SRL |
| CUI | 3484894 |
| Nr. Reg. Com. | J35/889/1991 |
| EUID | ROONRC.J1991000889357 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-06-06 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BLANKE THOMAS | - | Germania |
| BLANKE THOMAS | - | Germania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50 102 019 | 2 780 336 | 56 882 752 | 16 549 613 | 43 350 179 | 3 348 554 | 26 |
| 2024 | 45 946 252 | -8 144 636 | 58 497 074 | 18 171 915 | 35 698 666 | -4 431 799 | 24 |
| 2023 | 38 519 550 | -10 398 592 | 58 536 145 | 21 665 525 | 40 161 382 | 3 712 836 | 24 |
| 2022 | 49 943 660 | 8 834 500 | 53 452 364 | 18 829 480 | 48 426 288 | 14 111 428 | 24 |
| 2021 | 43 204 312 | 6 115 176 | 45 474 565 | 16 967 062 | 33 526 480 | 5 255 760 | 24 |
| 2020 | 33 396 119 | -6 094 616 | 49 230 488 | 18 900 903 | 29 447 228 | -690 385 | 27 |
| 2019 | 26 299 781 | -6 499 335 | 47 516 313 | 20 348 133 | 32 358 869 | 5 404 230 | 30 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises50 102 019 lei
9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOMTIM TOMNATIC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOMTIM TOMNATIC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOMTIM TOMNATIC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOMTIM TOMNATIC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.171.915 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.698.666 |
| Stocuri | 23.090.233 |
| Creante | 12.320.212 |
| Casa si conturi la banci | 288.221 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 194.694 |
| DATORII | 58.497.074 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.431.799 |
| Capital subscris varsat | 13.800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.946.252 |
| VENITURI TOTALE | 47.387.579 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.532.215 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.144.636 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 8.144.636 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.665.525 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.161.382 |
| Stocuri | 26.675.549 |
| Creante | 12.750.788 |
| Casa si conturi la banci | 735.045 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 422.074 |
| DATORII | 58.536.145 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.712.836 |
| Capital subscris varsat | 13.800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.519.550 |
| VENITURI TOTALE | 47.770.238 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.168.830 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.398.592 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.398.592 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.829.480 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 48.426.288 |
| Stocuri | 34.316.504 |
| Creante | 12.550.058 |
| Casa si conturi la banci | 1.559.726 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 308.024 |
| DATORII | 53.452.364 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.111.428 |
| Capital subscris varsat | 13.800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.943.660 |
| VENITURI TOTALE | 65.974.027 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.076.397 |
| Profitul brut | 8.897.630 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.834.500 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.967.062 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.526.480 |
| Stocuri | 23.616.807 |
| Creante | 8.331.738 |
| Casa si conturi la banci | 1.577.935 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 236.783 |
| DATORII | 45.474.565 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.255.760 |
| Capital subscris varsat | 13.800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 43.204.312 |
| VENITURI TOTALE | 53.503.634 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.388.458 |
| Profitul brut | 6.115.176 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.115.176 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.900.903 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.447.228 |
| Stocuri | 18.509.506 |
| Creante | 8.813.858 |
| Casa si conturi la banci | 2.123.864 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 191.972 |
| DATORII | 49.230.488 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -690.385 |
| Capital subscris varsat | 13.800.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 33.396.119 |
| VENITURI TOTALE | 41.056.749 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.151.365 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.094.616 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.094.616 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.348.133 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.358.869 |
| Stocuri | 20.174.809 |
| Creante | 12.120.919 |
| Casa si conturi la banci | 63.141 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 213.541 |
| DATORII | 47.516.313 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.404.230 |
| Capital subscris varsat | 13.800.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 26.299.781 |
| VENITURI TOTALE | 37.638.140 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.137.475 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.499.335 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.499.335 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.762.252 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.746.066 |
| Stocuri | 16.137.172 |
| Creante | 12.083.860 |
| Casa si conturi la banci | 525.034 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 347.746 |
| DATORII | 37.479.495 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.376.569 |
| Capital subscris varsat | 13.800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.466.911 |
| VENITURI TOTALE | 48.839.408 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.859.040 |
| Profitul brut | 4.980.368 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.583.867 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.284.259 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.352.432 |
| Stocuri | 12.701.733 |
| Creante | 6.043.702 |
| Casa si conturi la banci | 606.997 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 260.571 |
| DATORII | 28.104.560 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.792.702 |
| Capital subscris varsat | 13.800.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 23.760.806 |
| VENITURI TOTALE | 32.156.214 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.855.847 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 699.633 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 699.633 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.634.124 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.515.421 |
| Stocuri | 10.839.775 |
| Creante | 8.906.865 |
| Casa si conturi la banci | 1.768.781 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 148.173 |
| DATORII | 26.804.516 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 867 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.492.335 |
| Capital subscris varsat | 13.800.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 27.910.158 |
| VENITURI TOTALE | 32.207.150 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.034.207 |
| Profitul brut | 4.172.943 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.172.943 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |