BANAURS NICOLETA SPERANTA SI BANAURS TUDOR SNC
| Denumire | BANAURS NICOLETA SPERANTA SI BANAURS TUDOR SNC |
| CUI | 3468120 |
| Nr. Reg. Com. | J15/194/1993 |
| EUID | ROONRC.J15/194/1993 |
| CAEN | 5630 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ ÎN NUME COLECTIV |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-01-19 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BANAURS TUDOR | - | România |
| BANAURS NICOLETA SPERANŢA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 55 765 | 0 | 0 | -55 765 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 55 765 | 0 | 0 | -55 765 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 51 454 | 0 | 265 | -51 189 | 0 |
| 2022 | 116 987 | 2 288 | 51 454 | 0 | 265 | -51 189 | 1 |
| 2021 | 109 167 | 8 972 | 111 018 | 43 079 | 14 330 | -53 478 | 1 |
| 2020 | 119 696 | 12 838 | 131 133 | 43 079 | 32 473 | -55 450 | 2 |
| 2019 | 185 324 | 2 133 | 126 814 | 43 079 | 15 316 | -68 288 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BANAURS NICOLETA SPERANTA SI BANAURS TUDOR SNC”
| Cod CAEN preponderent | 5630 Rev. 2 (echivalent: 5630 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Baruri și alte activități de servire a băuturilor |
| Descriere Activitate | Baruri și alte activități de servire a băuturilor |
| Cod CAEN principal | 56 Baruri și alte activități de servire a băuturilor |
| Descriere activitate (principal) | Restaurante și alte activități de servicii de alimentație |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BANAURS NICOLETA SPERANTA SI BANAURS TUDOR SNC" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BANAURS NICOLETA SPERANTA SI BANAURS TUDOR SNC"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BANAURS NICOLETA SPERANTA SI BANAURS TUDOR SNC"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Datorii | 55.765 |
| Capitaluri proprii | -55.765 |
| Capital social | 201 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 265 |
| Disponibilitati | 265 |
| Datorii | 51.454 |
| Capitaluri proprii | -51.189 |
| Capital social | 201 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 265 |
| Disponibilitati | 265 |
| Datorii | 51.454 |
| Capitaluri proprii | -51.189 |
| Capital social | 201 |
| Cifra de afaceri | 116.987 |
| Venituri totale | 120.487 |
| Cheltuieli totale | 116.969 |
| Profit brut | 3.518 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.288 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 43.079 |
| Active circulante | 14.330 |
| Stocuri | 11.903 |
| Disponibilitati | 2.427 |
| Cheltuieli in avans | 131 |
| Datorii | 111.018 |
| Capitaluri proprii | -53.478 |
| Capital social | 201 |
| Cifra de afaceri | 109.167 |
| Venituri totale | 111.139 |
| Cheltuieli totale | 101.075 |
| Profit brut | 10.064 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.972 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 43.079 |
| Active circulante | 32.473 |
| Stocuri | 31.323 |
| Disponibilitati | 1.150 |
| Cheltuieli in avans | 131 |
| Datorii | 131.133 |
| Capitaluri proprii | -55.450 |
| Capital social | 201 |
| Cifra de afaceri | 119.696 |
| Venituri totale | 125.246 |
| Cheltuieli totale | 111.211 |
| Profit brut | 14.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.838 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 43.079 |
| Active circulante | 15.316 |
| Stocuri | 15.144 |
| Disponibilitati | 172 |
| Cheltuieli in avans | 131 |
| Datorii | 126.814 |
| Capitaluri proprii | -68.288 |
| Capital social | 201 |
| Cifra de afaceri | 185.324 |
| Venituri totale | 185.324 |
| Cheltuieli totale | 181.361 |
| Profit brut | 3.963 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.133 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 43.079 |
| Active circulante | 25.692 |
| Stocuri | 17.251 |
| Disponibilitati | 8.441 |
| Cheltuieli in avans | 131 |
| Datorii | 139.323 |
| Capitaluri proprii | -70.421 |
| Capital social | 201 |
| Cifra de afaceri | 205.664 |
| Venituri totale | 205.664 |
| Cheltuieli totale | 195.219 |
| Profit brut | 10.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.853 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 43.079 |
| Active circulante | 33.481 |
| Stocuri | 26.132 |
| Disponibilitati | 7.349 |
| Cheltuieli in avans | 131 |
| Datorii | 155.965 |
| Capitaluri proprii | -79.274 |
| Capital social | 201 |
| Cifra de afaceri | 161.038 |
| Venituri totale | 161.038 |
| Cheltuieli totale | 149.974 |
| Profit brut | 11.064 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.346 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 43.079 |
| Active circulante | 17.809 |
| Stocuri | 16.937 |
| Disponibilitati | 872 |
| Cheltuieli in avans | 131 |
| Datorii | 139.346 |
| Capitaluri proprii | -78.327 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 126.601 |
| Venituri totale | 126.601 |
| Cheltuieli totale | 131.981 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.380 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.324 |