YILDIZ ENTEGRE ROMANIA S.A.
| Denumire | YILDIZ ENTEGRE ROMANIA S.A. |
| CUI | 34826768 |
| Nr. Reg. Com. | J2019002960036 |
| EUID | ROONRC.J23/2631/2015 |
| CAEN | 1621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-07-29 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FEHMI YILDIZ | - | Turcia |
| HASAN YILDIZ | - | Turcia |
| ISMAIL HAKKI YILDIZ | - | Turcia |
| COCEI RĂZVAN-ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 198 361 956 | -74 919 905 | 372 720 692 | 433 677 257 | 59 759 111 | 120 158 279 | 225 |
| 2024 | 265 405 162 | -69 401 421 | 341 479 650 | 473 942 246 | 63 160 135 | 195 078 184 | 216 |
| 2023 | 504 431 482 | -58 773 270 | 424 616 291 | 550 048 439 | 141 191 730 | 265 632 843 | 221 |
| 2022 | 723 170 620 | 22 334 132 | 507 252 356 | 675 731 082 | 202 830 194 | 370 692 911 | 237 |
| 2021 | 585 374 450 | 57 832 636 | 589 823 360 | 743 335 435 | 195 583 106 | 348 358 779 | 247 |
| 2020 | 354 075 693 | -59 957 256 | 621 203 917 | 786 644 621 | 125 462 969 | 290 526 143 | 217 |
| 2019 | 229 648 582 | -43 693 356 | 705 361 745 | 754 787 358 | 163 441 987 | 212 381 240 | 220 |
| 2018 | 49 410 766 | -58 507 413 | 837 169 097 | — | — | — | 232 |
| 2017 | 393 477 | -24 578 140 | 581 715 259 | — | — | — | 189 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises198 361 956 lei
-25%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “YILDIZ ENTEGRE ROMANIA S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 1621 Rev. 2 (echivalent: 1621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn |
| Descriere Activitate | Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn |
| Cod CAEN principal | 16 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Argeş , domeniul 1621: Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „YILDIZ ENTEGRE ROMANIA S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „YILDIZ ENTEGRE ROMANIA S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „YILDIZ ENTEGRE ROMANIA S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 473.942.246 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 63.160.135 |
| Stocuri | 47.422.579 |
| Creante | 14.062.014 |
| Casa si conturi la banci | 1.675.542 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 282.985 |
| DATORII | 341.479.650 |
| PROVIZIOANE | 827.532 |
| CAPITALURI - TOTAL | 195.078.184 |
| Capital subscris varsat | 460.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 265.405.162 |
| VENITURI TOTALE | 278.533.349 |
| CHELTUIELI TOTALE | 344.806.305 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 66.272.956 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 69.401.421 |
| Numar mediu de salariati | 216 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 550.048.439 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 141.191.730 |
| Stocuri | 95.387.923 |
| Creante | 44.832.143 |
| Casa si conturi la banci | 971.664 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.471 |
| DATORII | 424.616.291 |
| PROVIZIOANE | 1.064.506 |
| CAPITALURI - TOTAL | 265.632.843 |
| Capital subscris varsat | 460.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 504.431.482 |
| VENITURI TOTALE | 531.737.614 |
| CHELTUIELI TOTALE | 590.510.884 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 58.773.270 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 58.773.270 |
| Numar mediu de salariati | 221 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 675.731.082 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 202.830.194 |
| Stocuri | 120.001.730 |
| Creante | 81.803.256 |
| Casa si conturi la banci | 1.025.208 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 207.016 |
| DATORII | 507.252.356 |
| PROVIZIOANE | 823.025 |
| CAPITALURI - TOTAL | 370.692.911 |
| Capital subscris varsat | 460.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 723.170.620 |
| VENITURI TOTALE | 706.980.130 |
| CHELTUIELI TOTALE | 684.645.998 |
| Profitul brut | 22.334.132 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 22.334.132 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 237 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 743.335.435 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 195.583.106 |
| Stocuri | 142.087.412 |
| Creante | 53.222.318 |
| Casa si conturi la banci | 273.376 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 187.941 |
| DATORII | 589.823.360 |
| PROVIZIOANE | 924.343 |
| CAPITALURI - TOTAL | 348.358.779 |
| Capital subscris varsat | 460.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 585.374.450 |
| VENITURI TOTALE | 509.396.591 |
| CHELTUIELI TOTALE | 451.563.955 |
| Profitul brut | 57.832.636 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 57.832.636 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 247 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 786.644.621 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 125.462.969 |
| Stocuri | 85.489.420 |
| Creante | 38.889.216 |
| Casa si conturi la banci | 1.084.333 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 465.616 |
| DATORII | 621.203.917 |
| PROVIZIOANE | 843.146 |
| CAPITALURI - TOTAL | 290.526.143 |
| Capital subscris varsat | 339.293.510 |
| Cifra de afaceri neta | 354.075.693 |
| VENITURI TOTALE | 282.540.163 |
| CHELTUIELI TOTALE | 342.497.419 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 59.957.256 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 59.957.256 |
| Numar mediu de salariati | 217 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 754.787.358 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 163.441.987 |
| Stocuri | 130.604.647 |
| Creante | 31.163.125 |
| Casa si conturi la banci | 1.674.215 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 448.335 |
| DATORII | 705.361.745 |
| PROVIZIOANE | 934.695 |
| CAPITALURI - TOTAL | 212.381.240 |
| Capital subscris varsat | 339.293.510 |
| Cifra de afaceri neta | 229.648.582 |
| VENITURI TOTALE | 247.179.509 |
| CHELTUIELI TOTALE | 290.872.865 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 43.693.356 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 43.693.356 |
| Numar mediu de salariati | 220 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 702.144.347 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 172.949.690 |
| Stocuri | 124.047.214 |
| Creante | 41.619.471 |
| Casa si conturi la banci | 7.283.005 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.428.995 |
| DATORII | 837.169.097 |
| PROVIZIOANE | 397.849 |
| CAPITALURI - TOTAL | 61.956.086 |
| Capital subscris varsat | 145.175.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.410.766 |
| VENITURI TOTALE | 81.116.988 |
| CHELTUIELI TOTALE | 139.624.401 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 58.507.413 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 58.507.413 |
| Numar mediu de salariati | 232 |
| Active imobilizate | 584.305.887 |
| Active circulante | 94.367.136 |
| Stocuri | 5.613.931 |
| Creante | 43.706.303 |
| Disponibilitati | 45.046.902 |
| Cheltuieli in avans | 23.848.517 |
| Datorii | 581.715.259 |
| Provizioane | 342.783 |
| Capitaluri proprii | 120.463.498 |
| Capital social | 145.175.000 |
| Cifra de afaceri | 393.477 |
| Venituri totale | 10.238.936 |
| Cheltuieli totale | 34.817.076 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.578.140 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 24.578.140 |
| Nr. salariati | 189 |
| Active imobilizate | 237.998.010 |
| Active circulante | 35.156.442 |
| Creante | 32.485.310 |
| Disponibilitati | 2.671.132 |
| Cheltuieli in avans | 25.795.876 |
| Datorii | 153.908.690 |
| Capitaluri proprii | 145.041.638 |
| Capital social | 132.164.600 |
| Cifra de afaceri | 619.772 |
| Venituri totale | 7.001.989 |
| Cheltuieli totale | 6.682.975 |
| Profit brut | 319.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.946 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-02-05 12:37:16 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-02-05 12:37:16 |