HTO ARCHITECTURE & ENGINEERING SRL
| Denumire | HTO ARCHITECTURE & ENGINEERING SRL |
| CUI | 34585830 |
| Nr. Reg. Com. | J2015006520409 |
| EUID | ROONRC.J2015006520409 |
| CAEN | 4619 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-05-29 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SCHALLY ANAMARIA ALINA EUGENIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 798 843 | 3 119 481 | 8 093 412 | — | — | — | 8 |
| 2024 | 9 658 447 | 853 164 | 7 548 805 | 7 664 671 | 9 452 641 | 9 569 088 | 8 |
| 2023 | 11 966 837 | 802 845 | 4 505 987 | 7 438 417 | 8 299 971 | 11 229 388 | 5 |
| 2022 | 28 517 111 | 6 741 467 | 13 450 499 | 8 990 455 | 14 887 151 | 10 427 107 | 6 |
| 2021 | 9 914 981 | 525 310 | 6 887 200 | 8 577 582 | 6 810 290 | 8 500 672 | 12 |
| 2020 | 10 824 726 | 915 156 | 5 712 132 | 5 525 540 | 8 611 955 | 8 425 363 | 14 |
| 2019 | 34 615 696 | 7 677 734 | 5 569 322 | 1 598 728 | 11 962 577 | 7 991 983 | 14 |
| 2018 | 25 706 919 | 6 642 447 | 7 788 395 | 1 713 949 | 12 925 526 | 6 853 214 | 12 |
| 2017 | 13 508 254 | 1 133 325 | 9 399 892 | 419 263 | 10 639 687 | 1 675 315 | 12 |
| 2016 | 14 229 941 | 570 959 | 3 884 161 | 471 373 | 4 079 238 | 676 946 | 8 |
Statistics
Commercial networks and enterprises22 798 843 lei
136%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HTO ARCHITECTURE & ENGINEERING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4619 Rev. 2 (echivalent: 4619 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Intermedieri în comerțul cu produse diverse |
| Descriere Activitate | Intermedieri în comerțul cu produse diverse |
| Cod CAEN principal | 46 Intermedieri în comerțul cu produse diverse |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HTO ARCHITECTURE & ENGINEERING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HTO ARCHITECTURE & ENGINEERING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HTO ARCHITECTURE & ENGINEERING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.664.671 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.452.641 |
| Stocuri | 2.197.750 |
| Creante | 3.287.048 |
| Casa si conturi la banci | 3.967.843 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 581 |
| DATORII | 7.548.805 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.569.088 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.658.447 |
| VENITURI TOTALE | 10.954.649 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.915.105 |
| Profitul brut | 1.039.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 853.164 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.438.417 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.299.971 |
| Stocuri | 1.104.514 |
| Creante | 3.566.049 |
| Casa si conturi la banci | 3.629.408 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -3.013 |
| DATORII | 4.505.987 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.229.388 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.966.837 |
| VENITURI TOTALE | 14.931.970 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.965.910 |
| Profitul brut | 966.060 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 802.845 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.990.455 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.887.151 |
| Stocuri | 6.714.755 |
| Creante | 2.917.497 |
| Casa si conturi la banci | 5.254.899 |
| DATORII | 13.450.499 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.427.107 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 28.517.111 |
| VENITURI TOTALE | 30.017.760 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.221.314 |
| Profitul brut | 7.796.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.741.467 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.577.582 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.810.290 |
| Stocuri | 2.370.406 |
| Creante | 2.002.029 |
| Casa si conturi la banci | 2.437.855 |
| DATORII | 6.887.200 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.500.672 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.914.981 |
| VENITURI TOTALE | 11.345.509 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.712.436 |
| Profitul brut | 633.073 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 525.310 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.525.540 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.611.955 |
| Stocuri | 4.498.474 |
| Creante | 1.003.619 |
| Casa si conturi la banci | 3.109.862 |
| DATORII | 5.712.132 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.425.363 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.824.726 |
| VENITURI TOTALE | 10.973.464 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.847.092 |
| Profitul brut | 1.126.372 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 915.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.598.728 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.962.577 |
| Stocuri | 2.962.552 |
| Creante | 2.622.286 |
| Casa si conturi la banci | 6.377.739 |
| DATORII | 5.569.322 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.991.983 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 34.615.696 |
| VENITURI TOTALE | 34.958.277 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.010.886 |
| Profitul brut | 8.947.391 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.677.734 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.713.949 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.925.526 |
| Stocuri | 3.683.236 |
| Creante | 5.252.698 |
| Casa si conturi la banci | 3.924.785 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.134 |
| DATORII | 7.788.395 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.853.214 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 25.706.919 |
| VENITURI TOTALE | 25.785.761 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.980.900 |
| Profitul brut | 7.804.861 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.642.447 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 419.263 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.639.687 |
| Stocuri | 863.613 |
| Creante | 4.346.072 |
| Casa si conturi la banci | 5.430.002 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.257 |
| DATORII | 9.399.892 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.675.315 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.508.254 |
| VENITURI TOTALE | 13.569.666 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.193.014 |
| Profitul brut | 1.376.652 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.133.325 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 471.373 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.079.238 |
| Stocuri | 511.063 |
| Creante | 2.565.650 |
| Casa si conturi la banci | 1.002.525 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.496 |
| DATORII | 3.884.161 |
| CAPITALURI - TOTAL | 676.946 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.229.941 |
| VENITURI TOTALE | 14.296.984 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.552.318 |
| Profitul brut | 744.666 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 570.959 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |