AAB TISA SRL
| Denumire | AAB TISA SRL |
| CUI | 34484355 |
| Nr. Reg. Com. | J24/472/2015 |
| EUID | ROONRC.J24/472/2015 |
| CAEN | 142 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-05-11 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 121 472 | 252 621 | 3 065 166 | — | — | — | 6 |
| 2024 | 1 306 312 | 510 895 | 2 967 325 | 3 837 564 | 1 157 658 | 2 027 897 | 7 |
| 2023 | 1 311 021 | 373 665 | 3 620 845 | 4 331 659 | 806 188 | 1 517 002 | 8 |
| 2022 | 696 200 | 291 424 | 4 522 202 | 3 869 047 | 1 796 492 | 1 143 337 | 7 |
| 2021 | 320 573 | 728 974 | 2 885 036 | 2 730 669 | 1 006 280 | 851 913 | 7 |
| 2020 | 338 712 | 84 487 | 2 705 867 | 2 459 002 | 587 643 | 122 939 | 7 |
| 2019 | 172 363 | 8 661 | 1 623 367 | 1 407 693 | 254 126 | 38 452 | 6 |
| 2018 | 65 215 | -71 544 | 1 136 060 | 885 268 | 180 582 | -70 210 | 3 |
| 2017 | 48 525 | 834 | 363 251 | 308 229 | 56 356 | 1 334 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 121 472 lei
-14%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AAB TISA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 142 Rev. 2 (echivalent: 142 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor din blană |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor din blană |
| Cod CAEN principal | 14 Fabricarea articolelor din blană |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AAB TISA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AAB TISA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AAB TISA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.837.564 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.157.658 |
| Stocuri | 473.112 |
| Creante | 645.136 |
| Casa si conturi la banci | 39.410 |
| DATORII | 2.967.325 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.027.897 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 1.306.312 |
| VENITURI TOTALE | 2.352.296 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.797.737 |
| Profitul brut | 554.559 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 510.895 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.331.659 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 806.188 |
| Stocuri | 351.079 |
| Creante | 293.302 |
| Casa si conturi la banci | 161.807 |
| DATORII | 3.620.845 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.517.002 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 1.311.021 |
| VENITURI TOTALE | 2.128.266 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.741.491 |
| Profitul brut | 386.775 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 373.665 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.869.047 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.796.492 |
| Stocuri | 511.969 |
| Creante | 1.249.630 |
| Casa si conturi la banci | 34.893 |
| DATORII | 4.522.202 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.143.337 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 696.200 |
| VENITURI TOTALE | 1.293.847 |
| CHELTUIELI TOTALE | 992.820 |
| Profitul brut | 301.027 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 291.424 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.730.669 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.006.280 |
| Stocuri | 396.706 |
| Creante | 548.495 |
| Casa si conturi la banci | 61.079 |
| DATORII | 2.885.036 |
| CAPITALURI - TOTAL | 851.913 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 320.573 |
| VENITURI TOTALE | 2.022.387 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.285.720 |
| Profitul brut | 736.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 728.974 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.459.002 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 587.643 |
| Stocuri | 504.797 |
| Creante | 80.235 |
| Casa si conturi la banci | 2.611 |
| DATORII | 2.705.867 |
| VENITURI IN AVANS | 217.839 |
| CAPITALURI - TOTAL | 122.939 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 338.712 |
| VENITURI TOTALE | 960.190 |
| CHELTUIELI TOTALE | 872.080 |
| Profitul brut | 88.110 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 84.487 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.407.693 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 254.126 |
| Stocuri | 202.697 |
| Creante | 11.653 |
| Casa si conturi la banci | 39.776 |
| DATORII | 1.623.367 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.452 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 172.363 |
| VENITURI TOTALE | 458.878 |
| CHELTUIELI TOTALE | 448.493 |
| Profitul brut | 10.385 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 885.268 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 180.582 |
| Stocuri | 63.652 |
| Creante | 115.937 |
| Casa si conturi la banci | 993 |
| DATORII | 1.136.060 |
| CAPITALURI - TOTAL | -70.210 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 65.215 |
| VENITURI TOTALE | 163.202 |
| CHELTUIELI TOTALE | 233.649 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 70.447 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 71.544 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 308.229 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.356 |
| Stocuri | 25.146 |
| Creante | 15.456 |
| Casa si conturi la banci | 15.754 |
| DATORII | 363.251 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.334 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 48.525 |
| VENITURI TOTALE | 48.525 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.206 |
| Profitul brut | 1.319 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 834 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |